Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Kiida administraatorit/moderaatorit

myrka Wrote:"+ alati ei pea olukorda lahendama ropendamistega ja sõimamistega. Näitate ainult välja, kui labased te olla suudate. Okeii, saan aru, vahest tuleb nagu iseenesest, aga lihtsalt proovige end vaos hoida."

Ütlesid sa seda Kakile või tavamängijatele?
Kõigile. Kuid ennekõige siiski mängijatele, sest adminid on end enamjaolt ikka tagasi hoidnud.
Ning Taneli suust pole ma roppusi kuulnud ig. Ainult see pilt, mis oli. Teiste kohta ei oska ma midagi öelda, sest teistel pole kunagi aega olnud aidata.. v neid pole lihtsalt sees olnud.

o mis jama on, kiidan kõiki kurat
myrka Wrote:"+ alati ei pea olukorda lahendama ropendamistega ja sõimamistega. Näitate ainult välja, kui labased te olla suudate. Okeii, saan aru, vahest tuleb nagu iseenesest, aga lihtsalt proovige end vaos hoida."

Ütlesid sa seda Kakile või tavamängijatele?
Ah, et nii või?
Mürka sa just ütlesid, et ma olin ainuke kes administratiivist ropendas.
Aasta nali 20004?

Adolf Scneider on tore admin (kirjutati vist nii Teeth_smile)

Caupo: Adolf Schneider*
[Image: admin.png]Caupo - Diego Hernandez <- Rebib tööd ööd ja päevad! TEGI HAIGLA KORDA !!!
Caupo'le reppi, aitas mind paari reportiga ja fixis haigla
Dave Cruz - Saab enda tööga hästi hakkama, kahju, et strippi ei lasnud ainult seal Tongue_smile
13 Reede = Aitab teisi kui midagi valesti või juhtus midagi siis ei ignoeeri VAID vastab nagu peab.(suhteliselt aktiivne)
10/10 +5! jätka samas vaimus!

Adolf Sheicher Sama mis reedel(aktiivne)

Logan Bishop (Aktiivne)Aitab nii kuis jäksab

Shaquille Drake (Sama mis reedel)

Need siis minu arust paremad ADMINID/MODERAATORID Vb mõni jäi nimetamatta.

Caupo - Super administraator lihtsalt. Pole midagi halba öelda tema kohta.
Myrka - Vahel ajab harja punaseks aga siiski teeb oam tööd supper hästi. Lase samas edasi !
Adolf Schneider - Vabandage tõesti aga minuarust parim administraator. Reageerib koheselt kui abi küsin. Mehel on supper rp tase !
Dave Cruz - Oskab üli hästi oma rolli sisse sulanduda (Sama Adolfile). Admini töö on täitsa käpas ja reeglite rikkumisest pole juttugi !

Laske samamoodi edasi !!
[Image: admin.png]Caupo - No karta on, et poiss teeb tublit tööd, eriti üksi. Regular_smile
[Image: mode.png]Chill - Kõige parem abistaja, liiga kaua juba abistaja olnud.. peaks olema juba [Image: mode.png]Chill

Laita tahaks ka osasi aga noh, pole see koht juuu!

Kiidan kõiki admineid, modesi ja abistajaid, kes teevad kõik, et see server püsiks ja võimalikult vähe musti lambaid siin oleks! Regular_smile

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Kiida rollimängijat Caupo 54 2,681 30 Sep 2011, 22:21
Last Post: horton

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 21:34    18 Jan 2020  Powered By MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.