MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
Naljakad pildid & videod.

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Naljakad pildid & videod.

[Image: ohooi_omang.PNG]
Ühel ilusal päeval jalutas väike vana daam Ameerika pankka käes kotitäis raha.Ta nôudis, et saaks kohtuda panga presidendiga, et avada endale konto kuna tal olevat väga palju raha.
Lôpuks pika vaidluse peale saadeti proua panga presidendi juurde.Jôudes tema kontorisse küsib president, et no palju teil siis ka raha on?Hetkel siin kotis on mul 165 000 dollarit vastab vana naine(samal ajal valades kotti tühjaks panga presidendi lauale).
Kuna panga president on uudishimulik siis küsib ta naiselt, et kuidas teil on nii palju sularaha ja kuidas te selle saite?
Vana naine: lihtsalt ma tegelen panustega.
Pp: panustega?missuguste panustega?
Vn: nagu näiteks...ma vean sinuga kihla 25 000 dollari peale, et su munandid on ruudu kujulised.
Pp: hah,see on absurdne kihlvedu. Sa ei vôidaks mitte kunagi.
Vn: No aga kas sa oleksid nôus minuga kihla vedama?
Pp: loomulikult! Ma Vôin vedada sinuga 25 000 dollari peale kihla, et mu munandid ei ole ruudu kujulised.
Vn: Olgu veame siis kihla aga kuna palju raha on mängus siis kas Teile sobiks, et ma tulen homme tagasi koos oma advokaadiga?
Pp: jah loomulikult.
ÃÂ"htul koju minnes muutub panga president natuke murelikuks ja hakkab uurima oma munandeid peeglist niikaua kuni ta on veendunud, et tema munandid on ümmargused ja ta on kindel, et vôidab kihlveo.
Järgmisel hommikul ilmub vana naine panga presidendi juurde koos oma advokaadiga ja kordab nende kihlvedu. Panga president on nôus ja niisiis palub vana naine teda, et ta langetaks oma püksid, et nad saaksid veenduda millised munandid siis panga presidendil on.
Vn: vaatab väga lähedalt Pp munandeid ja küsib siis, et kas ma vôiksin neid katsuda, et kindlalt veenduda.
Pp: môtleb, et nojah, eks palju raha olla ju mängus ja arvata vôib, et vn tahab olla veendunud ja nii ta siis lubabki oma munandeid katsuda.
Natukese aja möödudes avastab Pp, et naise advokaat taob vaikselt oma pead vastu seina. Pp küsib siis naiselt kuule mis su advokaadil viga on?
Vn vastab, et mitte midagi erilist ainult, et ma vedasin temaga kihla 100 000 dollari peale, et täna hommiku kella 10-ks hoian ma panga presidendi munandeid peos.

[Image: lold.png]
Venemaa. President Putin külastab tundi ühes koolis, esineb seal, siis aga lausub:
â€ÂœKellel oleks mulle küsimusi?â€Â
Tõuseb Petja:
â€ÂœMul on Teile 3 küsimust:
a)Miks Hodorkovski kinni istub?
b)Miks elab meie riigis enamik inimesi vaesuses?
c)Miks rikutakse Venemaal pidevalt inimõigusi?â€Â
Putin mõtleb, mida vastata, samas heliseb kell ning lapsed tõttavad vaheajale.
Järgmise tunni algul küsib Putin taas:
â€ÂœOn teil mulle veel küsimusi?â€Â
Tõuseb Vova:
â€ÂœMul on Teile 5 küsimust:
a)Miks Hodorkovski kinni istub?
b)Miks elab meie riigis enamik inimesi vaesuses?
c)Miks rikutakse Venemaal pidevalt inimõigusi?â€Â
d)Miks helises kell 15 minutit varem?
e)Kus on Petja?
18-aastane tüdruk tuleb koju ja teatab vanematele shokeeriva uudise - ta tegi rasedustesti ja selgus, et ootab nüüd last! Emal hakkasid silmist pisarad lendama nagu purskkaevust, aina nutab. Isalgi kulm kortsus ja mõru nägu peas, küsib, et kes too siga siis oli ka, kes tüdrukule noores eas sellise häda kaela tõi. Tüdruk võtab telefoni ja helistab. Natukese aja pärast peatub maja ees tuttuus Ferrari, millest astub välja soliidne keskealine härrasmees. Koputab uksele, pühib jalad puhtaks, astub elutuppa ja teatab:"Teie tütar rääkis mulle oma probleemist. Asi on selles, et ma ei saa temaga abielluda, kuna mul endal on pere. Aga ma olen aumees ja asja niimoodi ma ka kohe kindlasti ei jäta. Ühesõnaga, plaan on selline, et kui sünnib tütar, pärandan ma talle kakskümmend miljonit, kaks poodi, villa rannal ja ühe maja linnaservas. Kui aga peaks tulema poiss, siis saab ta nelikümmend miljonit ja paar vabrikut. Kui kaksikud, siis saavad mõlemad ühe vabriku ja kakskümmend miljonit näkku. Aga kui on nurisünnitus - vaat, siis ma küll ei tea, mis teha." Isa käsi langeb mehe õlale ja sõbralikult otsa vaadates ütleb ta: "Siis paned sa teda uuesti."

____________________________________________________________________________________________________

Politseiauto sõidab vastu puud. Ehmatusest toibununa lohutab üks teist: "Einoh, me pole veel kunagi nii kähku õnnetuspaigale jõudnud!"
[Image: 321055_286274684731365_172852269406941_1...2887_n.jpg]

------------------

[Image: 301118_275124585846375_172852269406941_1...7737_n.jpg]

Poeg ja isa autoga maanteel:

Poeg: ''Isa, kas Ferrari on punane auto, väikse valge hobusega?''

Isa: ''Jah poeg. Miks sa küsid?''

Poeg: ''Tundub, et üks Ferrari sõidab meist praegu mööda!''

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  IRL pildid. Muff 75 14,126 22 Sep 2011, 06:32
Last Post: k3vva
  Huvitavad Pildid/Videod Special. 16 1,610 19 Sep 2011, 21:02
Last Post: Supreme

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 22:35    27 Oct 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.