Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Deangelo Belschner [ OOC ]

Töö & Perekond
[Image: Kaanepilt.jpg]

Tänane päev oli kuidagi imelik. Ma ärkasin päeval ning hilja, kuigi mul on kombeks just ärgata väga vara, varahommikul. Kell oli täpselt 13:37 kui ma ärkasin. Ajasin ennast voodist püsti, riided selga ja kööki, et teha endale üks kohv. Kui kohvi olin ära joonud siis olin minemas Las Venturas'esse, kuna täna on ju laupäev. Käin iga laupäev Las Venturas'e golfirajal golfi mängimas. Olin enda muude toimetustega valmis saanud ning kiirustasin rongi peale,et saaks Las Venturas'esse. Tellisin takso ja taksojuht viis mu rongijaama. Ostsin endale pileti ja just sellel hetkel tuli rong ka jaama. Astusin rongi peale ja võtsin mugavalt istet. Kuna seekord oli kiirrong siis jõudsin Las Venturas'esse üsna kiiresti. Astusin rongilt maha ning sammusin uhkelt golfiklubi maja juurde. Kui olin jõudnud kohale rentisin sealt ühe golfikäru. Ma ei märganudki, et kärul olid taga juba kellegi asjad. Sõitsin rajale ja olin kõik valmis seadnud kuni tuli minu juurde üks härra ja palus mul golfikäruga tagasi minna. Ma ei saanud aru küll miks, kuid võtsin oma asjad jälle kokku ja sõitsin golfikärude parklasse. Seal seisis juba see sama härra kes mulle golfikäru laenutas ja palus vabandust, et see käru olevat välja laenutatud ja isikud olevat läinud vetsu. Ega siis midagi, võtsin teise käru ja mäng jätkus.
[Image: golf.jpg]

Olin umbes tund aega radade peal, kuni lõpuks otsustasin tagasi Los Santos'esse minna, sest keegi peab ju tööd ka tegema. Läksin Los Santos'esse seekord lennukiga, sest kui oleksin rongiga läinud oleksin loksunud läbi San Fierro ja alles siis oleksin Los Santoses. Olin lennukiga Los Santoses tagasi ning tellisin takso. Käisin kodust läbi ja lasin taksol ennast meedia maja ette toimetada. Läksin kontorisse sisse ning panin kirja,et ma ikka tööl käisin. Olin olnud üle kahe tunni eetris kuni saadeti sõnum, et vanal kail, mis asub rannaääres on läbi vajunud suur ehitustöö masin. Ajasin siis meie meedia kiisu nurruma, ning sõitsin kaile. Uurisin mis toimub, kui lõpuks sain jutule isikuga kellel nimeks oli Jon. Ma ei mäleta detailselt mis ta rääkis aga Ta olevat teinud vanal kain ehitustööd kui äkitselt olid autol läbi silla vajunud vee poole. Kohal oli juba päästeamet ning koos tööliste ja päästeametiga suudeti auto siis õnnelikult välja tirida. Rääkisin eetris ka kõikidele kuulajatele, et sillale mitte tulla ja politseinikud isegi kohal. Kui see lause oli eetris kõlanud tulid just kõik autod vaatama mis toimub. Isegi üks taksojuhtidest viidi vist pokrisse kui ma ei eksi.
[Image: sild.jpg]

Ma ei tea mis minuga täna oli aga mul hakkas jälle väsimus peale tulema. Toitsin kiisul kõhu täis ja sõitsin tagasi meedia ette. Otsustasin seekord jalutada koju ja värsket õhku hingata,ehk läheb see uni ära. Kõndisin mööda Los Santost ringi kui olin jälle jõudnud enda ringiga meedia maja juurde. Ma imestasin, et kus ma kõik käisin, ise ei mäleta küll midagi. Kõndisin meedia majast mööda ning märkasin taas neid autosid ühe uhke maja juures. Ma sobrasin natuke enda ajus, ning mõtlesin mis maja see võiks olla. Siis järsku aga meenus mulle, et keegi rääkis sinna olevat pidanud tulema KAPO. Naersin kergelt oma ette, sest endal ka ju siis valve meedial peal ja turvalisem tunne ka ehk. Ma otsustasin lähemalt vaatama minna.
[Image: KAPO.jpg]

Ma proovisin avada ust aga see oli õnneks lukus. Jah õnneks, sest mine tea,ehk oleksin midagi ära lõhkunud ja siis oleks paksu pahandust tulnud. Egas midagi, sammusin mööda linna ringi, endal uni peal, vaata et jää lausa kõndides magama. Mõtlesin ja tegutsesin. Käisin poes ja ostsin väikse tavalise pudeli vett ning valasin selle endale näkku. Võib õelda küll et ma olen hull, kuid ma ei tea. Mind see üles ei ergutanud. Kõmpisin mööda tänavaid koju. Vedas et ma isegi tuppa jõudsin sest mul oli tunne,et ma kukun siia samasse maja ette maha ja panen magama. Viimane piin oli veel trepist üles minna. Läksin trepist üles, ning olin jõudnud magamis tuppa. Ma hüppasin lausa voodi peale ja tõmbasin endale teki peale.
[Image: voodi.jpg]

Magasin kuskil 3-4 tundi ja mul oli uni läinud. Lõpuks ometi saan olla nagu inimene. Ma mõtlesin,et läheks tööle tagasi, kuid siiski EI. Käisin pesemas, panin endale uued riided selga, ning läksin. Läksin lillepoodi,et osta lilled. Olin lilled ära ostnud siis sammusin teise poodi,et osta küünlad ja tikud. Nimelt oli mul plaan minna oma ema hauale. Kui olin poest väljunud nägin kuidas politsei vehkis poe ees oma relvaga alaealise poole. Ma ehmusin kergelt. Jalutasin rahulikult surnuaia poole. Surnuaeda jõudes peatusin ma hetkeks kaevu juures. Sulgesin silmad 20-30 sekundiks ning avasin need siis uuesti. Ma hakkasin liikuma ema hauale kui nägin oma isa seal. Isa, keda ma polnud peale oma ema surma näinud. Ma viisin lilled ema hauale ning panin küünlad põlema. Rääkisin isaga ,et ema oli maailma parim ema. Tema laupäeva hommikused omletid mis ta tegi olid lihtsalt imehead, mõtlesime hetkekes isaga ning ütlesime samal ajal lause " Ehk tegi ta seda oma armastusega. " Minust käis mingi võpatus, ma naeratasin isale ning nägin kuidas tal silmast üks pisar tuli. Naeratasin ning jälgisin isa tegevust. Ta võttis vanaema hauakivist ümbert kinni ning hakkas laulma. Ma mõtlesin, et tohoh, isa mis nüüd lahti on ?Mõtlesin ?tahtsin õelda.. Küsisin. Isa vastas mulle, et see oli ema lemmik laul. Ma noogutasin naeratades isale, ning isa tõusis.
[Image: surnuaed.jpg]

Läksime isaga autosse, millega ta oli tulnud. Isa istus alguses rooli, ning mina tema kõrvale. Siis ta oli otsustanud,et ma sõidaksin ise kuna tal ei ole just kõige parem olla. Me käisime isaga pangast läbi ning siis suundusime me sööma, kuna kõht oli tõesti veidike tühi. Tellisin meile toidud ning joogid, kui nägin oma ülemust ja ühte naistöökaaslast seal koos istumas. Muigasin kergelt ja suundusin meie lauda. Rääkisime isaga mõningatest asjadest, ning vaatasime,et miks seal iga seina peal on vähemalt üks ufo pilt. Sellest me väga aru ei saanud. Kui isa oli nimetanud sõna "ravi" siis oli minu ülemus nagu naksti kohal ning küsis kes nimetas sõna "ravi" ?Isa vastas,et tema, ning Derrick küsis, et kas mu isa ka vaimset ravi ravib. Ma pigem ei seganud nende jutule vahele ja sõin vaikselt edasi ning jõin enda kohvi. Nad olid enda jutu lõpetanud ning sõin isaga praade edasi.

OOC
Pfft, hakkan siis tegema väikseid "Päevikuid" kus saate lugeda mis juhtus/juhtub minu karakteriga.
Karakter on itaalia/saksa päritoluga.
Graafiline osa ehk tuleb, ehk mitte.
Päevikus pildid täitsa olemas.
Teen seda siis kui on meeles pilte teha Regular_smile
[Image: cK4Umgh.png]
nom nom nom, väga tore poeg oled mul
Nom nom nom, väga tore isa oled mul
5+ viistähtemiinimum
[Image: poptartFINALTINY.gif][Image: poptartFINALTINY.gif]
Väga kena jutt, ning pildid samuti HÄÄD. Btw kena signa Wink_smile
[Image: Mario---Roxx.jpg]
Naiss Thumbs_up
Vanad tuttavad & Neetud auto
[Image: Kaanepilt.jpg]

Oeh, mis seal siis ikka. Sain täna jälle peale kella ühte ennast voodist püsti. Mõtlesin, et läheks tööle, kuid väga ei viitsinud. Mõtlesin, et lähen kihutan niisama autoga mööda tänavaid. Hetkel kui ma olin jõudnud majast välja, siis valitses seal tühjus. Jah, mu auto oli varastatud. Ega siis midagi, kõndisin vaikselt töö juurde, ning võtsin landstalkeri ja asusin enda autot otsima. Olin sõitnud läbi terve linna, isegi väiksemad teed. Kuid üks tee jäi mul vaatamata - Kiirtee, kus mu auto oli. Ma üritasin kutsuda mehaanikuid, kuid mehaanikud vist tööd ei tee, sõidavad lihtsalt enda lõbuks autoga ringi. Küsisin oma töökaaslaste käest raadiosaatjas, et ega keegi mu autot ei ole näinud?Shirely vastas,et tema nägi mu autot kiirteel. Temalt ma teada saingi selle, et mu auto vedeleb kiirdeel. Mõtlesin kes kurat selle sinna viis ?Ega siis midagi. Sõitsin landstalkeriga sinna vaatama kas auto ikka seal. Auto oli keset teed viltu, ning tuled põlesid. Ajasin enda auto kiirtee äärde ning panin uksed lukku, viisin meedia landstalkeri ära, ning läksin väikse hommikuse sörgiga enda auto juurde. Seekord oli ta õnneks alles.
[Image: auto.jpg]

Parkisin ennast mõnusalt enda autosse istuma, ning lõin pilli käima. Sõitsin mööda teid, sest tööd ei viitsinud absoluutselt teha, ning väike puhkus tuleb ju kasuks. Mõtlesin minna Santa Maria randa, kuid enne oli plaan minn käia Unity poest läbi ning osta midagi juua. Olin oma järjega jõudnud Unitysse kui märkasin oma vana sõpra Ronald'it. Jäime jutustama, ning tegin ettepaneku sõitma minna. Mul oli täiesti meelest ära läinud, et pidin minema poodi ostma ühe joogi ja siis randa minema. Testisime oma pille kumb on kiirem. Alguses tegime lihtsalt väikse tiiru Los Santoses, kuid siis läks meil kiireks. Kihutasime lennujaama, ning panime enda autod proovile. Võite isegi arvata, et minu auto oli Ronald'i autost aeglasem. Võttis kõigest 114km/h sisse, ning Ronald'il üle 120 midagi.
[Image: Ronald.jpg]

Pärast seda kui Ronald'iga lahku läksime ning kumbki oma teed läksime sõitsin ma ikkagi Santa Maria randa, kuhu mul oli plaanis juba enne minna. Ajasin enda auto kaile, kus oli eelmine päev parandus töö. Parkisin auto ilusti ära ning läksin äärele istuma. Enne kui jõudsin istuda nägin ma eemalt musta kalapaati, ning kui mu silmad ei petnud istus seal sees mu vana klassivend Bob. Ma tahtsin selles kindel olla ning võtsin enda mobiili taskust välja ning helistasin talle. Nägin kuidas mees hakkas kohe ennast püsti ajama ja midagi otsima. Siis ma olin kindel, et see on Bob kui ta püsti seisis. Kellel muul on selline suur kõht ja uhke afro soeng ?Lõpuks võttis ta telefoni vastu ja küsisin mis ta teeb, pole kaua näinud ja nii edasi. Lõpuks jõudsin ka selleni, et ehk võtab ka mind paadi peale. Ajas enda musta kalapaadi kaldale, hüppasin paati ning sõit merele algas uuesti.
[Image: Bob.jpg]

Peale seda kui Bob oli enda kalapüügi lõpetanud viis ta mu kalale. Siis tuli mul mõte, et osta isegi endale kalapaat. Kuid raha oli vähe. Müüsin enda auto siis maha, ning sain sobiva raha, et saaksin osta kalapaadi. Kalapaat käes, võrgud vees, ise lõustades kalapaadis, kuulsin mingit plärinat. Ajasin ennast püsti ning nägin eemalt sõitmas suure kiirusega minu poole mingi valget värvi kalapaat. Kui paat oli lähemale jõudnud märkasin paadis olevat isikut. Jälle nägin Ronaldit. Olime mõned minutid kalal kui nägime mingit paadi karja sõitmas meist edasi kaugemale. Tekkis veidike kahtlus, ning helistasin politseisse,et keegi tuleks kontrollima. Mõne minuti pärast oligi politsei paadikest näha. Nad peatusid ühe paadi juures pikemat aega. Üks oli naine teine mees. Lootsin, et ehk tulevad ka politseinikud edasi meie juurde, kuid looda sa. Tulid merele, vaatasid ühe paadi üle ning lasid kohe minema. Veidike kahtlane suhtumine politsei poolt. Lõin käega ja viisin enda kalad kilekotis kalamajja, kust minult need ära osteti. Tegin väikse jalutus käigu politsei maja juurde, istusin seal hetkeks ning läksin koju ära.
[Image: Istumine.jpg]

OOC
See kord tuli lühem, oleks kirjutanud rohkem.
Kahjuks unustasin merel pilte teha.
Isiku nimi on Cody McGlazer ning hoopis teine roll.
Arhiivi.

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Hector Vasquez[OOC] kerdo 5 707 23 Feb 2012, 12:49
Last Post: Supreme

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 08:28    06 Dec 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.