Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Rivaalsus, teiste vihkamine. [bLS vs. Nebulos]

Ma mõtlesin, et ma teen lihtsalt ühe selgitava teema mõlemasse foorumisse, nii bLS'i omasse kui ka Nebulose omasse.

Asi on siis täpsemalt rivaalsuses & niinimetatud teise kommuuni vihkamises. Miks te seda teete?Ma ei mõista miks enamus eestlasi kohe teisi välja tahavad süüa?Hetkel näiteks oli mingine juhtum siin, et bLS'i skipter Stennu olevat Nebulost DDOS'inud?- Miks just arvatakse, et see tema oli?- Aga vastuseks on see, et ta on teisest suuremast serverist. Ta on RIVAAL. See asi tundub lihtsalt öeldes idiootne. See on lihtsalt üks KOMMUUN, mängukommuun. Te ei pea üksteisi vihkama, te ei pea vihkama neid kes teist erinevas kommuunis mängivad. Mis vahet seal on kas tegevus on Red Countys või Los Santoses?Mis vahet seal on kas RC's saab lehmi lüpsta või LS'is prügi vedada?Nii Nebulosel kui ka bLS'il on omad miinused ning plussid, lihtsalt saage sellest aru ning lõpetage see üksteise vihkamine. See ei ole ju nii raske. Samamoodi nagu mina liikusin üle ühest serverist teise, hakati mind mõndade isikute poolt rämedalt vihkama, mida ma nii hullu tegin?- Ma vahetasin vaid serverit kus ma mängin.. Ma ei ole kedagi tapnud või midagi, et kohe asi nii hull peaks olema.

Selle teema põhimõte on siis see, et võiks selle rivaalitsemise ükskord lõpetada ja saada rahulikult edasi olla. Kui pooldate ühte kommuuni siis pooldage seda, ärge hakake kõike halba niinimetatud ' rivaalide ' kaela ajama. See ei ole nii raske.
RAHU.

[Image: TmacIzBack_UB.png]

sul mingit plaastrit vaja w?
Õige jutt!
[Image: FGXrR.png]
Credits:Tegutseja

Müüa DrivingForce GT -->SIIA<-- 60 Eurot

5+ 420 !

Ega seda ei teegi just need põhiinimesed, kes on kommuunides, vaid need serveri omanikude "asskisserid", kes arvavad, et nad saavad sellega omaniku ees austust ning eeliseid, kui lähevad teistesse kommuunidesse neid maha tegema ja halvustama aga kahjuks on asi vastupidi.
unionstationtrecevarrio
Exclamation 
Aga... ma nagu täiega vihkan bLSi! Molli tuleks kütta!! Angry_smile

[Image: di-A16G.png]
---
[Image: hunti.jpg]
Hästi Juss, *clap clap*
Kle see on tõesti veidi väga algeline käitumine... vihka seda BLSi siis, ära kipu sinna, kuid vaata mida sa räägid.. "molli".
Kui kellegile teine server ei meeldi siis on see tema enda asi.
Juss ütles seda ju poolnaljaga, ei tule koha ta peale mad'ida..
[Image: cK4Umgh.png]
Joss15;48222 Wrote:Hästi Juss, *clap clap*
Kle see on tõesti veidi väga algeline käitumine... vihka seda BLSi siis, ära kipu sinna, kuid vaata mida sa räägid.. "molli".

Sa tõsiselt saad kohe Jussi sellest postitusest ülevaate, kuidas siine mängijaskond on?Juss ütles seda irooniaga kui aru veel ei saanud sest on aru saada ju, et ta ei ole selline. Võiksid algul statistikat koguda ning infot, kui hakkad järeldama. Regular_smile

unionstationtrecevarrio
Sorri aga nebulosel ei ole miinuseid Wink_smile

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Ei näe serverisse ühendumist,enda kirjutamist,teksti üleval,teiste kirjutamist! flex 24 1,229 31 Aug 2011, 16:09
Last Post: flex
  Nebulos - Kalastamine Trooja 0 314 17 Aug 2011, 15:52
Last Post: Trooja
  Nebulos RolePlay ja Pla*O* RolePlay Ricco 11 973 21 Jul 2011, 11:24
Last Post: Ricco
  Nebulos RP mängijate liikurid Ptv. 24 2,336 20 Jul 2011, 16:17
Last Post: Reverse

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 00:43    29 Feb 2020  Powered By MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.