Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

[CV] Harry Veidt San Andreas Fire & Emergency Department'i peadirektoriks.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Saatja: [email protected]
Saaja: [email protected]
Teema: Harry Veidt taaskandideerimine San Andreas Fire & Emergency Department'i peadirektoriks
Manused: HarryVeidtCV 23.07.2018 ; HarryVeidtCV 13.11.2017
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tervist austatud linnavalitsus & volikogu liikmed!

Mina, Harry Veidt, olen otsustanud taaskord kandideerida San Andreas Fire & Emergency peadirektoktor'i kohale. Olen korduvalt olnud antud positsioonil ning saanud oma tööga hakkama, ilma et peaks sekkuma minu töösse linnavalitsus või mõni muu asutus. Lisan manusena ka oma vanemad CV'd ning allpoole lisan oma CV ning lubadused, kui peaksite otsustama taaskord minupoolt.

[Image: safddd.png]
Curriculum Vitae

ANDMED
Eesnimi: Harry
Perekonnanimi: Veidt
Sünniaeg: 21.05.1977
Isikukood: 37705212781
Telefon: 555-9999
Email: [email protected]
Aadress: Rodeo Tower 7-751
Perekonnaseis: Abielus
Päritolu: Inglane
Haridustase: Kõrgharidus

Hariduskõik koos aastaarvudega
[1984 - 1996] San Andreas Business School
[1997 - 2007] Medical University Of San Andreas

Varasem töökogemus koos aastaarvudega
[2007 - 2012] San Fierro Fire Department Kirurg
[2012 - 2014] Red County Fire Department Vanemkirurg
[2014 - 2017] Las Venturas Fire Department Direktor
[2017 - 13.11.2017] San Andreas Fire Department Direktor
[13.11.2017 - 22.07.2018] San Andreas Fire Department Peadirektor
[24.10.2018 - 10.12.2018] San Andreas Fire Department Direktor
[15.12.2018 - 25.07.2019] Las Venturas Fire Department Peadirektor

Täiendkoolitused koos aastaarvudega
[1997] Elustamise ABC
[1998] Kips või Lahas
[1999] Alarmsõiduki juhtimine
[2000] Alarmsõiduki juhtimine - Täiendkoolitus
[2001] Organism tervikuna
[2002] Kiire reageerimine ning kohanemine kriitilises olukorras
[2003] Esmaabi, peale seda kui inimest on tulistatud tulirelvast
[2004] Perearsti täiendõppe koolitus
[2005] Kaitse end ning aita teisi
[2006] Depressioon ning muud vaimsed häired ning nende ravimine
[2007] Kiirreageerimise õppus
[2008] Sünnituse vastuvõtmine kriisi olukorras
[2009] Hea kollektiivi säilitamine ning sõbralikud suhted
[2010] Hea juhi omadused ning eelised
[2011] Töötajate motiveerimine
[2014] Päästeameti direktorite erakoolitus
[2015] Tõhus ning sõbralik suhtlemine
[2016] Nõustamine ja psühholoogia
[2017] Päästeameti peadirektoritele mõeldud erakoolitus
[2018] Strateegilise ning hea juhtkonna loomine
[2019] Hea ning efektiivse kollektiivi hoidmine - Täiendkoolitus

Lubadused, kui Harry Veidt valitakse San Andreas Fire & Emergency Department'i peadirektoriks
  • Avada liitumine San Andreas Fire & Emergency Department'iga ning leida inimesed, kellel on kõrgharidus meditsiinis.
  • Avada liitumine San Andreas Fire & Emergency Department'i Juhtkonnaga ning leida inimesed, kes oleksid piisavalt kvalifitseeritud antud ametikohale.
  • Uue juhtkonnaga arutada ning vaadata üle momendil olev majanduslik olukord ja määrata aastane eelarve.
  • Uue juhtkonnaga üritame leida võimalikult palju raha, et rahastada töötajatele mõeldud koolitusi.
    Proovime pakkuda parimat ning motiveerivat palka kõikidele oma töötajatele, kuna nende töö on oluline ning soovimine, et ka nemad ennast tunneksid hästi.
  • Vaatame üle momendil olevad reeglid ja piirangud ning viime läbi muutusi vajadusel.
  • Juhtkonnaga vaatame üle tehnika ning sõidukite olukorra ja vajadusel leiame raha uute ostmiseks.
  • Üritame kindlasti luua keskkonna, kus 24/7 on abi kättesaadav kõigile ning pakkuda head vahetustega töökohta kõikidele meie kollektiivis.
  • Üritaksime teha koostööd Los Santos Police Department'iga ning teiste fraktsioonidega, et teha neile tasuta esmaabi koolitusi, et ka nende töötajad oskaksid anda esmaabi keerulistes olukordades.
  • Teeksime avatud uste päevad, kus kogu linnarahvas saab tutvuma tulla haigla ning meie tehnika ja varustusega, kohapeal pakuksime ka esmaabi koolitusi.
Lisainfo
Nõrgad küljed: Suitsetamine ning vahepeal võin olla liialt konkreetse väja ütlemisega kuid suudan seda talitseda vastavalt olukorrale.
Tugevad küljed: Olen külmanärviga, sõbralik, heatahtlik, lahke, rohkete kogemustega, vajadusel karm ning alati õiglane. Soovin kõikidele parimat ning annan alati endast maksimumi.
Hobid: Ärkan igal hommikul 06:00, et minna jooksma ning seejärel suunduda tööle.
Juhiload: Oman lubasid sõitmaks Autode, Kaatrite ning kopteritega
Keeled: Eesti Keel [9/10], Inglise Keel [8/10], Vene Keel [6/10]

Motivatsioonikiri
Soovin kandideerida taas peadirektoriks SAFD'sse, olen hiljuti loobunud oma praegusest ametikohast, milleks oli peadirektor Las Venturase keskhaiglas ning olen tagasi kolinud oma kodulinna, Los Santosesse. Olen varasemalt olnud nii direktori kui peadirektori ametikohtadel ning alati olen pääsenud tagasi San Andreas Fire & Emergency Department'i juhtkonda kui mul on olnud selleks soovi. Olen alati proovinud säilitada võimalikult hea ning meeldiva kollektiivi ning üritanud lahendada alati ära töötajate vahelised mured. Loodan jätkata oma head tööd jällegi Los Santos's, et CV'sse lisada üks meeldiv ja pikaajaline kogemus juurde. Seekord on mul aega ja võimalust jääda pikemaks ajaks peadirektori ametikohale, varasemalt olen korra andnud oma koha vabatahtlikult ära kuid kahjuks ei olnud see õige valik kuna tekkisid rohked pinged SAFD's ning lõpuks pidin tulema tagasi oma vanale ametikohale, et saada taas kord SAFD'i. Loodan, et linnavalitsus mäletab minu panust ja teab milleks olen võimeline. Olen valmis andma endast maksimumi sellesse fraktsiooni ning tegema nii, et meie kollektiiv oleks meeldiv ja efektiivne. Teeksin aktiivselt koostööd LSPD'ga, kontrollimaks töötajaid ning tööle kandideerivaid töötajaid, et neil ei oleks ning ei oleks tekkinud tööajal mõnda rängemat karistust. Lõpp sõnaks soovingi öelda, et loodan, et mu lubadused, kogemus, minevik ning CV räägib enda eest ning linnavalitsus arvestab sellega.

Kõike paremat soovides,
SAFD Endine peadirektor Harry Veidt

OOC
Vanus: 18
Aktiivsus: IG 0-10H, Foorumis 3-11H päevas.
Kogemused: Nebulos Gaming Direktor & Peadirektor korduvalt, SNJRP's olnud meedik väga mitmeid kordi.
Show ContentKarakterid & Meeskonna karjäär:

Roleplay since 2012
Reply

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Antonio Alonzo kanditatuur Los Santos Mechanics peadirektoriks mach111n. 0 86 02 Aug 2019, 23:35
Last Post: mach111n.
  Harry Norwood linnavalitusse Magic 0 81 01 Aug 2019, 20:02
Last Post: Magic
  Mason Laurence Los Santos Taxi peadirektoriks calvyn 0 82 01 Aug 2019, 16:22
Last Post: calvyn
  [Desiree Mitchell] Los Santos Fire Department'i peadirektori kandidatuur Ennnu. 0 142 01 Aug 2019, 06:19
Last Post: Ennnu.
  Harry Williams kandidatuur MyrkK 0 180 31 Jul 2019, 01:46
Last Post: MyrkK
  G.Petrov kandideerib LS Taxi peadirektoriks Ch0pper 0 108 30 Jul 2019, 22:28
Last Post: Ch0pper
  G.Petrov kandideerib Los Santos Mechanics peadirektoriks Ch0pper 0 87 30 Jul 2019, 22:18
Last Post: Ch0pper
  Harry Norwood Los Santos Fire Department Peadirektoriks Magic 0 74 30 Jul 2019, 22:07
Last Post: Magic

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 00:53    13 Dec 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.