Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Marko Raba Los Santos Taxi liidriks kandideerimine

Lugupeetud linnavalitsus!
Pöördun teie poole sooviga kandideerida Los Santos Transport liidri kohale.

Curriculum Vitae

1. Isiklik Informatsioon

1.1 Eesnimi: Marko
1.2 Perekonnanimi: Raba
1.3 Isikukood: 37101014627
1.4 Sünniaeg: 01.01.1971
1.5 Sugu: Mees
1.6 Perekonnaseis: Vallaline
1.7 Elukoht: Vinewood 7
1.8 Telefoni number: 52782145
1.9 e-posti aadress: [email protected]

2. Hariduskäik, koolitused 

2.1 Haridustase: Kõrgharidus
2.2 Hariduskäik [Aastaarvudega]:
Los Santose Gümnaasium [1978 - 1990]
Los Santose Ülikool [1990 - 1994]

2.3 Lisakoolitused: [Aastaarvudega]

Esmaabi ABC [1990]
Arvuti kasutamise lisakoolitus [1994]
Elustamise lisakoolitus [1995]
Ohutu liiklemise lisakoolitus [2001]

3. Lisainformatsioon:

3.1 Eelnevad karistused: Puuduvad.
3.2 Juhiload: A-kategooria, B-kategooria, D-kategooria.
3.3 Arvutioskus: Suurepärane.
3.4 Hetkene töökoht: Commerce restorani peakokk.
3.5 Varasemad töökohad: Las Venturas Taxi Services (lõpetasin veteran taksojuhina), Blueberry õlletehase vahetuse vanem, kokk erinevates sööklates ja restoranides.
3.6 Tugevad küljed: Hea kuulaja, huumorimeel, kiire reageerimine, inimestega suhtlemine.
3.7 Nõrgad küljed: Suured kõrgused.
3.8 Hobid: Looduses jalutamine, autodega tegelemine, sport, fotograafia.

4. Keelteoskus

Eesti keel - Emakeel [10/10]
Inglise keel [8/10]
Vene keel [3/10]

5. Enesetutvustus

Olen siis 48-aastane härrasmees, pärit Eestist. Kolisime vanematega Los Santosesse aastal 1977, olles ise alles 6-aastane. Minu jaoks oli see täiesti uskumatu, et siia kolisime. Kooli astusin ma 1978ndal aastal ja lõpetasin Los Santose Gümnaasiumi KIITUSKIRJAGA. Edasi läksin omal vabal tahtel õppima Los Santose Ülikooli, kus õppisin 4 aastat ning lõpetasin ka selle, kuid seekord ilma kiituskirjata. Kuna mu isa oli taksojuht, siis oli ka minu suureks sooviks saada taksojuhiks. Olin juba paar aastat elanud Los Santoses ja mõtlesin, et lähen Las Venturasesse, mida kutsutakse ka KÕIKIDE VÕIMALUSTE LINNAKS ning proovin seal ise hakkama saada. Saatsin sealsesse taksoparki oma CV ja alustasin tööd noorema taksojuhina, mis paari aastaga lõppes veteran taksojuhi ametikohaga. Põhjuse jätan hetkel enda teada, miks ma sealt lahkusin, kuid kolisin tagasi Los Santosesse. Kuna ma olen ka suur õlle armastaja, siis netis surfates leidsin, et Blueberry õlletehas otsib tööle pakendajaid. Mõeldud, tehtud, umbes 2 aastaga olin tõusnud vahetuse vanemaks. Hiljem kuulsin, et vanemad on avanud oma enda restorani Commerces ja otsustasin neile sinna appi minna. Kuna mu ema on kokk olnud juba üle 30 aasta, siis mõtlesin proovida midagi, mida iga mees ei proovi - TÖÖTADA KOKANA. Nüüdseks olen juba 3 aastat töödanud kokana, kuid see on juba ausalt öeldes ära tüüdanud. Nähes teadaannet, et Los Santos Taxi otsib endale liidrit, hakkasin mõtlema, et kas ma õppisin selle jaoks kõrgharidust, et töötada kuskil õlletehases või olla restoranis kokk? Pidasin siis vanematega nõu ja ütlesin, et kandideerin Los Santos Taxi liidriks ja otsin neile restorani uue peakoka. Olen ka mingil määral suitsu ja napsumees, kuid seda tarbin suhteliselt vähe ning igakord peale sigareti tegemist pesen ma oma käed ära!

Lisan ka endast väikese pildi, et saaksite aimu, kui soliidne mees ma siiski olen.

[Image: 20190801165004b74bb9c05aad53b626d94805125dff18.png]
Sellel pildil olen ma siis vabas olekus, seljas BOSS´i triiksärk, jalas teksapüksid, mille firmat ei mäleta paremas käes ROLEX ning püksirihmaks on siis GUCCI. Taustal siis väike metsatukk (mulle väga meeldib loodus) ning minu ustav ratsu STAFFORD mis on siis värvitud punaseks spetsialistide poolt. Loodan, et meeldib.

6. Motivatsioonikiri

Kuna mul on sellele ametile sobilik hariduskäik ja suhteliselt palju oskusi antud tööd teha, siis ma tahaks rakendada seda sellesse töösse. Ma ei võta tööle inimesi, kes on kriminaalselt karistatud, kes ei ole esitanud Curriculum Vitae´d ja kellel reaalselt ei ole soovi seda tööd teha, vaid tuleb siia selleks, et sõita autoga mööda Los Santost, raisates sellega taksopargi ressursse. Ma luban, et ükski taksopargi liige ei kihuta niisama tööajast ringi jms. Garanteerin selle, et töölised oleks alati tööl ning oleksid viisakad ja eeskujulikud kodanikud. Loomulikult ei tähenda liidri koht seda, et ma ise tööd ei teeks. Ma käiksin töölistega kaasas, vaatan kuidas nad hakkama saavad, vajadusel teen ka märkmeid ja õpetan neid. Kõik töölised saavad aastas mitu korda erinevaid lisakoolitusi, sellepärast, et midagi juurde õppida või isegi sellepärast, et KORDAMINE ON TARKUSE EMA. CV´de ülevaatlusega ning töövestlustega tegeleksin ma koheselt. Loomulikult võtaksin ma omale juhtkonda appi ainult inimesi, kes seda oskavad ning väärivad.

Alla kirjutatud: 31.07.2019 kell 01:04 Allkiri: M.Raba

Lugupidamisega.

Marko Raba
Reply

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Frank Enzo CV ning motivatsioonikiri LS Taxi peadirektori kohale kokys smith 0 358 04 Aug 2019, 20:19
Last Post: kokys smith
  Antonio Alonzo kanditatuur Los Santos Mechanics peadirektoriks mach111n. 0 188 02 Aug 2019, 23:35
Last Post: mach111n.
  Mason Laurence Los Santos Taxi peadirektoriks calvyn 0 182 01 Aug 2019, 16:22
Last Post: calvyn
  [Desiree Mitchell] Los Santos Fire Department'i peadirektori kandidatuur Ennnu. 0 252 01 Aug 2019, 06:19
Last Post: Ennnu.
  G.Petrov kandideerib LS Taxi peadirektoriks Ch0pper 0 323 30 Jul 2019, 22:28
Last Post: Ch0pper
  G.Petrov kandideerib Los Santos Mechanics peadirektoriks Ch0pper 0 179 30 Jul 2019, 22:18
Last Post: Ch0pper
  Harry Norwood Los Santos Fire Department Peadirektoriks Magic 0 179 30 Jul 2019, 22:07
Last Post: Magic

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 20:46    02 Mar 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.