Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Garry's Mod

cringe vana oled chopper
[Image: qDMvzse.png]
Mäe Talu puhka rahus
Reply
(20 Dec 2018, 22:47 )Ch0pper Wrote:
(20 Dec 2018, 22:22 )RaksPaks Wrote: Ma tõmbasin Thepiratebayst kas saan ka teiega mängida? Mul sõber ütles ,et nii peaks ka saama.

raskem on sind leida igatahes. ma ei tea. Liiga kallis, et osta ei viitsi? Tongue_smile

Jah see mäng on liiga kallis minu rahakoti jaoks kuna. Elan 10 lapselises peres ning enamus rahast läheb meie loomalauda alla kus ostame lehmi kokku ja siis müüme nad odavamalt maha ning mu igaõhtuseks söögiks on jõusööt ei soovita aga sooja piimaga läheb alla küll. Vahest harva saab ka juustu kõrvale aga see on ainult sünnipäevadel. Seega kahjuks jah mul pole sellist raha ,et muretseda endale 10 euro eest mäng mida ma ei saa mängida ,sest meil pole raha maja elektri arve jaoks ja elan enamus ajast laudas lehma külje all juues otse nibust piima. #teamisto twitch.tv/rasvak6rv

Päikest.
First I eat some marmalade
Then I get your momma laid
[Image: TRPnlns.png]
Reply
(21 Dec 2018, 01:33 )RaksPaks Wrote:
(20 Dec 2018, 22:47 )Ch0pper Wrote:
(20 Dec 2018, 22:22 )RaksPaks Wrote: Ma tõmbasin Thepiratebayst kas saan ka teiega mängida? Mul sõber ütles ,et nii peaks ka saama.

raskem on sind leida igatahes. ma ei tea. Liiga kallis, et osta ei viitsi? Tongue_smile

Jah see mäng on liiga kallis minu rahakoti jaoks kuna. Elan 10 lapselises peres ning enamus rahast läheb meie loomalauda alla kus ostame lehmi kokku ja siis müüme nad odavamalt maha ning mu igaõhtuseks söögiks on jõusööt ei soovita aga sooja piimaga läheb alla küll. Vahest harva saab ka juustu kõrvale aga see on ainult sünnipäevadel. Seega kahjuks jah mul pole sellist raha ,et muretseda endale 10 euro eest mäng mida ma ei saa mängida ,sest meil pole raha maja elektri arve jaoks ja elan enamus ajast laudas lehma külje all juues otse nibust piima. #teamisto twitch.tv/rasvak6rv

Päikest.

tõesti kahju kuulda sellest, ma võtan asja ette ja teen sinust heategevus saate
Teeth_smile
Reply
(20 Dec 2018, 01:35 )Shod Wrote: Mac10 kas oli tore mängida? Tahaks ka sinu emotsioone kuulda.

ye.

Reply
(30 May 2019, 21:14 )Mac10 Wrote:
(20 Dec 2018, 01:35 )Shod Wrote: Mac10 kas oli tore mängida? Tahaks ka sinu emotsioone kuulda.

ye.

nii põnev
Teeth_smile
Reply

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 09:15    22 Oct 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.