Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

David Finelli

[Image: fWjEw.png]

Curriculum Vitae

Isiklik informatsioon

Eesnimi: David 
Perekonnanimi: Finelli
Sünnikuupäev (kuupäev, kuu, aasta): 24.06.1988
Vanus: 30
Isikukood: 38806245621 
Elukoht: Unity võõrastemaja
Telefoni number: 55088213 ((hetkel suvaline))

Hariduskäik

Haridustase(Läbitud koolid koos aastaarvudega): 
1995-2004 :: Bone County põhikool - põhiharidus

2004-2008 :: Red County kutsehariduskeskus - Keskeriharidus, põllumajandus

Täienduslik informatsioon

Täiend koolitused:
*Fendt 312-1008 Vario koolitus
*John Deere baaskoolitus
*Veisekasvatus algõed
*Hobukasvatuse algtõed 

Töökogemus antud töökohal: 
Perepärandina 3'ndat põlve olev väikefarm, kus väikesest poisist saadik toimetatud loomade ja põllutöödega. Ehk siis sünnist kuni tänase päevani jagub kogemusi.

Eelnevad töökohad: 
*Bone County Agro: Traktorist-Agronoom
*Kodufarm- Loomade pidamine, põllutööd

Juhiload:
B-;CE-;T-kategooria 

Keelteoskus (10p süsteemis):
*Eesti keel 10/10
*Inglise keel 8/10
*Vene keel 6/10 

Huvialad: 
*Metsas seiklemine
*Tehnikaga tegelemine
*Erinevate spordialadega tegelemine

Tugevad küljed: 
Sportlik, külmanärviga, oskuslik, kiiresti kohanev, leidlik

Nõrgad küljed: 
Suitsetamine, harva alkoholi tarbimine (vahest õhtul paari õlle joomine)

Motivatsioonikiri

Kirjutage vähemalt 50 sõnaline motivatsioonikiri, miks peaksime meie just teid sellele ametikohale valima: 
Miks ma otsustasin kandideerida sellele kohale? Vastu väga lihtne- ma ei suuda olla ilma loomadeta, tehnikata ja ka looduseta. Kolisin Bone Countyst suurde linna, et leida vaheldust oma elule, et ehk tõesti sobib mulle mõni muu töö, aga siin Los Santoses selgus, et mulle ei istu see linna elu siiski. Vastan ka küsimusele kohe, miks ma siis Bone Countysse tagasi ei lähe. See on väike koht, kus elatad ennast normaalselt ära, aga erilist arenemisruumi ei ole seal, aga sisimas sooviksin siiski kuskile oma südamelähedase tegevusega jõuda. Los Santos on suur linn ja sooviksin aidata luua seda, et linna mahe tooted jõuaksid kõik kodu farmidest, kas siis suurematest või väiksematest. Et kaoks import kaup, meie poe lettidelt.  Mäe talu on paistnud mulle suurte võimaluste allikana. Sellel talul on motivatsiooni ennast kuskile töödata ja laieneda. Mul on palju ideid ja olen ka väga loominguline. Tööd oskan hästi teha ja millegile ole veel risti saanud ette lüüa. Vahest on olnud hetki kus motivatsiooni puudus täielik, aga samas siis rügad natuke aega 95% peal, et siis panna jälle täiel rinnal 100%-selt edasi. Kogemusi erinevates valdkondades, mida ma arvan, et pole mõtet siin üles lugeda, kuna need selguvad ilmselgelt töö käigus. Kiirelt käin üle, et tunnen ehitust, tehnikat, loomi, põllumajandust jne. Loodan, et olen Teile ideaalne kandidaat tööle asumiseks.

((OOC))

Vanus: 20
Aktiivsus: Kiigub skaalal 1-100%, 30-80% vahel. Kuna IRL töid ja toimetusi palju siis vahest võib juhtuda ei saa alati arvuti ligi. Aga praegu talve periood siis aega rohkem.
Eelnev kogemus: 
Kuna olen sündinud väikeses farmis, kus eluaeg tegeletud põllumajanduse ja ka loomadega, siis kogemust jagub, noo igapäevaselt töötan veokite ja sõiduautode remondiaga, aga olnud tööl traktoristina. Traktoristi load taskus Regular_smile Seega usun, et sobin sinna tööle küll. 
[Image: aQqK3oe_460sa.gif]
[Image: trolla.jpg]
[Image: 201811192218146f72daf9e899f35ec6e3f86af6037644.png]

Lugupeetud David Finelli. Teatame Teile, et teie CV on üle vaadatud ning vastu võetud. Töövestluse kokku leppimiseks palume võtta ühendust Mäe talu juhtkonnaga.

Parimat soovides,
Kolja Petrov
Peremees

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  David Taylor CV TmX 1 114 28 Feb 2017, 22:47
Last Post: Maddpanda

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 14:13    22 Sep 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.