Choose Your Game

 • GTA V

 • Battlefield

 • MadMax - FuryRoad

 • Mass Effect

 • Need For Speed

 • Call Of Duty

 • Halo

 • Star Wars

 • Just Cause

 • Far Cry

 • Crysis

 • LOTR

 • DOTA

 • Minecraft

 • TitanFall

 • Assassins Creed

 • The Witcher

 • Metal Gear Solid

 • Half Life

 • Street Fighter


Kus viga näed laita, seal tule ja aita

#1
Teen oma tarbeks väikese researchi ning luban inimestel suud puhtaks rääkida, ei, sa ei hakka siin räuskama ja meeleavaldusi korraldama, anna lihtsalt nōu... Regular_smile

1. Mida muudaksid serveri juures? Millest tunned puudust? Mida on liiga palju/vähe?

2. Mida muudaksid foorumi juures? Mis on mugav, mis mitte? Mida tahaksid juurde, mida võiks ära võtta?

Meil on tegelikult soovituste ja muudatuste kirja panemiseks oma foorum, aga peab teile meelde tuletama, et sellised asjad üldse eksisteerivad. Regular_smile Andke tuld!
toetage kaasmaalase unistusi ♥  → Behance | 99designs#2
1. Mida muudaksid serveri juures? Millest tunned puudust? Mida on liiga palju/vähe?

1. Tooksin juurde LSPD-le rohkem rollimängulisi ülesandeid. Nt: mõrvade lahendamised, autoavariide lahendamised jne.

2. Mida muudaksid foorumi juures? Mis on mugav, mis mitte? Mida tahaksid juurde, mida võiks ära võtta?

Mugav control panel; teha võiks aleritele eraldi "nupukese" mis on control panelist väljas ning mis asuks näiteks ülemisel valgel ribal või foorumi all paremas nurgas.
Oleks nagu telefonidel notification, et hakaks kohe silma kui uus teade vms on olemas. Samuti võiks kustutada või märkida loetuks automaatselt alertid kui "alert" kirjale vajutan. Oleks mugavam iga kord jälgida kui uus alert tulnud vms sest tihti ei viitsi iga kord alerte deleteda.

Show ContentSpoiler:
[Image: f5gqiFT.png?1]

Kui Brigitta teistele sööki pakub, siis miks ei võiks ta ka mulle kohvi, ja sinna kõrvale pirukat ja präänikut pakkuda? -Edward 2k18

[Image: LT7X.png]Magic 08.11.2018 - 20.11.2018
[Image: LT7X.png]Magic 20.11.2018 - 11.02.2019
#3
1. Mida muudaksid serveri juures? Millest tunned puudust? Mida on liiga palju/vähe?

event management Sad_smile
[Image: 20170307215640f78492f0513c659e69dab2e47f567202.gif]
#4
Kindral tagasi meeskonda, sest üks retakas on lahkunud jälle
Ban reason: Bye kindral (Permanent)
#5
Täiustatud telefoni süsteem, tõesti ei jõua numbreid pähe jätta..
#6
1. Mida muudaksid serveri juures? Millest tunned puudust? Mida on liiga palju/vähe
mina arvan et mängijaid on liiga vähe, tunnen neist puudust...
#7
(14 Dec 2018, 01:49 )EXoQEmaX Wrote: 1. Mida muudaksid serveri juures? Millest tunned puudust? Mida on liiga palju/vähe
mina arvan et mängijaid on liiga vähe, tunnen neist puudust...

Võiks olla konstruktiivne kriitika/hea soovitus/idee, mitte "mängijaid pole" sellest ei ole ei meile kasu ega teile kuidagi kasu. Edaspidi mõtleme 3x läbi mida kirjutame.
[Image: 8x63h8K.png]

POTI ÄRTU♥ RISTI♣ RUUTU♦? ÜKSKI TONT MIND EI PUUTU!!!

GET LOST ??

#8
5k boonus piiramatuks!
[Image: 75235.gif]
#9
Pange pauku ja call 911 ja tuleme avariile!

Sergeant Raymond Sorrento
Los Santos Police Department
[Image: 2coodur_Copy_Copy_3.png]


#10
See postitus on mõeldud inimestele, kes tahavad tõesti serverit paremaks teha, see ei ole mõeldud foorumi RPjatele.

Läbi aegade on inimestele meeldinud sampis suuremale mängijas massile ainult loetud asjad - RAHA, LASKMINE, KIIRED AUTOD, RIVAALSUS. On muidugi üksikuid autiste, kes väidavad, et "mulle ei meeldi sellised asjad, ma parema meelega kirjutaksin üksinda kohvikus /me commande ja hiljem postitaksin foorumisse pildi tõestamaks oma oskusi 3 realisi /me commande kirjutada". Neid kahjuks leidub, aga mainin veel, et räägin tavamängijate massist. Nii vastuvõetamatu ja uskumatu kui see ka mõnele inimesele ei tunduks, nii kahjuks/õnneks on. Läbi aegade on kahjuks neid asju sampis koguaeg vähendatud/piiratud, põhjenduseks "keskendume rohkem rple" või mingi muu pask sinna teemasse. Sellest tulenevalt on mängijaskond ka päris suurel kiirusel lagenud(nüüd paar aastat täitsa surnud juba). Nüüd esitab admintiim endale küsimuse, mida serveris paremaks teha. Ise välja ei suudeta mõelda, pöördutakse mängijate poole. Mina olen seda ideed mitmeid kordi andnud, kuulda pole võetud. Ajatakse samas stiilis serverit, muutusi ei tehta ja imestatakse, miks mängijate arv ei kasva, vaid langeb. Probleem ongi selles - server on IGAV ja eelmainitud asjad on admintiimi/reeglite poolt VÄGA PIIRATUD. Tavamängija ei viitsi EC või mõne muu samasse auku tüübiga /me commande võidu kirjutada ja lihtsalt mingihetk enam serverisse ei logi. Päeva lõpuks ei ole tähtis see, kes pikemaid me commande kirjutab vaid see, et MÄNGIJATEL OLEKS LÕBUS. Mängimine on meelelahutus ja kui meelelahutus kujuneb kohustuseks, siis mis põhjusel peaks mängija seda jätkama? Kas arvuti mänge on vähe, mis on lõbusad? Kui server on lõbus ja mängija naudib end serveris olemise ajal, siis logib ta ka sisse tagasi.

Pikk rant - nüüd punktid, mis tuleks rakendada, et server korda teha ja luua olukord, et mängijad leiaksid põhjust tagasi logida:

1) Raha tegemine lihtsamaks - Praeguste hindadega ei teenita reaalselt piisavalt raha, et mängu kõiki funktsioone kasutada. Millal ostis keegi viimati firma või maja? Mõned üksikud majad/firmad ostetakse serveri elu aja jooksul. Praegu saan ma LSPDs liidrina palka 6500. Teisisõnu - legaalsel viisil kõige suurem võimalik palk tunnis on 6500. Firmad maksavad 5m. Ehk siis ühe firma saamiseks pean ma mängima MINIMAALSELT 769 tundi. Kas te näete ise, kui utoopne see on? Ja see on kõige KÕRGEMA palgaga legaalne töökoht, mõelge kaua see võtaks mingil mäe talu villul.
Raha ümber on alati olnud mängijatel mingi suur tõmme, mida rohkem seda parem. Lõppude lõpuks on tegu virtuaalrahaga, mis ei oma päriselus mingit väärtust. Miks kurat mitte siis teha raha teenimine lihtsaks? Kõige suuremad draamad ja OOC whinemised on ALATI rahaga soetud asjade pärast, tehes raha lihtsalt omandatavaks ei viitsigi keegi üldse mõne tonni üle nutma hakata.
Legit palgad VÄHEMALT 5x suuremaks praegusest olukorrast.

2) Relvade saamine lihtsaks ja loogiliseks - Mängijatele meeldib lasta. FPS mängud on põhjusega väga kuulsad. Hetkel puudub serveris korralik relvasüsteem, relvi ei liigu. Nii lahe kui üksteist sõimata ja /me commandidega lüüa ei oleks, lõpuks viskab see kopa ette ja tahaks mõnel abusllvodkal sugusel donkeyl näo sisse tulistada. See võtab ka illegaalsetelt gruppidelt töövõimaluse ära. Luua süsteem, kus grupi liider paneb inimesi enda heaks tööle ja mida rohkem need inimesed mingit tegevust(mis relva materjale annab) teevad, seda rohkem materjale saab. See tähendab rohkem relvu serveris = rohkem tulistamist, pingete maandamist, arvete klaarimist, TEGEVUST JA MEELELAHUTUST.

3) Kiired autod lisada autopoodi normaalsete hindadega - Praegu on ultimate end game auto serveris PREMIER, mis on tegelikult täielik RONT. Kust ja kellel tuli idee üldse hakata sportautosi vähendama? Kiired autod autopoodi, et mängijatel oleks millegi rohkema kui premieri poole pürgida. Kui mängija gringib 25h ja saab sellee eest ainult waltoni, siis on tõenäosus suur, et varsti ta enam serverisse tagasi ei tule.

4) Teha 3 ametlikku gruppi ja lisagruppide tegemine keelata. Mängijale peaks tekkima selge valik - kas oled tsiviil ja vahid niisama, liitud legaalse grupeeringuga või lähed illegaaliks. Gruppide liidriks panna inimesed, kes reaalselt suudavad gruppi juhtida ning saavad hakkama seoses juhtimisega kaasnevate kohustustega. Enamus gruppe praegu ebaõnnestuvad lihtsalt, kuna liider on täiesti algaja, kes arvab mingil põhjusel, et ta saab juhtimisega hakkama, kuid reaalsuses on ta grupis ainult 2 sõpra ja kõige rohkem sõnumeid on kirjutatud /b kanalis peale seda, kui vangi läheb ja mendid sõpra advokaadiks ei luba. Keelates ära lisa gruppide tegemise, peavad nad kas tsiviilina igavlema või liituma olemasoleva grupiga, mis avab talle uued tegevused illegaalses maailmas. Kui nad tõesti saavad juhtimisega hakkama, siis tõenäoliselt tõusevad nad rankidel kiiresti ja kui enda RP kaardid õigesti mängib, äkki suudab isegi vana liidri kukutada ja ise liidriks tulla? Kui ei suuda, siis igas grupis on ustavaid low ranke ka vaja. Tooks tagasi ka gruppidevahelise rivaalsuse, mis tekitab küll vahest pingeid, kuid tagantjärele mõeldes on alati lõbus olnud.

Anda gruppidele relvaäri ja narkoäri. Narkole anda head eelised, et mängijatel oleks see kasulik. Praegu on narko täiesti useless, selle kasutamine ei anna sulle midagi, teeb kõhu tühjaks ja HP lowiks. Miks? Kes enda õigel mõistusel peaks narkot ostma, kui see selline pask on. Sa maksad raha, et olukord veel pasemaks läheks?

Toon mõned narko eelised välja(erinevatele ainetele)
1) Kanep - paneb prosed maximumi peale
2) Cocaine - armor 100%
3) Amfetamiin - armor 50%
4) PCP - võtad 40% vähem dmg relvadelt 5min
5) Heroiin - reeglitega shootouti ajal healimine keelatud, aga sellega lubatud - taasatab iga 30sec tagant 30hp näiteks
6) Steroid - su rusikalöögid ja relvalasud teevad 50% rohkem dmg 5min

1 asja saab korraga tarbida, palun väga - hea narkosüsteem, mis annaks narkole reaalse väärtuse. Kui narkol on väärtust, on narkol turgu. Kui on turgu, on illegaalsetel gruppidel tegevust, kui on tegevust ja actionit, on mängijaid.

Kõigile /me command meestele, kes väidavad, et see suurendaks DMi serveris siis kerige ***** ja ma olen valmis enda kulul teile panema püsti serveri, kus on reaalselt ainult /me command. Peaks olema kui taevas teiesugustele nirkidele

Tean, et kohe on UUS GM, aga on olemas tõenäosus, et asi läheb samma aukku nagu. Võtke mu juttu kui teksti, mis on mõeldud ka uuele GMILE. Või siis tehke kõike samamoodi ja lootke, et kuidagi midagi muutub.Lõpuks mängime me arvutimängu ning selle eesmärk on meelelahtus. Meelelahutus peab olema lõbus, muidu kaob sel mõte. Rakendades need punktid, saavutaksime me seda!
garIzIO fRaziRio
Mäe City member since beginning...
Mäe City is not one big thing, it is million little things.
Dominic "D-Wil" Williams - Talk shit, get hit!
-9-

[Image: x9bJ.png]
[Image: z0Q7AOb.jpg]
[Image: fuCfXfM.png]
[Image: mfTe9uT.png]
[Image: x4K5XZv.png]
[Image: 562Y35e.png]
[Image: 85wAefx.png]
[Image: ikywr8b.png]
[Image: frazier.png]
[Image: rkJ8CPZ.png]
Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 09:38    22 Oct 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.