Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Kaebus - Los Santos Transport'i direktori ebapädevus

Saatja: [email protected]
Saaja: [email protected]

Kaebekiri Los Santos Transport juhataja
Franziko Royal'i kohta

Lugupeetud Los Santose Linnavalitsus,
Kirjutan Teile seoses olukorraga, mis valitseb teie firmas Los Santos Transport.

Nimelt, traagilisel kuupäeval 18.11.2018 vallandati mind, Etvard Vitamini, antud firmast. Töötasin seal noorem taksojuhina.
Otsuse tegijaks oli firma direktor, Franziko Royal. Minu arvates sooritati otsus seadusi eirates ning oli tehtud ennatlikult, võimalik et isegi pahatahtlikult.

Minu kaebused Franziko Royali suunas:
1) Põhjuseta vallandamine
2) Firma raamatupidaja ärakasutamine

Olukorra selgitus:
Olin antud õhtupoolikul puhkepausil, kui kuulsin, et raadiosaatjasse öeldakse järgnev lause:

"Howsell to Brigitta.. Royal ootab oma kohvi kontoris 10minuti pärast."

NB! Seepeale ütles "raamatupidaja" Brigitta Flora:

"Hakkan kodust kontori liikuma siis, Flora."

Kontorirahva tööpäev oli selleks ajaks juba lõppenud, seega olin väga üllatunud kui antud lauset kuulsin. Eriti seetõttu, et Brigitta on Los Santos Transpordis tööl raamatupidajana, mitte direktori isikliku assistendina. Olgu, mõtlesin et olin millestki valesti aru saanud ning tegu polegi raamatupidajaga. Ehk on Brigitta kontoris niiöelda söögitädi, kes head ja paremat pakub? Kuna olin just lõunale suundunud, ning kõht oli tühi, ütlesin raadiosaatjasse järgneva lause:

"Brigitta sa mulle ka üks õhtu kohvi saaksid teha? Ja muud head paremat? Vitamin."

Antud sõnum oli täiesti siiras ning mõeldud ilma igasuguse tagamõtteta. Kui Brigitta teistele sööki pakub, siis miks ei võiks ta ka mulle kohvi, ja sinna kõrvale pirukat ja präänikut pakkuda?

Seega tuli mulle suureks üllatuseks, kui Franziko Royal mind oma kontorisse soovis kutsuda. Nimelt härra Royal vallandas mind, ning tõi põhjuseks "Seksuaalne ahistamine". Ma olin šokis, käed hakkasid lausa värisema. Mina, 73 aastane vanapapi, ja seksuaalne ahistamine?! Ma soovisin vaid direktor Royaliga sarnaselt - kohvi ja süüa. Kuna selline tundus olevat preili Brigitta Flora roll firmas.

Ma kipun arvama, et härra Royal on antud naisterahva firmasse tööle võtnud vaid enda hüvanguks, kuna ilmselgelt täidab ta muid kohuseid, mitte ei ole raamatupidaja. Kui ma raadiosaatjasse antud sõnumi ütlesin, lõi härra Royalis ilmselt välja armukadedus (ehk on nende vahel mingid suhted?), ning ta soovis minust kui konkurendist lahti saada.

Lugupeetud linnavalitsus:
Iga normaalselt mõtlev inimene saab aru, et minu raadiosaatjasse öeldud sõnum ei ole mitte kuidagi "Seksuaalne ahistamine". Ma ei ole antud naisterahvast kuidagi ahistanud, ma pole teda  reaalselt näinudki. Tegu ei ole ka ebasündsa kommentaariga. Tagamõtte leiab sealt ainult isik, kes seda tõesti otsib (või minust lahti soovib saada).

Mina, Etvard Vitamin,

1) Nõuan Franziko Royali ametist kõrvaldamist, kuna antud rikkumine on vägagi tõsine. (õiguste ärakasutamine, töötajate kamandamine, põhjuseta vallandamine).
2) Los Santos Transpordis sisejuurdluse avamist - nimelt tundub, et isikute töönimetused ning tegelikud rollid ei lähe kokku (miks pakub kohvi raamatupidaja, peale tööpäeva lõppu, isiklikust ajast. Ning peab oma kodust kohale sõitma?).
3) Moraalset hüvitist ning saamata jäänud töötulu, suuruses 25 000 dollarit ning Franziko Royali avalikku vabandust (LS Transport kodulehel või ajalehes).

Allkiri: E.Vitamin

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Los Santos Network - Ürituse loa taotlus Ch0pper 0 223 16 Nov 2018, 21:31
Last Post: Ch0pper
  Andrei Howsell kandideerib Los Santos Taxi Services peadirektoriks. R4zer 0 317 02 Oct 2018, 15:47
Last Post: R4zer
  Willi Norway Los Santos Taxi Services peadirektoriks. KetZ 0 231 28 Sep 2018, 21:01
Last Post: KetZ
  Miguel Alejo CV Los Santos Taxi peadirektoriks kapross 0 160 28 Sep 2018, 17:44
Last Post: kapross
  Vallo Karp Los Santos Transport kabetaja 0 326 22 Jul 2018, 13:20
Last Post: kabetaja
  Kaebus LS taxi service Peadire kohta. Vaarikas 2 346 26 Sep 2017, 22:33
Last Post: TheBoss
  Kaebus LSPD kohta Everyone 1 980 18 Sep 2017, 15:49
  Sara Collins, Los Santos Impround & Recovery Erkki 3 444 14 Aug 2017, 18:57
Last Post: E38
  Los Santos News taotleb kopterit Michael 1 390 27 Mar 2017, 18:56
  Ruben Santos kandideerib Los Santos News juhtkonda DRAMAMAMA 1 779 23 Mar 2017, 03:24

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 04:22    27 Feb 2020  Powered By MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.