Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Jennifer White'i blogi

Hei sõbrad! Mina olen Jennifer White ja see on minu blogi, kus saate teada üsna palju minust ja minu elust. Kindlasti jutustan ma oma blogis nii meditsiinist, oma vaba aja tegevustest ja oma muudest tegevustest. Üsna tihti veedan ma oma aega koos oma kalli mehe Harry Veidt'ga ja meie tegevustest saab olema siin juttu küllaga.

Minust-
Olen 24-aastane perearst ja endine modell. Õppisin varasemalt San Fierros, kuid nüüdseks olen jõudnud Los Santosesse. Lõpetasin aasta tagasi Los Santoses ülikooli meditsiini alal ning nüüdseks töötan ma perearstina. Ma olen suhtes koos oma kallima Harry'ga, kes  töötab Los Santose haigla juhatuses, nimelt direktorina. Me veedame iga päev koos aega ja ütleme ausalt, Harry on kõige romantilisem mees, keda ma kohanud olen.

Päikest ja rõõmu,

Jennifer.

((PALUN HOIAME BLOGI PUHTANA))
Reply
Hei, tänane päev oli üllatavalt pikk!
Täna juhtus nii palju huvitavat. Näiteks süüdistati mind varguses ja mõrvas (valesüüdistus), mis sai hiljem ka lahendatud. Pikk jutt sitt jutt. Varastati Los Santose haigla töösõiduk, mille leidsime. Ka politsei sai sellest teavitatud, kuid politsei sai asjast veidi valesti aru. Selle tagajärjel sain ma veidi särtsu ja mind süüdistati varguses, lisaks ka mõrvas. Lõpuks sai siiski sõiduk oma koju ilusti tagasi ja kõik lõppes hästi.

Jõuame õhtusse.
Veetsin koos aega oma mehe Harryga. Flexisime ringi oma brand new Huntleys ja hiljem käisime vaatamas ka päikeseloojangut.  Päikeseloojang oli väga ilus, soovitan teilgi kunagi seda vaatamas käia, vapustav!
Siin ka pilt:
[Image: 20181115020507a6b549dc91f6cc4cf430194c4532e764.png]

Saime Harryga ka endale uue sõbra, Peebu. Peep tuli meile kenas kana kostüümis külla, napsutasime ja ajasime veidi juttu. Muide see lahe kostüüm ajas jubeda Cluckin Belli isu peale. Tore oli ja nalja sai. Napsutame kindlasti teine kordki!
Siin ka väike enekas:
[Image: 20181115020629a15298c0b0bced4add3a323df00898dd.png]

Kokkuvõtteks, päev oli edukas ja tore!

Järgmise korrani, 

Jennifer.
Reply
Heiki-hei.
Milline vaikne päev täna alles oli. Samas mulle meeldivad rahulikud päevad, pole mingisugust pinget ja muud säärast.
Täna, päeval ei toimunud mitte midagi. Ütlen ausalt.. surin igavusse. Käisin mõni hetk ka brigaadis, kuid sain aru, et tööd on vähe.
Õhtu oli vapustav, taas jälle tänu oma mehele Harryle.
Nimelt, kes veel ei tea, siis otsime endale koos Huntley, kindlasti olete linnapeal sellist sõidukit liiklemas näinud. Kui me Huntley ostsime saime me selle mustana, mõtlen värvi. Ma tahtsin väga pikka aega, et Huntley saaks ükskord valgeks. Ärkasin väikesest uinakust, seadsin sammud majauksest välja ja mulle vaatas vastu Harry - roosid käes, valge auto tema taga. Ma olin sõnatu.

[Image: 20181116014837c4ad1604760d4082b20c5902fb99299d.jpg]

Peale seda tegime väikese sõidu ja kodus võtsime lonksu veini.
Imeline õhtu.

Tsauki-tsauks, visake põial üles!

Jennifer.
Reply

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 03:12    21 Oct 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.