Menu

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Korjandus

Kuna tuli arutelule, et inimesed tahaksid ilma lag'ita serveris mängida isegi DDoSi aeg, siis lahendus, mis aitaks meid kindlasti oleks Dedicated Game server, hetkel oleme VPS'ide peal. Nende kahe vahe on see, et Dedicated serverid on eraldi füüsilised serveri masinad, VPSid on virtuaalselt jaotatud serverid ühes füüsilisest serveris ehk nad jagavad üksteisega ühe füüsilise serveri pinda.

Kuid Dedicated serverid on kõvasti kallimad kui VPS'id, seega Teamspeakis toodi ülesse mõte, et teeme kõik koos korjanduse selle nimel. Kuna väga paljud ütlesid, et nemad on nõus panustama.

Hinda serveritel saate näha siit: https://www.ovh.co.uk/dedicated_servers/game/ (kõige odavamast sellest valikust seal täiesti piisab, mis antud lingilt näha)

Kes on nõus panustama serverile igakuiselt mingisuguse summa, siis postitage palun siia. Siis teab umbkaudselt arvestada kui läheb dedicated game serveri rentimiseks.

Palun anke teada
[Image: BvX2BRP.png]
Reply
Thanks given by: TheBoss , 0cjr.pngjaakaru , Põld , nebulos , 0cjr.pngKindral
Natuke kommiraha peab sees olema. Tõesti arvad, et ma jõuan siin tasuta +60 tundi iga kuu tõmmelda niisama heast tahtest? Ja lisaks sellest summast läheb domeenide maksumused, serveri rendid maha, millest alles jääb see läheb kaheks Heeri vahel. Üks keskmine inimene sööb keskmiselt 1x 4ja tunni jooksul. See teeb siis 60 / 4 = 15 toidukorda. Üks keskmine toidukord läheb maksma umbkaudu 2.5€ kui ise süüa teha ja midagi head juua kõrvale (mahl, limonaad, jne). Seega 15 toidukorda * 2.5€ = 37,5€. Seega tehniliselt see käiks ka SnJi ülevaloleku alla, kuna kui keegi seda ei arenda ja üleval ei hoia, siis pole ka kommuuni. Ja viimase 26 päeva jooksul olen ma teinud 57 töötundi, et SnJi avada ning järgneva 2-3 päeva jooksul on veel kavas umbkaudu ~8-10 tundi arendusi teha. Mängijate jaoks on SnJ tore lahe kommuun, kus saab mängida, lõbutseda ja hästi aega veeta teiste inimestega. Minu jaoks on see part-time job ja igapäevane üks suur probleem ja peavalu, kus ma täidan erinevaid rolle nagu näiteks: kliendiga suhtleja, projektijuht, projekti analüütik, arendaja, projekti arhitekt ja serverite administraator.
Reply
Thanks given by: 0cjr.pngjaakaru , TheBoss , klacen , Põld , Folder , Baw , nebulos , 0cjr.pngKindral
Olen käpp, annetan sada eurot Regular_smile
[Image: 1Hsf09b.gif]

new man
Reply
Thanks given by:
Olen kahvel, annedan 200 euri.
[Image: rQT1PyM.jpg]
Reply
Thanks given by:
tere mis annetatud rahadest saanud on?
Reply
Thanks given by:
tere kasvatatakse madagaskaril leemureid.
[Image: xenuMnQ.png]

Show ContentSpoiler:
Reply
Thanks given by:
(02 Aug 2018, 04:06 )jaakaru Wrote: tere mis annetatud rahadest saanud on?

tere hetkel olen ibizal Rock
Reply
Thanks given by: Accipiter , Põld , mesimumm

Users browsing this thread: 1 Guest(s)