Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Harry Veidt San Andreas Fire Departmenti Peadirektoriks.

---------------------------------------------------------------------------------
Saatja: [email protected]
Saaja: [email protected]
Teema: Harry Veidt taas kandideerimine SAFD Peadirektori ametikohale.
Manused: HarryVeidtPeadirektoriksCV(Vana)
----------------------------------------------------------------------------------

Tervist austatud linnavalitsus!

Mina, Harry Veidt, esitan teile oma avalduse taas San Andreas Fire Departmenti ametikohale. Momendil olen ajutiselt taandatud oma ametikohalt kuni selgub uus peadirektor ning otsustasin ka ise kandideerida taas samale ametikohale, kus olen töötanud juba väga pikalt.

Lubadused, kui Harry Veidt saab taas uueks peadirektoriks
  * Taas palgata endised välja koolitatud, kõrge haridustasemega ning kogemustega töötajad.
* Määran ametisse uue ning aktiivse juhtkonna, kellel on kogemused ning kes ei kasutaks ära oma ametikohta.
  * Juhtkonnaga vaatame üle töötajate palgad ning kindlasti üritame see aasta maksta palku veelgi paremini.
  * Uue juhtkonnaga vaatame üle vanad reeglid ning otsustame, kas oleks vaja teha kusagil muudatusi.
  * Uue juhtkonnaga viiksime läbi erinevaid õppuseid ja koolitusi oma töötajatele kui ka
     linnarahvale. Korraldaksime erinevaid esmaabi ABC ja muid erinevaid koolitusi.
  * Palkaksime tööle uued ja noored inimesed, kes on omandanud vastava hariduse ülikoolis
     ja pakuksime neile head võimalust teha oma karjääri just Los Santoses.
  * Teeksin kõik selleks, et linnarahval oleks alati abi kättesaadav.

[Image: safddd.png]

Andmed
Ees- ja perekonnanimi: Harry Veidt
Isikukood: 37705212781
Telefon:5658251
Elukoht: Marina 341
Perekonnaseis: Abielus
Päritolu: Inglane
E-Mail: [email protected]

Hariduskäik
San Andreas Business School (1984 - 1996)
Medical University Of San Andreas (1997 - 2007)

Varasem töökogemus
San Fierro Fire Department Kirurg (2007 - 2012)
Red County Fire Department Vanemkirurg (2012 - 2014)
Las Venturas Fire Department Direktor (2014 - 2017)
San Andreas Fire Department Direktor (2017 - 13.11.2017)
San Andreas Fire Department Peadirektor (13.11.2017 - 22.07.2018)

Lisainfo
Nõrgad küljed: Suitsetamine ning vahepeal liialt konkreetse väljaütlemisega kuid ma talitsen ennast vastavalt olukorrale.
Tugevad küljed: Olen sõbralik, arvestav, karm ning õiglane kui vaja, suudan hoida külmanärvi, teen igapäevaselt sporti ning olen suure kogemuste pagasiga.
Juhiload: Oman lubasid sõitmiseks autoga, kopteriga ning kaatritega.
Relvaluba: Olemas.
Keeled: Eesti keel ( 9/10 ) // Inglise keel ( 8/10 ) // Vene keel ( 6/10 )

Motivatsioonikiri
Seoses uue linnavalitsusega olen momendil oma ametikohalt taandatud kuid olen endiselt Los Santose kodanik ning aktiivne inimene.  Olles olnud peadirektor selles asutuses, tean ma selle töötajaid, selle asutuse muresid ning kogu reeglistikku. Mina ja endine juhtkond oleme koostanud CV Blanketid, reeglid ning kogu muu korralduse haiglas. Sooviksin endiselt juhtida San Andreas Fire Departmenti ka edaspidi, koos uue juhtkonnaga, kelle määraksin ametisse just inimsuhete ja kogemuste põhjal. Kindlasti nagu kunagi lubatud, muudan ma SAFD veelgi sõbralikumaks paigaks ning kohaks kus oleks just värskelt ülikoolist tulnud inimestel võimalik teha karjääri. Soovin korraldada erinevaid üritusi seoses päästeameti alarmsõidukitega, näiteks päeva, kus saaksid linnaelanikud tutvuda meie varustusega, mida tutvustaksid meie parimad töötajad. Sooviksin korraldada lisaks sellele koolitusi politseile kui ka tsiviilisikutele esmaabi teemal, et seni kuni brigaad võidab sündmuskohale, oskaksid inimesed aidata abivajajat ning valmistada ta ette kiirabi saabumiseks. Ma loodan, et uus linnavalitsus hindab seda, et olen seda asutust juba pikalt juhtinud ning hoidnud seda töös probleemideta. Loodan, et lubate mul edasi juhtida asutust, mis on saanud pikalt töötades kalliks koos selle töötajatega.

Kõike paremat soovides,
SAFD endine peadirektor Harry Veidt

OOC
Kogemused
SNJRP ( momendil ka seal meedikus hoidnud oma oskuseid töös. )
Nebulos gaming ( Juhtinud haiglat mitmel korral, olnud juhtkonnas. )
Show ContentKarakterid & Meeskonna karjäär:

Roleplay since 2012

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Andrei Howsell kandideerib Los Santos Taxi Services peadirektoriks. R4zer 0 420 02 Oct 2018, 15:47
Last Post: R4zer
  Willi Norway Los Santos Taxi Services peadirektoriks. KetZ 0 375 28 Sep 2018, 21:01
Last Post: KetZ
  Miguel Alejo CV Los Santos Taxi peadirektoriks kapross 0 247 28 Sep 2018, 17:44
Last Post: kapross
  Harry Williams kandidatuur MyrkK 0 361 26 Sep 2018, 20:00
Last Post: MyrkK
  Georg Petrov kandideerib San Andreas Networki peadirektoriks Ch0pper 0 200 26 Sep 2018, 19:18
Last Post: Ch0pper
  Ryo Takeshi LSED Peadirektoriks. Magic 0 238 26 Sep 2018, 18:05
Last Post: Magic
  Diego Haywood kandidatuur San Andreas Network'i peadirektori kohale. Shod 0 213 23 Jul 2018, 17:27
Last Post: Shod
  Harry Williams kandidatuur MyrkK 0 282 22 Jul 2018, 06:23
Last Post: MyrkK
  Kisa Petrov kandideerimine San Andreas Network peadirektori auastmele. Verticules 0 379 22 Jul 2018, 02:35
Last Post: Verticules
  Wili Norway kandideerimine mäe talu peadirektoriks. KetZ 0 215 22 Jul 2018, 01:37
Last Post: KetZ

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 15:44    11 Apr 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.