Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Age of Empres 2

nii esimene mäng peetud
tegemist oli soojendusmänguga, esimene m2ng sel hooajaal ning tulemused on järgnevad:
[Image: 20181004215253f5c04b77b68f36649a70fa1ec25e94f0.jpg]
[Image: 1tIOjjh.jpg]
[Image: YafPis9.png]
[Image: uut0dQB.png]
[Image: 2oxB0a9.png]
Reply
Thanks given by:
Folder kas saaks päris mängust ka mingit infot? umb kes võitis jne Regular_smile
[Image: BvX2BRP.png]
Reply
Thanks given by:
info on olemas siin tabelis kuid saladuskatte all võin öelda et viimase mängu võitis minu ning 0cjr.pngMatukas tiim ning koosseis oli järgnev:
Folder
0cjr.pngMatukas
Vanameister
@stennuu
Stalker

ning vastaste (mitte nii hea) tiim koosnes järgmistest isikutest:
Edward
@"ye."
0cjr.pngAdams

üld kokkuvõttes oli pingeline mäng, tiimid vahetasid mängu keskel saari, toimus palju verd nõudvaid lahinguid ning lahinguväljalt lahkus siiski parim tiim

Järgmise korrani Regular_smile

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...lqHXJs_WU/
Reply
Thanks given by: Vanameister , Mac10
nimelt peale peaaegu aasta pikkust pausi, oli tase madal ning sai rumalaid otsuseid tehtud. ei saanud ka mängu enda jaoks käima ning seetõttu tunnen, et vedasin tiimi alt. ei olnud see võit võimatu, kui oleksin enda rolli täitnud, aga siit annab ainult edasi minna ning järgmistel kordadel juba paremini esineda,'.
[Image: calligraphic-inspirational-quote_23-2147523840.jpg]
calligraphic-inspirational-quote_23-2147523840.jpg is not an image
calligraphic-inspirational-quote_23-2147523840.jpg is not an image

Reply
Thanks given by:
ega ja väga huvitav mäng, alguses ei saanud pihta mapile (mõtlesin et maa ühendus olemas) ning investeerisin laevadesse. aga kahjuks sedapolnud sain laevadega ainult ranniku kontrolli all hoida kuid pingeline pika ajaline kontrolli all hoidmine andis lõpuks tulemuse (sai vastaste saar tühjaks tehtud) seejärel tuli enda saarelt need väiksd puugi külad eemaldada kuid see polnud ka suurem probleem väikse koordinatsioniga nimelt jah Folder ja mina tegime väikse koostöö ja nii see mäng lõpetatud oligi.

ega see edward mingi jõle proff polegi kui ausalt öeldes ega naturaalne talent (mul ja Folder) teeb ära iga kell selllele nohikule kes ainult loeb takikiad youtubest

järgmiese korrani
Reply
Thanks given by: Folder , Accipiter
ou 6petage pelama mind pls, mul ka olemas aga mul alati see probla, et tasa ja targu m2ngin dark ages ja ss mngid lambised ryytlid lendavad sisse ja tapavad mu villid 2ra! help
[Image: CRsOXEP.png]
POLICE OFFICER III  Nico Fabozzi
Special Weapons and Tactics, Traffic Enforcement, High Speed Unit, Los Santos Police Department — "To Protect and to Serve"
Reply
Thanks given by:
(05 Oct 2018, 16:23 )DeShawn Wrote: ou 6petage pelama mind pls, mul ka olemas aga mul alati see probla, et tasa ja targu m2ngin dark ages ja ss mngid lambised ryytlid lendavad sisse ja tapavad mu villid 2ra! help

meil hakkab treening mäng kohe. Joini
Reply
Thanks given by:
täna alustame kell 20:00 olge valmis
Reply
Thanks given by:
only real aoe players nkow this feeling

https://i.kym-cdn.com/photos/images/news...49/633.png

Reply
Thanks given by: Stalker , Folder , 0cjr.pngAdams , Accipiter

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 19:18    16 Jan 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.