Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

MOST WANTED TECH!

Bannitu TeamSpeaki nimi: TecH
Kes bannis?: meie serveri aktiivne ateami liige herkules.
Bani põhjus: nonii, see juhtus ehk juba kuu tagasi? kui tegime teamspeakis kerget eksperimenti kus siis reportisime inimesi ja nad sain 30 minutit banni, siis haises meie kanalisse sisse tuntud herkules ja luuras pealt, võttis telefoniga linti kõik mis tegime ja pani kõigile banni, kes seal kanalis sellega tegeles, kõik said kas 30 minutit või 3h (ei mäleta enam), tal oli seal mingi oma autismiline matemaatika süsteem, siis ta tahtis muuta need bannid perm bannideks, kuulsin teisest teamspeak serverist et kes juba permi sai ja mingi jonn hakkas pihta, üritasin minagi siis uuesti connectida nebulossi, ops, näitas veel aega kaua ma banned olen, järgminepäev proovin, opatškiii, saingi nebulosse sisse, muutsin oma nime SnitchSELKAREH'iks, selle nimega sain olla seal siis sellest ajast saadik kuni tänaseni sees, ise ahhuieitasin et kas herakles on tõesti on tööl KAPO's ja ei saa aru et SELKAREH on tagurpidi siis herakles? vahepeal kandideerisin foorumis teamspeaki moderaatoriks, herkules jälle seal et kuidas ma saan kandideerida teamspeak modeks, ise olen perm banned, siis kirjutasin pädevamale inimesele serveris, tema ütles et mind ei otsita enam taga ja ma võin kandideerida isegi mängus ateami, kabistajaks. niiet ma ei tea, kas heraklesele ei ole jõudnud see informatsioon kuna ta ei ole aktiivne, käib korra nädalas ehk sees kuskil? heraklese ees ma vabandama ei hakka, aga inimeste käest kes banned said vabandan küll ja. 
Bani kuupäev: 30.09.2017
Miks peaksime Teid unbannima?: ma tglt norm, ei salli ebaaktiivseid sandaali sangareid.
[Image: yYP7hxR.png]
Thanks given by:
120 sõnaline seletuskiri, "miks peaksime teid unbanima"?
 Ma ei tea kust su telefoniga lindistamised ja asjad küll tulevad, sest neid ei eksisteeri, aga teie kõigi 30 minutilised banid muudeti hiljem ümber permiks kuna nähti, et rikkumine on tõsisem.

Kiidan omaltpoolt, et kannatanute ees vähemalt vabandad.
Seoses ajateenistusega olen eemal, muredega pöörduda teiste fmodede poole
[Image: sgina.png]
Sügis tuleb... tuul puhub...
                                           pauku ei kuule
Vihma sajab... jälgi ei jää!

(Linnuvabriku)

Thanks given by:
mina ei ole saanud perm banni Teeth_smile

(30 Sep 2017, 18:55 )TecH Wrote: mina ei ole saanud perm banni Teeth_smile

mina ei tea mida või mismoodi sina skeemitada üritasid neid, aga mulle ikka ei vajutanud ära, suht cringe värk tundub.
Thanks given by:
tra mis seletuskirjad ***** debiilikud olete peast w tra see on samp
pizzastacksi taga ganton gymi ees seal on indrek teki kõige kõvem mees!1!!!1
[Image: f7bff49708a44be8200b761a8e99228f.png]
miks peaksime teid unbanima? Kuna nebulos teamspeak server on minu teine kodu, kasutan seda teamspeaki igapäevaselt juba paar aastad, ehk 5? kõik mu houmid ja kõlupead on seal serveris, proovisin ühe korra seda report paska, wow, kuu aega otsiti taga, enam pole tuju nussida.
Thanks given by:
poolt hea rpja
pizzastacksi taga ganton gymi ees seal on indrek teki kõige kõvem mees!1!!!1
[Image: f7bff49708a44be8200b761a8e99228f.png]
Thanks given by: Glenn
tuleb see unbanned või ei tulegi?
Thanks given by:
Kas kahetsed oma tegu?
Thanks given by:
Kahetsen küll ja, kahju nendest kes lambist said.
Thanks given by:
(30 Sep 2017, 18:55 )Herakles Wrote: 120 sõnaline seletuskiri, "miks peaksime teid unbanima"?
 Ma ei tea kust su telefoniga lindistamised ja asjad küll tulevad, sest neid ei eksisteeri, aga teie kõigi 30 minutilised banid muudeti hiljem ümber permiks kuna nähti, et rikkumine on tõsisem.

Kiidan omaltpoolt, et kannatanute ees vähemalt vabandad.
Seoses ajateenistusega olen eemal, muredega pöörduda teiste fmodede poole
[Image: sgina.png]
Sügis tuleb... tuul puhub...
                                           pauku ei kuule
Vihma sajab... jälgi ei jää!

(Linnuvabriku)

Thanks given by:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 07:49    18 Aug 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.