Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Mis sulle servu juures meeldib?

(23 Dec 2017, 21:22 )dk_mario Wrote:
(23 Dec 2017, 21:20 )jaakaru Wrote:
(23 Dec 2017, 20:55 )DKMario Wrote: see et ma banned

mulle meeldib ka et sa banned

sulle v

mulle ka, peaks sind bännima vist
[Image: spUrFUS.gif]
Reply
Thanks given by: 0cjr.pngjaakaru
(25 Sep 2018, 18:02 )CatchYA Wrote: see et siin ple kenthi

ma ei oleks selles kindel eile ütlesin shoutboxis raisk ja sain bann tundub küll, et ainult kenth paneb sellise asja eest banni  Teeth_smile
meeldivad serveris tütarfirmad ja, et kanye on atiimis
Reply
Thanks given by: Mac10
LSPD liikmed, serveri admintiim (enamjaolt) ja muidugi kõige rohkem meeldib 0cjr.pngMatukas kes meie eest selle modiga ära sõidab nii et me peame 2 korda autot vahetama kuna Fixeri e34'ja pole võimalik PIT'ida ning sellega karbis olles sõidab see lihtsalt PD autodest üle ja ka lõhub neid nagu Raptor.
[Image: 9cf424d3191980c553a30abe7db5d74c.png]
ASSISTANT CHIEF  Cody Storm
Command Officer, Administrative Services Bureau , Recruitment & Employment Division
Metropolitan Division, Traffic Enforcement Division, High Speed Unit,
Air Support Unit, Los Santos Police Department — "To Protect and to Serve"

Jumal juba ise teab, et ma tean et teda pole olemas - Desert 8.11.2017
Reply
Thanks given by: LnK. , Steele.
(25 Sep 2018, 21:33 )Dex Wrote: LSPD liikmed, serveri admintiim (enamjaolt) ja muidugi kõige rohkem meeldib 0cjr.pngMatukas kes meie eest selle modiga ära sõidab nii et me peame 2 korda autot vahetama kuna Fixeri e34'ja pole võimalik PIT'ida ning sellega karbis olles sõidab see lihtsalt PD autodest üle ja ka lõhub neid nagu Raptor.

Ta kasutab e39 modi mudu
[Image: 8x63h8K.png]

POTI ÄRTU♥ RISTI♣ RUUTU♦? ÜKSKI TONT MIND EI PUUTU!!!

GET LOST ??

Reply
Thanks given by: Kohvitaja , Mac10
Trolliv atiim Tongue_smile
[Image: giphy.gif]
Reply
Thanks given by: Kuliu
(26 Sep 2018, 02:26 )Kont Wrote: Trolliv atiim Tongue_smile
Alles Siin teemas sulle tegi 0cjr.pngMatukas selgeks, et ei ole vaja aTiimi üldistada. Kui sul on kindel väide, et aTiimis trollitakse, siis ole julge ja too nimed ka välja. 

Mis mulle meeldib hetkel servu juures? 2 arendajat on parem kui 1 Regular_smile
[Image: 15e5cce4dfaebff0907a562dc2723560.gif]
bmw Love
[Image: YsiNLL6.jpg]
Reply
Thanks given by: Mac10 , Ch0pper
Naised, narko ja sularaha
Reply
Thanks given by: Accipiter
Meeldib kui ma olen rahulikult kahtlusalust jälitama ja minu kolleeg, Cody Storm ehk Dex mulle täiest väest üle 100 kilomeetrise tunnikiirusega külje pealt sisse paneb, tekitades mulle vigastusi ning lubades kahtlusalusel sooritada veatu põgenemine. ->

https://www.youtube.com/watch?v=NRumtCmu6zw

Meeldib kuidas ma rahulikult oma E782 Raptor Modi Fixer Editioniga üle Cody Stormi ehk Dex -i sõidan ->

https://www.youtube.com/watch?v=Fv0ZTVQjN5E

Meeldib kuidas LSPD austatud liige Cody Storm ehk Dex jälle mu Raptor Fixer E29 modile, mis kõigest üle hüppab ja sõidab, ette keerab ->

https://www.youtube.com/watch?v=d_8hbQrisU4

Cool Elf Cool Elf Wink_smile 71_71
[Image: BvX2BRP.png]
Reply
Thanks given by: CatchYA , 0cjr.pngPõld , Rait , Kohvitaja , Accipiter , shavn , Vanameister
Trolliv atiim Tongue_smile
pizzastacksi taga ganton gymi ees seal on indrek teki kõige kõvem mees!1!!!1
[Image: f7bff49708a44be8200b761a8e99228f.png]
Reply
Thanks given by:
(26 Sep 2018, 13:39 )Matukas Wrote: Meeldib kui ma olen rahulikult kahtlusalust jälitama ja minu kolleeg, Cody Storm ehk Dex mulle täiest väest üle 100 kilomeetrise tunnikiirusega külje pealt sisse paneb, tekitades mulle vigastusi ning lubades kahtlusalusel sooritada veatu põgenemine. ->

https://www.youtube.com/watch?v=NRumtCmu6zw

Meeldib kuidas ma rahulikult oma E782 Raptor Modi Fixer Editioniga üle Cody Stormi ehk Dex -i sõidan ->

https://www.youtube.com/watch?v=Fv0ZTVQjN5E

Meeldib kuidas LSPD austatud liige Cody Storm ehk Dex jälle mu Raptor Fixer E29 modile, mis kõigest üle hüppab ja sõidab, ette keerab ->

https://www.youtube.com/watch?v=d_8hbQrisU4

Cool Elf  Cool Elf  Wink_smile  71_71

1) Jah mul läks seal olukorras sitasti kui arvasin et jõuan kahtlusalusele ette keerata. Samuti oli tal kohe järel teine patrull, nagu videolt näha on.
2) Sa paned mingi lambise enda pildis oleva PIT'i kus sa ise vastu seina lendad ja pärast nutad? Viitad ka veel üle sõitmisele, tundub retarded.
3) Jälle mingi tarded klipp kus sa sõidad hoopis Elegyga ja PIT''ed saad, mdea.
Paned äkki mõne klipi kus sa selle Premieriga PD autodest üle sõidab mitte ei shitposti oma jama kaudselt väites nagu sa poleks seda kunagi teinud. Samuti toppisid sa PIT'ide eest PD liikmeid täiesti lambiselt 2h ajaili kuigi ise ei RP'nud kunagi mitte ühtegi kuradi PIT'i kui sa seina lendasid, samuti oli tore see kui sulle pandi siilidega kõik 4 rehvi läbi (Simoni poolt oli see veel) ja sa seejärel /fixveh tegid ja täiesti süüdimatult edasi sõitsid pärast väites et need ei lugenud. Ka sinu fucking liigutatava väravaga asi oli tore kus sa mappisid Commerce'i (viimase Bratva baari ette) kiirtee lähedal rauast aia mida kasutatakse PD garaaziaedade ja muudena, sõites sinna peale ning seejärel tõstsid sa ennast selle aiaga umbes 20m õhku ja sõitsid kiirteele, (Autos viibisid samalajal ka Etvard Vitamin ja Ants Saareots, kuigi ma kahtlen et nad seda mäletavad) suhteliselt hea eeskuju oled mängijatele. thumbs up.
[Image: 9cf424d3191980c553a30abe7db5d74c.png]
ASSISTANT CHIEF  Cody Storm
Command Officer, Administrative Services Bureau , Recruitment & Employment Division
Metropolitan Division, Traffic Enforcement Division, High Speed Unit,
Air Support Unit, Los Santos Police Department — "To Protect and to Serve"

Jumal juba ise teab, et ma tean et teda pole olemas - Desert 8.11.2017
Reply
Thanks given by: Kont

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Mis mänge mängite? Vanameister 37 1,296 28 Nov 2018, 17:54
Last Post: Koger.

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 01:23    24 Jan 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.