Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Ideed/ettepanekud/küsimused reeglite kohta

(29 Nov 2017, 20:24 )FRAZIER Wrote:
(29 Nov 2017, 19:53 )v6ll Wrote: Kui te siin juba reegleid teete, siis võiks mõelda reegli nagu:

*PD high-command'il (juhtkonnal) on keelatud olla illegaalse grupeeringu liige või mingil moel seotud.

Reegli sisu on väga lihtne, see nimelt vähenab monopoli, mis sellega serverisse tekib ja annab võimaluse PDl illegaalseid grupeeringuid segamatult uurida.
Hetkel on selline olukord, kus PD juhtkond on suht Gambino family ja see tähendab, et neil on PD üle täielik kontroll, mis omakorda tähendab ligipääsu Investigation Divisioni failidele, kuhu tekib tavaliselt toimik illegaalsete gruppide kohta. Väikegi leke nendest failidest tähendab juba seda, et uurimine on ripped.
Samuti annab see võimaluse keerata veidi nendele inimestele, kes näiteks illegaalse grupeeringu tegemistega nii päri ei ole nagu näiteks saab keerata politseinikele, kes hakkavad uurima illegaalse grupeeringu liikmeid.
Näiteks võin ma tuua enda, sest kui mina hakkasin nende tegemistel silma peal hoidma ja leidsin isegi inimese, kes kasutas abistavaid programme nende hulgast, siis tuli PD chief ja pani mulle 2 hoiatust teamspeaki nimeformaadi eest, mis on kõige lambisem põhjus üldse. Peale seda soovisin et PD reeglid, mis on minu postitatud, eemaldataks, aga sellepeale olen nüüd PDst kicked ja blacklisted. 
Lõhkuge see monopol siin serveris, siis äkki hakkab chiefi kottima kah, miks igaüks m4'jaga ringi käib ja gambinod ei saaks iga õhtu segamatult mente lasta ja nende eest põgeneda.

Investigation uniti ülem ei ole Gambino Familys. Ükski IU liige ei ole Gambino Familys. Keegi LSPD juhtkonnast, kes on ka Gambino, ei ole ühtegi toimikut mittekunagi küsinud, ega ka näinud. Mõtle enda süüdistused enne läbi, kui sa siin valetama hakkad.
Ära hakka vanat teemat uuesti ülesse kerima. PD Chief oli sel ajal teine inimene. See on juba tõestus, et sa puhud enda juttu ülesse ja üritad enda valedega teisi manipuleerida. Me rääkisime päris mitmekesi nende hoiatuste üle. Ma eemaldasin sult ühe hoiatuse, teine jäi. Siis ma tegin sinust teise karakteriga teema, kus sind ka süüdi mõisteti. Peale seda olid sa aga nii kibestunud, et hakkasid OOC tervet LSPDt perse nussima. Sinu sõnade järgi "LSPD ei nussi üksteist ja sa tegid minust teema. Nüüd ma keeran selle LSPD perse teil". Siis hakkas kõik see pask peale. Hakkasid sinu kunagisi postitatud reegleid eemaldama, isegi ametikäikude eemaldamist nõudsid. Mis kuradi puutumatusse LSPD GÄNGi sa endaarust kuulud? Tõmba pilt ette väikemees, me kõik oleme siin võrdsed ja see, et sa LSPD liige tol ajal olid, ei tee sind puutumatuks. Ma ei viitsi su crybaby teemat siin täpsemalt kirjeldada, aga sinu blacklistimine ja kickimine oli igati õigustatud.
M4jad on tavapatrullis keelatud, jällegi tõestad sa, kuidas sa asjadega kursis ei ole ja plähmerdad. Palun hoia enda ajupuue kontrolli all, ühe korra kui sa samamoodi tegutsesid ilma mõtlemata, lõppes see sulle tingimisi karistusega. Ükski laskmine ei ole lõppenud Gambinole segamatult. Ma ei suuda mõelda ühelegi korrale, kus Gambinost on keegi ellu jäänud, kui PD pihta on tuli avatud. Sa teed väga julgeid süüdistusi ja sul on täpselt NULL tõestust. Lihtsalt sõnad, et enda butthurt olekut leevendada.

Mitme karakteri süsteem ei meeldi mulle absoluutselt. Mulle meeldis, kuidas kunagi oli kõigil 1 karakter ja kõik. Väga lihtne oli, inimene pühendas end täielikult ühele karakterile ja ei olnud küsimust, et äkki ta otsuseid mõjutab teine karakter. Mitte, et minu otsuseid oleks mõjutanud, võin kinnitada, et minu otsused on olnud absoluutselt mõjutamatud. Lihtsalt alati jääb osadele mingisugune kahtlus hinge ning selle eemaldamine on raske. Siin ei aitaks see reegel midagi, siis oleks vaja teha ka teisele legaalsetele gruppidele vastavad reeglid. Või siis mitme karakteri süsteem ära keelata. Lõpeks asi sellega, et kui 1 karakteriga oled illgaal, pead ka teiste karakteritega illegaal olema. Teoorias sa saad igas legaalses grupis teha otsuseid, mis aitavad su illegaalset karakterit.

Need on minu mõtted sellel teemal, kui sa soovid minuga rääkida, teeme seda teamspeakis. Pole vaja, et sa tuled siia foorumisse alusetuid süüdistusi jagama, pole vaja, et sa tuled siia ka valetama. Hoia enda OOC viha kontrolliall ning ürita enda vigadest aru saada. See on kõige kiirem tee paranemiseni.

- Teil ei olegi sinna asja olnud, sest seal pole ilmselt midagi ja ma usun et keegi ei viitsi seda ette ka võtta niikaua kui juhtkond on sealt grupeeringust ja neil on iga kell sissepääs.

- PD chief oli tõesti teine inimene, sina olid assistant Chief ja määrasid mulle 2 hoiatust.

- See et teil M4'jad keelatud on tuli ju alles paari päeva jooksul ja mitte avalikult kõigile teada, tavamängija ei teagi sellest midagi ju.

"Mitte, et minu otsuseid oleks mõjutanud, võin kinnitada, et minu otsused on olnud absoluutselt mõjutamatud. Lihtsalt alati jääb osadele mingisugune kahtlus hinge ning selle eemaldamine on raske."  
http://forum.nebulos.net/showthread.php?tid=48668 ja http://forum.nebulos.net/showthread.php?tid=48667
-Paari päeva jooksul, kui ma need teemad sinu teise karakteri käitumise kohta tegin, leidsid sa kõige lambisema põhjuse "vale nimeformaat" et mulle hoiatusi määrata.  Mind hoiatati isegi ette enne mängu tulemist, et mulle üritatakse hoiatused täis määrata, et minust lahti saada.

See teie nussimise ja persekeeramise jutt on ainult suitsukate sellele, et minust taheti lahti saada.

See reegel on igati aus ja tuleks panna hääletamisele.
Reply
Thanks given by:
(29 Nov 2017, 20:55 )v6ll Wrote: - Teil ei olegi sinna asja olnud, sest seal pole ilmselt midagi ja ma usun et keegi ei viitsi seda ette ka võtta niikaua kui juhtkond on sealt grupeeringust ja neil on iga kell sissepääs.

- PD chief oli tõesti teine inimene, sina olid assistant Chief ja määrasid mulle 2 hoiatust.

- See et teil M4'jad keelatud on tuli ju alles paari päeva jooksul ja mitte avalikult kõigile teada, tavamängija ei teagi sellest midagi ju.

"Mitte, et minu otsuseid oleks mõjutanud, võin kinnitada, et minu otsused on olnud absoluutselt mõjutamatud. Lihtsalt alati jääb osadele mingisugune kahtlus hinge ning selle eemaldamine on raske."  
http://forum.nebulos.net/showthread.php?tid=48668 ja http://forum.nebulos.net/showthread.php?tid=48667
-Paari päeva jooksul, kui ma need teemad sinu teise karakteri käitumise kohta tegin, leidsid sa kõige lambisema põhjuse "vale nimeformaat" et mulle hoiatusi määrata.  Mind hoiatati isegi ette enne mängu tulemist, et mulle üritatakse hoiatused täis määrata, et minust lahti saada.

See teie nussimise ja persekeeramise jutt on ainult suitsukate sellele, et minust taheti lahti saada.

See reegel on igati aus ja tuleks panna hääletamisele.

+ Ära arva teiste inimeste eest. Sa ei tea, mida teised tahavad või viitsivad. IU töötab ja väga hästi. Nagu ma ütlesin - juhtkond ei pääse IU toimikutesse. Lõpeta valetamine.

+ Nii oligi. Tõestab, et sa ei mõtle enda teksti läbi, vaid vihaga kirjutad valed valmis. Hiljem, kui keegi sinu fakte kontrollib, alles siis alles parandad.

+ Ongi paar päeva väljas. Sind kui tavamängijat ei tohikski kottida LSPD sisesed reeglimuudatused.

+ Nagu ma ütlesin - palju sõnu ja süüdistusi - 0 tõestust. Fakt oli see, et sa rikkusid LSPD siseseid reegleid ja said vastavad karistused. Kui sa nii valge lambuke oled, miks sa siis reegleid rikud? Minul ei ole vahet, kes reegleid rikub, hoiatatud saab ta igastahes. Jälle sa süüdistad, süüdistad ja üritad jätta muljet, et sa ei ole midagi valesti teinud. See hoiatus oli reegli rikkumise eest, nende teemadega polnud seal absoluuselt seost. Palun ära kujuta mingeid vandenõuteooriaid endale ette, sest neid lihtsalt pole.

+ Kui sa tahad siin mingeid vandenõusu taga ajada, siis see foorum pole selleks. See on eesti rollimängu kommuun, siin ei ole mõtet seda teemat ajada. Kindlasti leiad sa googlest palju kommuune, kes on nõus sinuga veel sügavamale ulatuvatest vandenõudest väga pikalt arutama.

Reegli vastu pole midagi, tehke kui tahate. Aga kui teete, tehke kõigie legaalsete grupeeringutele.
[Image: hood.png]
Mäe City member since beginning...
Mäe City is not one big thing, it is million little things.
Dominic "D-Wil" Williams - Talk shit, get hit!
-9-
[Image: x9bJ.png]
[Image: z0Q7AOb.jpg]

[Image: fuCfXfM.png]
[Image: x4K5XZv.png]
[Image: 562Y35e.png]
Reply
Thanks given by: Ganger
Võiks siis olla järgmine IG reegel:

Taksojuhte, Mehaankut, Kiirabi ei tohi välja kutsuda eesmärgiga neid röövida.

Ty!

Show ContentAtiimi Career:

Elus on mõndi hetki, kui tunned, et sa ei saa hakkama.
Elus on hetki, kui sa tunned ennast kurvalt millegipärast
Elus on hetki, kui sa mõtled, et kõik inimesed on õelad.
Kas ainult halvad asjad eksisteerivad maailmas?
EI!

Rõõmsaid asju on ka maailmas. Tooge näiteid ise! [Image: wink.png]

Reply
Thanks given by: Puuhalg , Nempsik , Suusataja , Steele.
(26 Nov 2018, 22:33 )Ch0pper Wrote: Võiks siis olla järgmine IG reegel:

Taksojuhte, Mehaankut, Kiirabi ei tohi välja kutsuda eesmärgiga neid röövida.

Ty!

v.a labi administraatori mojuva pohjusega

arukas taiendus
[Image: 20170307215640f78492f0513c659e69dab2e47f567202.gif]
Reply
Thanks given by: 0cjr.pngMatukas , Ch0pper , Koger. , KRF , Steele.

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 04:57    10 Dec 2018  Powered By MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.