MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
Projekt Serv.ee

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Projekt Serv.ee

Hei!

Aasta tagasi algatasin Serv.ee projekti mida ma ei jõudnud vahepeale aja puuduse tõttu arendada. Hiljuti tuli see uuesti meelde ja nüüd tahaks asja lõpuni viia.
Serv.ee kujutab endas hetkel ette Gametracker taolist lehte. Olen ülesse pannud API serveri läbi mille saan kätte suur hulk mänguserverite andmeid (sh. SAMP). API praegune success rate on ~99%, selle protsendi sain kätte tehes 12 tunni jooksul ~1100 päringut. API töötab NodeJS peal ja koduleht on Laravel 4.2 raamistiku peal.

Idee poolest tahaks teha nö. "Eesti mänguhub" kuhu serverite/kommuunide omanikud saaksid oma lehed/serverid luua ja tavakülastajad saaksid infole kergelt ligi. Omanikel on võimalus ligi pääseda serveri statistikale, mis aitab neil serverit seadistada parima mängija arvu saavutamiseks. Olen avatud igasugustele ideedele, hetkel kipub prioriteet rohkem CS:GO ja Minecraft poole liikuma kuna seal kõige suurem potensiaal trafficut koguda.
Lisaks otsin huvilisi kes sooviksid testida lehte lähitulevikus ja serverite/kommuunide omanike, et siduda Serv.ee mingil määral nendega. Vastutasuks annaks ligipääsu Serv.ee API-le ja muule lahedale nännile (nt. live server banner, status check jne..).

Siin on aasta vana versioon lehest:
http://i.gyazo.com/79d36dab837f06a012945a8595ff43e7.png
Nüüdseks on lehe kujundus täiesti ümber tehtud ja API päringu süsteem ümber muudetud GameQ pealt mis ise osutus väga ebastabiilseks.

Hetkel on 2 arendajat, mina Kristjan Kirpu (front-end, back-end) ja Mihkel Oper (front-end).
Ühendust saab minuga võtta läbi meili: kristjan.kirpu@gmail.com
Reply
Oleme huvitatud.
Loodame, et hoiate meid oma arenguga kursis.

Kuigi praegu on meie sa-mp server arenduses. Lisandumas on ka mõned CS GO serverid ja võibolla ka MC server.

[Image: 76561197980478293.png]
Reply

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Projekt VeebiMäng ! m1steha 0 769 20 Apr 2013, 14:10
Last Post: m1steha
  Üks projekt, koduka seadistamine. nebulos 4 935 08 Apr 2013, 17:27
Last Post: SimonGray

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 18:33    20 Oct 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.