Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Administraatorid.Tähtis!

Hetkel kui ma lähen IG; näen kõige rohkem 1 adminit, sedagi näen nii harva. Ma arvan, et Siim peaks uued adminid vms valima.
Jaa... Viimaselajal on tõesti vähe admineid IG
Tehke oma admin list korda ja otsige uued vms Teeth_smile
Jah, tunnistan isegi, et olen väga ebaaktiivne.

Põhjuseid on tõesti palju.
  • Mul on mingi internetipulk, mis lihtsalt ei võimalda mängida. Pidevalt kaob internet.
  • Server on ise üks suur viga! - No ausalt, mänguisu on väga vähe, kui server paneb niimoodi villast, alustades sellest, et päevas küsib vähemalt 30 inimest, et millal ARK lahti tuleb. No ausõna, mitte keegi peale arendaja ei oska seda öelda.
  • Suve lõpp, kooli algus. Esimene veerand on üks raskeimatest.

Jah, täpselt nii.
Ma olin veel umbes 3 päeva tagasi ainukt, kes peale kooli vist kohe SAMPi astus. Olin ka ikka päris aktiivne. Kuna mul on juba suhteliselt kõrini sellest SAMPist ja RPst, siis olen ka hetkel ebaaktiivne. See ei tähenda seda, et ma quited olen vms, sest siiski IG ma vahest veel käin. Ilmselt varsti viskab ka MC üle ja tulen SAMPile tagasi üle Teeth_smile
Mul oli sama case mis Keerajal Teeth_smile
Aga ehk nüüd tulen vaikselt tagasi, ei viitsi kohe vette hüpata , katsun ennem varbaga ära.
Kaspar Wrote:Jah, tunnistan isegi, et olen väga ebaaktiivne.

Põhjuseid on tõesti palju.
  • Mul on mingi internetipulk, mis lihtsalt ei võimalda mängida. Pidevalt kaob internet.
  • Server on ise üks suur viga! - No ausalt, mänguisu on väga vähe, kui server paneb niimoodi villast, alustades sellest, et päevas küsib vähemalt 30 inimest, et millal ARK lahti tuleb. No ausõna, mitte keegi peale arendaja ei oska seda öelda.
  • Suve lõpp, kooli algus. Esimene veerand on üks raskeimatest.

esimene veerand tillu lillu võrreldes mis tulemas, esimene alati kõige kergem, kui sind praegu IG ei näe kuna essa veerand raske siis byebye edasi ei näeks elusees
4. klassis on jah kõik tillu-lillu

Esimene vast raskeim kuna võtab harjumist jälle kool, 3 kuud sai ikkagist puhatud.
Ma harjusin 2 nädalaga ära aga jaa.
Ikkagi 4 veerand kõige raskem kuna eksamid ning tasemetööd siiski selle aja sees. Muidu ise üritan ka õppimise kõrvalt vahepeal sees käija mis siis et ma ei ole abistaja vms Regular_smile Aktiivsemaid admineid ja abistajaid oleks küll vaja servu kuna vahepeal selline Nrp käib. Stunditakse ning tehakse igast muud selle taolist. Sellised ajavad väga närvi Angry_smile Teeth_smile!!
Diesel Wrote:tasemetööd siiski selle aja sees.
ütles kõik. Teeth_smile

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 11:58    31 Mar 2020  Powered By MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.