MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
Harry Steinmann

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Harry Steinmann

Sinu IG nimiConfused_smilealvatore Costabile
Süüdistatava IG nimi:Harry Steinmann
Teatamise põhjus:Tegin palju /do õ?aga ta ei vastand , powergames ja muud
TunnistajadConfused_smilearkiano Dicazzo , Terry Green, Joseph Sawyer , Ronald Fulk, Gristo Carter
PildimaterjalTongue_smileuudub
(( Krt te kõik jaurasite seal /b-s et ma ei jõudnud ju lugeda seal teie /do-sid ja /me-sid.
Oleksite te vähem seal OOC-s jauranud oleksin korralikult rp-d teinud. ))
steinmann Wrote:(( Krt te kõik jaurasite seal /b-s et ma ei jõudnud ju lugeda seal teie /do-sid ja /me-sid.
Oleksite te vähem seal OOC-s jauranud oleksin korralikult rp-d teinud. ))
Ei tegelt jah seal oli räme ooc spämm nii et annab lugeda kõike kui mingi 4 viis venda tahavad selle juures veel rpda.Muidugi whine oli väga väga palju siis pole imet et rpda ei saa .
Hetkel ei saa ma mitte miskit aru, kuna ma ei ole ise olukorda näinud.

Keegi vingus /b kanalis, teised ei näinud RP teksti jms. Ehk jõuate enda vahel kokku leppele ja korraldate ise endale reRP?
Kui sellega nõus ei ole, siis võiks keegi teema lahti kirjutada ja mõni pildike ei teeks ka paha.
Olin ka seal ja tunnistan, et Salvatore Costabile powergames ka. , (vb ajan teie nimed sassi, aga sa olid vist maas pikali mitte autos?Niisiis nt sinu PG. Tahtsid teha käerauad lahti. Ning tõusid püsti läksid motika juurde ja panid nii öelda käeraua keti motika keti vahele ning siis andsid küünarnukiga gaasi.
Sa ei tea ju kuidas nad su käeraudu panid?ÃÂ"žkki seljataha?seda nad ültlesid ka. teiseks kui sul on käeraua kett motika keti vahel siis kuidas sa gaasi annad?
Hetkel on siis teema selles millest mina aru saan.
Süüdistatav on Harry kuna ta nn keeldus RP's , sest ta ei suutnud järge pidada cmd : /do ja /me kuna toimus jue spämmimine /b's.
Seega, süüdistus on suht tühine ja sellele ei saa karistust määrata kuna süüdistajad ise osaliselt süüdi.
Minu sõna: kõik vabaks ja lõpetakse kaklemine,kuidas me saame seda sooja RP hoida kui koguaeg kaklemine ja vingumine käib.
Jah Keijo, sa said õigesti aru. Nii oligi.
Teema Lukku & Arhiivi!

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 21:02    08 Dec 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.