MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
Gristo Carter

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Gristo Carter

Sinu IG nimi:Ronald Fulk

Süüdistatava IG nimi:Gristo Carter

Teatamise põhjus:Kasutas vees relva .

Tunnistajad:Gristo Carter,Mingi isik oli veel nime ei näinud.

Pildimaterjal:

1.Alustasin patrulli ja tuli väljakutse et hall sultan tegeleb relva äriga ja röövis poodi Palomino creekis,olin seal lähedal ja nägin seda sõidukit .Andsin peatumis märguande natuke sõitsid edasi hakkasid tulistama (lasid ühe rehvi puru)mõtlesin et lõpetan tagaajamise.Siis tulid nad tagasi ja hakkasid tulistama uuesti lasid mu auto õhku (jõudsin ennem kaugemale joosta kui auto õhku lendas).Siis hüppasin vette ja ujusin Palomino creeki sadamasse Gristo minu selja taga ujus järgi tuleb veest välja ja laseb mind oma relvaga tec 9 ütlesin mida ta teeb aga ta lasi ikka edasi .Kui ikka relv veest läbi käib ei tööta see sest ujusime ikka päris kaua ja relva praod ja kohad vett täis .Kas relvaga on ültse võimalik kiiresti ujuda .(selle all mõtlen space all hoidmist) [Image: sa-mp-261.png]
[Image: sa-mp-262.png]
Ma ei ole kindel, kas Tec-9'ga saab vees lasta või mitte, kuid kindel on see, et relvad nagu ka Tec-9 kasutavad padruneid, mis peaksid laskma ka märjana. Muidugi on pildil ka sõimu näha ning Tec-9 käes tõesti ei saa space all ujuda. Pakuksin isikule välja 20 minutilise ajaili.
Olen tunnistaja. Mai hakkand teemat tegema kuna ei jõundun pilti tegema. Muidu sama kaebus tema kohta.
Sõitsin oma autoga Palomino Creeki poole kuid väikse läägi viskas sisse. Tüüp siis muidugi tuleb oma huntleyga umber 120 km/h sees ning paneb mulle tagant sisse. See juhtus ka natuke enne Palomino punast silda. Suutsin õnneks vastu silda lennata kuid oleksin võinud ka sellepärast vette põrkuda. Mis te arvate kas ta tegi RP-d Ü?LOOMULIKULT EI! pani edasi ning sõpradega rääkisime ka TS3-es . Rääkisid et ta suundus panka. Juu siis oli rahadega kiire. Teinekord võiks natuke rahulikumalt sõita ja RP-d ka teha mitte ainult raha pärast mängida !!!!!!!! Confused_smileConfused_smile

Kirjavigu võib olla kuid palun mitte pahandada Regular_smile

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 20:27    20 Oct 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.