Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Kaebus!!!

Kaeban Janno remmeli peale Pole hooldand autosi,alandab ranki nrp,Laseb tööliste autod ära viia!!!!Pargib enda kolu meie kohale,Temajaoks on abiliideri auaste 4, Me soovime ,et ta saaks meediast lahtilastakese ja taasstatakes rankid!!!!!!!!!!!!
Tegelt ka. Mina hetkese abina kaeban ka tema peale. Eile nägin masiivset Nrp auastete alandamist. Täna aga veeti mehaanikute poolt minu ja Martini auto ära ja ta ajas oma huntley sinna asemele. Ei hoolda autosi, kõik autod olid peale tema lahkumist katki. ÃÂ"¢igemini siis ta elas ennast liiga peadirektori ametisse sisse. Tema arvates on auaste 4 (toimetaja kes ei saa midagi teha) abiliider. Meil oli siis plaan taastada eelmised rankid ja teha Charlie peadirektoriks. Kuna tekkis probleem et meedia ei tegele nii aktiivselt mõtlesime korraldada ühe suuremat sorti ürituse ja avada mõtete teema kuhu alla saab postitada soovi mida meedias peab tegema. Kui Janno peadirektoriks hakkas keeras ta kõik pea peale. Teeksime talle RANK DOWN ning eemaldaksime ta peadirektori ametist.

Kirjavigu võib olla. ÃÂ"žrge siis väga pahandage.
Ja nii ongi !
Peale seda , kui ta abiliidriks sai , muutus isaks kätte ära , arvates , et võib meediaga kõike teha , mida hing ihkab .
Sellised töötajad tuleb lahti lasta.
Nii, kas teie peate siis kõik rank 4 peal raha tegemaÜÜ
Te ei tee ise midagi ja tahate alati RANK UPi, ma tegin rankid loogilisemaks, sest kõik ei pea olema ebaloogiliselt kõrgel rankil ja raha koguma.
Diesel Wrote:Tegelt ka. Mina hetkese abina kaeban ka tema peale. Eile nägin masiivset Nrp auastete alandamist. Täna aga veeti mehaanikute poolt minu ja Martini auto ära ja ta ajas oma huntley sinna asemele. Ei hoolda autosi, kõik autod olid peale tema lahkumist katki. ÃÂ"¢igemini siis ta elas ennast liiga peadirektori ametisse sisse. Tema arvates on auaste 4 (toimetaja kes ei saa midagi teha) abiliider. Meil oli siis plaan taastada eelmised rankid ja teha Charlie peadirektoriks. Kuna tekkis probleem et meedia ei tegele nii aktiivselt mõtlesime korraldada ühe suuremat sorti ürituse ja avada mõtete teema kuhu alla saab postitada soovi mida meedias peab tegema. Kui Janno peadirektoriks hakkas keeras ta kõik pea peale. Teeksime talle RANK DOWN ning eemaldaksime ta peadirektori ametist.

Kirjavigu võib olla. ÃÂ"žrge siis väga pahandage.

Peale minu lahkumist?Oled sa rumal?Peale mind olid kõik korras. Ise te lõhute neid meelega ja ei paranda, nagu on reeglites kirjas! Mida te inisete siin kui keegi lõpuks teeb meediat õigeks?Teie peaksite üldse kicki saama, sest pidev OOC roppus/laim ja sõim on teie puhul moodne.

Mida kuradit, saate nüüd kurat kõik kicki, derek ise paned suvalt teisi direktoriteks nagu näiteks Martin Granti ! Sedasi ikka asjad ei käi et kõik direktorid et pappi kokku ajada!
Sa ise ka sõimad OOC's , laimad , ropendad ja metagamed . Ole sa pigem täiesti vait .
Derek sisse tuleb , saad kicked.

Räägin siis veel sinu kohta Robiti häälega noob.

Tegelt ka. Sina olek kõik sõna otseses mõttes pe*** keeranud oma Piiderdamisega. Tglt ka. See on mäng mitte mingi Real life.
Las praegused jäävad. Sa ei saa Never ever nii normaalsid uusite tegijaid tagasi. keegi lihtsalt ei taha meediasse kuna sa oled oma peadirektori rolli liiga sisse elanud. Minu arvates peaksid sa meediast kicki saama ja vana liider tagasi tulema. Mine otsi endale uus töökoht. Pärast teed samamoodi nagu Tebasyani reisidega. KEERASID SEAL KA KÃÂ"¢IK PE***!!!!!!!!!!!

NAGU TEGELT!
Sina oledgi see kelle pärast keegi ei taha meedias uudiseid teha kuna sa iga asja peale mis raadios kirjutatakse hakkad mölisema.
Matuuu Wrote:Sa ise ka sõimad OOC's , laimad , ropendad ja metagamed . Ole sa pigem täiesti vait .
Derek sisse tuleb , saad kicked.
Sina ei kicki küll kedagi.
Ja veel.
Kui sina meedias oled siis ei saagi keegi normaalne olla.Kui sind ei oleks siis jääksid kõik need OOC roppused jms ka ära. Alguses tundusid jah normaalne kuid kui peadirektoriks said siis pöörasid ära Confused_smile !!!
Ning nahka sa viskad NonRp liikmeid välja ?
Kuulsin et viskasid 3 liiget välja. ÃÂ"žkki teeks natuke RP-d ka nende välja viskamisel ?Läheks kontorisse ja RP-ks. Nagu tegelt ka mine rahune. Tebasyani reisid juba suutsid ära rikkuda. ÃÂ"žra palun meediat siis oma närvilisusega ära riku.
Mida sa ajad tebyastioni Reisid rikkus ära Thomas Lupe, kes minust sinna jäi !
NRPga?Vaata kuidas sa ise kickisid/kutsusid ja ranki andisid !
Ja see OOC ruppous/laim ja sõim hakkas siis kui rallisite seal SOA sügiskrossi raja ja sealt te jäitegi seda tegema !
On see normaalne et pappi kokku kühveldateÜÜ
Derek mida sa teinud oled peale trollimise meedias?
Charlie mida sina teinud oled?Okey nüüd teed midagi!
Martin mida sina teed peale papi kokku ajamise?Sa ei tee mitte kui ka midagi peale raha kokku ajamise. Said RANK 4 ja ostsid kallid annetajate masind tänu DEREKILE!
On teil tõestust ka, et ta nii teeb ?

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Kaebus!!!!!!!!!!!!!!! Diesel 17 1,451 23 Sep 2011, 09:53
Last Post: Diesel

Users browsing this thread: 3 Guest(s)
 01:13    07 Aug 2020  Powered By MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.