Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Millal grupeeringute mapingud skripti ära lisatakse ?

Nagu ka pealkiri ütleb, siis tahaksin teada, et millal ?

Nebulose monument lisati samal päeval ära, millal Paradiis selle foorumisse postitas. Grupeeringu mapinguid aga ei tulnud. Hiljem märkasin foorumis ka sellist teemat "Muudame Red County't", kus kutsutakse mängijaid üles mappima. Seega tekkis mul järgmine küsimus.

Kas Grupeeringute mapingud tulevad siis, kui sealt "Muudame Red countyt" teemast parimad mapid välja valitakse ?Või on lootust varem kätte saada ?

Ma ei heida kellelegi midagi ette, lihtsalt huvipärast tahaks teada. Annaks RP'le ka ürpis palju juurde. Niiet, jään vastuseid ootama.
Robert on ka inimene. Samuti on kõik teised administraatorid inimesed. Samuti ei kuulu masinad tema valdkonda, kuna tegemist ei ole SQLiga. Ei tasu suud pruukida koha pealt, kus võiks kuss olla.
Pange robot siis tema asemele, teie lolli jutu järele.
***** te võtate neid kohti endale kui ei suuda seda koormust kanda ja koguaeg lolliks vabanduseks ma/ta ka inimene jne.
Teised siis ei ole?
Niisamaneeker Wrote:Pange robot siis tema asemele, teie lolli jutu järele.
***** te võtate neid kohti endale kui ei suuda seda koormust kanda ja koguaeg lolliks vabanduseks ma/ta ka inimene jne.
Teised siis ei ole?
Kas Sa ei saanud ikka aru, et Robert ei tegele masinate ja Mapingutega ?

Nüüdseks on ju asjad lisatud, mida sa enam seletad.. Lukku ja arhiivi!
Niisamaneeker Wrote:Pange robot siis tema asemele, teie lolli jutu järele.
Teised siis ei ole?

Kuule neti tiiger, hoia oma konservid kapis. Impetsill, vot sellised vennad ajavad küll vihaseks.

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 02:56    21 Oct 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.