Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Fixid.

Mappisin siis ühe eramujooni väikse mis võiksid müüki minna , hind mingi 50 tuhat, aga mingi väiksem interior.
SEE SIIN SIIS:
[Image: elamu_park.bmp]

Siis mappisin politseile aiad , et ei oleks seal mingit rammimist ja nRPmist, ütlen veel ära , et otsisin ka objecte et mappida seda parklat kuhu saaks ära teisaldatud autod viia , aga ei leidnud sobivaid objecte, või siis pole mu mappimis oskus nii hea Regular_smile
POLITSEI FIX :
[Image: politsei_remont.bmp]

Siis mappisin Dillimore pubi juurde aiad , et lõppeks sealt see lõikamine, tundub et see linnapoolseima nn. värava vahe on liiga väike , aga pole .. isegi Patriotiga mahus läbi Wink_smile ainuke mure on see ,et kuidas see Bussibot sealt sõidab , ei oskand selle marsuuti arvestada.
DM FIX.
[Image: dm_pubi_fix.bmp]

Niisiis, kriitikat komentaaridesse, positiivsust komentaarides ja +thanksi pannesWink_smile
uusi mõtteid mida mappida pange siia teema alla Regular_smile
elamurajoonile võiksid mingi asfalti vms lisada alla, teised on väga korralikud muidu. Regular_smile
võiks ütse olla mingi suur plats kuhu siis mappida maju kuna väga paljud majad on ära ostetud iniestel pole enam mida osta nt kui mina Fort Carsonist natuke välja seal on palju vaba platsi.
gÜ Wrote:elamurajoonile võiksid mingi asfalti vms lisada alla, teised on väga korralikud muidu. Regular_smile
Oskad öelda mille all ma leiaks seda asfaldit , selle politsei parklat tehes , ei leidnud seda ja jäi pooleli ..

Mm... Seal elamrajoonis on aiad väga halvasti paigutatud, võiksid ikka need ühtlaselt paigutada.
unionstationtrecevarrio

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 14:55    09 Dec 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.