Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Maja maping.

Palun lisada see maping serverisse, RPga teen need kõik asjad ise ära nii et sellega ei tohiks raha minna või mis?
Ehitan siis valmis ning metsast toon puud.
See maping siis, lisab majale 3 puud maja ette ning majale korralik aed ümber, samuti ka paar lillepeenart ning maja taha päevitus voodid ning grill, laud ja toolid ja muusika keskus katuse alla.

Show ContentSpoiler:

Show ContentSpoiler:

Mappisin uuesti ja lisasin pildid kah.
Pilti tõestuseks?Ka siis Final Bulid's piisavalt palka ei saa, et sa pead hakkama siin tasuta asju kerjama.
Kindlasti lisa pilt mapingust. Ning ma usun, et see läheb sul ka mingi summa maksma, kuna pead seda ajama maavalitsuse kaudu.
Olgem ausad, toole ja laudu ju maavalitsuselt ei osta ?.. Maavalitsuselt võid endale maad, maja või mis iganes kinnisvara osta..

Toolid ostad mööbli poest..
Varsti hakkavad siis kõik ehitama endale puudest laude ja toole, et saada välisehitust tasuta.
gÜ Wrote:Varsti hakkavad siis kõik ehitama endale puudest laude ja toole, et saada välisehitust tasuta.
Kas selles on midagi halba, kui poolte majade hoovis on väike laud, toolid ja grill ?Ma saan aru, et kui hakatakse massiliselt mingeid varikatuseid jms ehitama, siis on vaja maavalitsuselt taodelda ehitusluba..
Ei, selles pole halba midagi, aga siin serveris ju ei saa nii.. kui üks saab siis tahavad 100 tükki järgi kohe.
Asi võib võtta vale pöörde, kui hakkame igale 120nele majaomanikule objekte tekitama. Asi tuleks siiski läbi MV vormistada.
Sellega mul ongi probleem, ma ei lisanud piltte kuna ma esialgu unustasin ning nüüd ei tea kuidas seda mapingut lahti saada uuesti Confused_smile
Algaja suht sellel alal.
Saab siis?

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  RauntÃ"¦Ã‚¡iku Maping: Parandus Töökoda Rauntšik 1 456 24 Sep 2011, 21:49
Last Post: T6nn
  Timo maping. Timo 0 286 24 Sep 2011, 13:16
Last Post: Timo
  Palermos maping myrka 1 393 15 Sep 2011, 16:39
Last Post: myrka

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 18:30    06 Dec 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.