Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Poll: Loe Enne Posti!
You do not have permission to vote in this poll.
RC
54.96%
72 54.96%
Los Santos
45.04%
59 45.04%
Total 131 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Küsitlus! Lugeda ja Täita kõigil!

RC

'Nuff said.
unionstationtrecevarrio
Soz, aga. Hakkab jälle see vana kamm.. just oli häda, et SF LIIGA SUUR, AAA, TAHAME RC. Tuli RC ja nüüd jälle LS, cmoon, selle pidevate kolimistega te kaotate veel rohkem raffast. Varsti on LS siis nurutakse jälle RC tagasi, kuigi lubatakse koguaeg, et see oli viimane kolimine.
RC kuna see on omapärane kohta ja minuarust vägagi sobilik rp jaoks.. Mafia võib omale LS ka HQ otsida aga lihtsalt RC's rpmas käia.
Puhtad Roleplay servereid on alati vähem, kui niisama troll servereid ja need on ka tihti tühjemad.. ükskõik mis mängus, mitte aint gta servudes..

kuid ma eelistaks siiski hoida seda roleplay suunda.. sest päreast on rp see, mis meelde jääb SmileTeeth_smile

[Image: 76561197980478293.png]
Olen RC poolt, kuna siuksele mängijaskonnale on see paras lahmakas Regular_smile
Kui juba LS tuleb siis kohe kindlasti tehke 0rr , Aga kas siis jäävad annetajatele asjad alles või ei?Arutage see läbi ennem!
LS in my kakaauk.

RC on ja jääb kui ruumi vähe võtame BC-st külakesi juurde.
Mina pooldan ka Red County't , väga meeldiv on siin RPda ja selle serveri inimesed on ka väga sõbralikud .

Aga teisest küljest , ruumipuudus on tõesti , ja vahelduseks tahaks tõesti midagi uut ja huvitavat , mitte ainult avariisid külade vahel ..

Meedia , haigla , politsei ja taksopark võiksid natukene eemal olla üksteisest . Need on preagu väga kokkupressitud .

Haigla võiks olla natukene kaugemal , et saaks RP'da patsiendi seisundit , kui midagi tõsist juhtus ning , et väike adrenaliin ka sees oleks .

Ma arvan , et kui see server tuleks välja millegi unikaalse , uue ja huvitavaga , hakkaks ka rohkem inimesi mängima ! Regular_smile

Mina pakuksin välja , et võtaks natukene igalt poolt Wink_smile

(Kiiruga cuttisin selle pildi , Teeth_smile)
iNZAGE Wrote:Minuarust on praegu ruumi kõvasti üle, LSis on ka ainult mingi unity kus inimesi näeb. LSis tuleb kasutusele praktiliselt ainult nii tavalised kohad.. mõtetu. Võiks elu minna ainult ühte või kahte külla, midagi uut. LS läheb liiga suureks..
Praegu näeb inimesi ainult palominos, pole erilist vahet eriti ainult see, et ls-is saab paremini rpda.
Terminaator Wrote:
iNZAGE Wrote:Minuarust on praegu ruumi kõvasti üle, LSis on ka ainult mingi unity kus inimesi näeb. LSis tuleb kasutusele praktiliselt ainult nii tavalised kohad.. mõtetu. Võiks elu minna ainult ühte või kahte külla, midagi uut. LS läheb liiga suureks..
Praegu näeb inimesi ainult palominos, pole erilist vahet eriti ainult see, et ls-is saab paremini rpda.
RPda saab paremini ja ruumi oleks ka natukene rohkem Regular_smile

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 16:54    16 Dec 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.