Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Poll: Loe Enne Posti!
You do not have permission to vote in this poll.
RC
54.96%
72 54.96%
Los Santos
45.04%
59 45.04%
Total 131 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Küsitlus! Lugeda ja Täita kõigil!

Natuke ulme mõte, aga võiks kasutusele võtta ka natuke LSist, ehk näiteks riidepood võiks seal olla.. Mina isiklikult pole küll kuskil maa kohas New Yorkerit näinud.
Kui tuleb LS siis 0rr ju?
RC poolt.
Valin siis LS.
Põhjuseid on mitmeid.

1. Juba pähe kulunud koht, ehk kõik teavad seda läbi segi.
2. Erinevad kohad: Gängidel oleks oma Turfid, maffiatel oma hotellid, kasiinod jne. Autovarastel kai kuhu saavad romu viia.
3.Mängijas kond suureneks kindlalt. Võtame siis võrdlusesse teise RP serveri mis on LS ja on meist üle, miks?Sest neil on LS, kas sama mängjaskond oleks ka siis kui neil oleks RC?Ei usu eriti. LS on juba kuulus map mis on juba meie esimene mängu koht (Enamusel) seega on seal ka mälestusi häid.

Kokkuvõtvalt mina olen LS poolt.
Veel ühte kolimist mina ei viitsiks küll läbi kogeda. Mul on selline tunne, et see server kolib rohkem, kui mängib. Milleks LS?Oleme unikaalsed, mitte keegi ei tule sealt Breakingust ära niiehknaa.
jakke Wrote:Kindlasti Los Santos
Aga mitte 0rr
+100
U took my words... :p
Ma ütlen ausalt välja, ei huvita, pistke peppu omale see LS.
Väga lihtne on teha RC'st midagi uut, cooli, kui te VÃÂ"žHEKEGI mapiksite uusi asju: nt: teeäärde mingid elamud, kämpingud jne..

Muide, 0.3d's on võimalik kustutada objecte, st et saame teha RC platsi puhtaks ning ise sinna poed jms asjad teha, nagu uued külad rajada Teeth_smile
eks pange LS ja vaadake kuidas inimesi läheb. LS on selline linn, mida sa võid ühe kaks päeva mängida. Rohkem ei taha, sellepärast, et see on liiga suur ja pmst kus sa RP'd näed?Unity. See on peamine koht, aga mitte kuskil mujal. NT Maria Beachis. Või South sides ja East Sides jne. Kõik on ühes kohas, jõle mõtetu ka ju.

Miks te LS'i teete?Väga paljud serverid on olnud LS. Vägagi igav. Tehke BC ja RC kokku, niiet oleks ikka Las Payadas ja El Quabardod vms asjad koos mitte, et mingi 4 linna. See oli teie mõte ja nüüd juba jälle häda?Lihtsalt tehke linnasi rohkem. See et LS on SUUR ei tähenda see seda, et te peate sinna kolima. Samasuur on ka pmst RC ja BC kokku või isegi suurem. Vot tak. Mina ei poolda.
Mina hakkan küll proovima kuhugi külade vahele uusi külasid mappima Teeth_smile asi läheb palju ägedamaks Regular_smile
Igastahes ,lisan veel ühe asja.

Teate mis on LS il miinuseks?Mina olen ise pelanud nendes ja lõppudelõpuks juhtub ikka nii:

* Kõik passivad Unity parklas! *

Kuigi ma juba vastasin teemale,soovin ma ikkagi seda veel lisada.
Ma ei kujutaks ELUILMASKI ette Meid , Nebulose rahvust kuskil LS narkolinnas mängimas. Ma lihtsalt ei näe seda.
Teen väikese ennustuse

* Otsustus kolida LS'i !
* 45% Mängijaskonnast rõõmustub.
* 50% Mängijaskonnast kurvastub
* 5% Mängijaskonnast tahab ikka oma kuradima LV'd..

*Edasi.
* 3-4 päeva ollakse linnas,
* Maffiaid tekkib juurde
* Gänge tekib juurde
* Gäng+Maffia = Ultimate DM. ( Ei kehti kõigi kohta)

*Edasi
* Politseinikuid jääb vähemaks
* Vello teeb jälle oma turvafirma ja taksopargi avalduse..
* Avatakse FBI
* Siis tegutseb linnas nii LSPD kui ka FBI.
* Ikkagi keegi teeb neid avaldusi juurde.
* Politseinikud hakkavad rohkem NRP'ma

* Gäng NRP + Maffia NRP + Politseinikute NRP = Ise te teate seda juba ette. ( Mitte kõigi kohta)

*Edasi
* Mängijaskond väheneb 20 % Võrra kuna kõigil on kopp ees nendest wannabe maffiatest gängidest.
* Valitakse linnapea.
* Loodetavasti mina
* Linnapea hakkab linnas korda looma ,aga ei saa sellega kuidagi hakkama
* Linnapea lahkub ametist

* Edasi
* Hakkavad toimuma streetraced
* Kohalikud tulistamised
* Vägivald tõuseb 50 %
* Ametlikkude frakside liikmed langevad 50 % ( v.a LSPD seljuhul)

*Edasi.
* Mängijatest on pooled alles,truumad.
* Inimesed nõuavad RC'd !
* Adminitiim peab selle kiitma heaks.

* Ja nii lükatakse Vana hea RC script peale.

Tänud!

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 19:39    06 Dec 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.