Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Päevikud

Esmamulje Red County'st
--------------------------------

Esimene hommik Red County's oli üpris mõnus. Lebotasin rahulikult voodis, et oma viimast puhkusehetke nautida. Ega ei saanudki kaua pikutada, sest äkitselt hakkas mu telefon tõhutult kõvasti lõugama. Haarasin öökapilt telefoni ja vastasin kõnele. Kes see muu ikka olla sai, kui Sander. Ega ma tema kõnest rohkem teada ei saanudki, kui et ta ootab koos teiste kamraadidega pubis, et ma nendega kampa lööks. Ajasin end vaevaliselt voodist püsti, ringutasin ning tõmbasin jalga oma püksid, selga särgi ning traksid pealekauba. Läksin vannituppa, pesin nöo kiirelt ära ning astusin reipalt koduuksest välja. Trepile jõudis pistsin omale pläru ette ja süütasin selle.Pärast hommikust suitsupausi tundsin, et väljas on kuidagi jahe. Otsustasin minna tuppa ning midagi soojemat selga tõmmata. Haarasin nagust oma bomberi, tõmbasin saapad jalga ning astusin toast välja. Kohemaid seadsin samud pubi poole, kus oli mind ees ootamas vana hea seltskond.

Pubisse jõudes tervitasin kõiki, tellisin endale ühe kosutava õlle ja burksi. Tuleb tõdeda, et sealne burks oli puhas pask. Tõmbas põhja alt ära. Nojah, läksin käisin hädal ära ja istusin lauda tagasi. Jõin rahulikult õllet ja rääkisin sõpradega juttu. Jututeemaks tulid ka Red County vingeimad baarid, klubid, kõrtsid ja muu säärane. Tegime juba ka õhtuks plaanid valmis.. Aga mis meil muud üle jäi, jõime õlled lõpuni ning läskime Red County't avastama.

[Image: paevik2.jpg]

Kui me viimaks oma avastusretkega Dillimore'i jõudsime, nägime ka esimesi debiilikuid seal ringi töllerdamas. Kurat, Mendid ja neegrid, kõik ühte patta visata. Ühed värdjad mõlemad. Neegritel jätkus isegi jultumust meid sõimama hakata, kuid oma autost ta jalga välja ei tõstnud. Sõitis vaid eest ära ja niiöelda mõnitas meid.
Siiski, ükski kuritegu ei jää karistamata. Nimelt nägime mõne aja pärast seda neegrid niisama jalgada väel ringi ukerdamas. Meil oli kohe plaan selge - Pikki hambaid ja kogu moos.
Küll siis teinekord teab, et ei tasu tüli norida. Lippasimegi koos kamraadidega talle ligi ning tegime ta maatasa.. Lausa uhke tunne oli selle üle. Olime siiski esimese heateo siin Red Countys ära teinud.

[Image: paevik1.jpg]

Pidasime pundiga veidi aru ning jõudsime õhisele järeldusele - Oli aeg koju minna ja õhtuks kenasti puhata. ÃÂ"¢htul oli meid siiski väike pidu ees ootamas. Mõeldud, tehtud !

Väljas oli juba kergelt hämaraks läinud, kui ma ühelt mootorratta omanikult kõne sain. Nimelt tahtis ta mulle oma vatan tsikkli maha müüa. Kõigest 15'000. Mõned iluvead on vaja korda saada ja uus summuti alla panna. Mõne aja pärast saingi müüaga kokku. Viskasin talle 15 tonni pihupeale ning ajasin tsikkli minema. Nii kregelt see käiski. Kuna mul siin Red Countys isiklikku maja ega garaaÃ"¦Ã‚¾i pole, pidin ma tsikklile mõne teise ulualuse leidma. Minu valikuks osutus Blueberry MacDonaldsi vastas olev laohoone. Ilmselt mahajäätud. Kuna rattal töötas signa korralikult julgesin ma ta rahulikult sinna jätta. Pealekauba oli see MacDonaldsi vastas, mida valvavad turvakaamerad.
Võtsin nõuks helistada sõpradele, et ka neile oma tsikklit demonstreerida.

[Image: paevik3.jpg]

Mehed olid rattast üpris vaimustuses, kuid rohkem kibelesime kõik juba stripiklubisse minna. Ega nii me tegimegi. Jätsime tsikkli sinnapaika ning võtsime suuna Dillimore'i stripiklubisse. The Dolores oli vist selle nimi. Klubisse sisse minnes oli kõigil emotsioonid laes. Millised naised, muusika, joogid-söögid. Mida paremat veel tahta ?Läksime võtsime esimesed soojad sisse ja viskasime diivanile lebosse. Jälgisime agaralt neidude tantsusamme ja kõike muud, mis nende juures silma paistsid. Sinna olekski võinud jääda. Lihtsalt istuks, võtaks napsu ja vahiks naisi.. Mõnus.. Kuid siiski, mõne tunnipärast oli aeg klubist astuma hakata. Vastasel juhul oleks Sander kogu oma raha stripparitele andnud. Mees oli nii kasti end joonud, et seisis vaevu jalgel. Seega lasime klubist jalga ja võtsime suunad kodupoole. Ega eriti mugav seal autoroolis istuda ei olnud. Küllaga alkoholi oli siiski endale sisse kaanitud. Närv oli sees, kuid jõudsime ikkagi ohutult koduni.

[Image: paevik4.jpg]

Tavaline päev
-----------------------------
Hommikoli suhteliselt rahulik. Istusin oma garaaÃ"¦Ã‚¡is ja nokitsesin auto kallal, mille olin eelneval õhtul kergelt lömmi sõitnud. Pikutasin parasjagu auto all, kui Klaus äkitselt mu garaaÃ"¦Ã‚¡i astus. Mis seal ikka, roomasin auto alt välja, viskasin tööristad nurka ja läksin Klausiga linna peale. Teel kabanossi hurtsiku juurde kohtasime ka Lucast, kes oli lahkesti nõus meiega ühinema. Kahjuks sai see talle saatuslikuks, sest mingi tõbras sõitis talle autoga otsa. Küll mängis see autojuht lolli, kutsus kiirabi ja midagi kõike. Mina saatsin ta konkreetselt perse ja oligi kõik, vend sõitis rahulikult oma autoga minema. Seejärel tohterdasime veidi Lucast ning saatsime ta koju ära. Otsustasime Klausiga, et teeme ka väikse pausi. seadsime sammud oma kodude poole.

[Image: paevik6.jpg]

Vahepeal oli kätte jõudnud õhtupoolik. Ajasin kõik omad kamraadid kokku ning läksime Dillimore'i ringi hulkuma. Vaatasime ringi nii mõnelgi tänaval, ise samal ajal õllet libistades. Möödaminnes oli Mugul poest kaasa haaranud ka ajalehe, mida ta väljas olles hoogsalt lappama hakkas. Kuid see leht polnud sugugi tühine. Nimelt leidis Mugul sealt lehest üpris hea pakkumise. Pakkumine sisaldas infot ühe mänguasjade firma kohta, millega ta kohe ühendust võttis. Põhjuseks oli ta õepoja sünnipäev, milleks oli hädasti kingitust tarvis. Niikuinii polnud meil sittagi teha. Niisiis läksimegi kohale ning ostsime selle aparaadi ära. Või tähendab, saime selle hoopis tasuta, kuna mänguasi müüdi käest kätte, siis me võtsime selle lihtsalt ära. Ilma et oleks midagi maksnud.

[Image: Paevik7.png]

Mugul viskas püssi pagassi ning meie teekond võis jätkuda.
Aga pagan võtaks, ei ole ükski päev selline, kus saaks rahulikult linnas ringi jalutada ja õhtupoolikut nautida. Alati peab mingisugune neeger kogu asja ära rikkuma. Sander on aga lihtne poiss. Nii kui neegrit märkas seadis ta sammud tema poole ning küttis talle viie sekundiga hambasse nii, et paks neeger oli pikali maas. Paarikümne sekundi pärast olime ka meie kohal ning andsime neegrile ühe korraliku keretäie. Vähe aja pärast kusesin ma ka tema auto täis, et tal seal ikka hea ja soe pikutada oleks.

[Image: Paevik8.jpg]
-----------------------------
[Image: paevik9.png]

Varsti koitis aeg koju minna. Istusime autodesse ning sõitsime Dillimore'st tagasi kodumaile. Ma olin tohutult väsinud. Paraku ei olnud mul võimalik koheselt lebotama hakata, pidin veel oma tsikklist lahti saama. Nimelt oli üks härra nõus mu tsikkli umbes kolmekümne tonniga ära ostma. Mina olin loomulikult nõus, sest mul on kavas osta endale midagi võimsamat. Paari tunni pärast oli tehing tehtud, paberid vormistatud, raha taskus ning kodutee võis alata. Sammusin Dillimore'st rahulikult kodu poole. Koju jõudes viskasin lebosse, vaatasin telekat ning uinusin rahus.

[Image: Paevik5.jpg]
Näpud põhjas

Hommikupoolik oli suhteliselt rahulik. Sõitsime koos Roddy'ga mööda Palominot ringi ja mõtlesime, mida ette võtta. Viimaks otsustasime poest baar õllet ja seejärel teised kamraadid üles otsida.
Olime parasjagu poeleti ääres, kui avastasime, et meie mõlema rahakott on üpris tühjavõitu. Vähemalt paari õlle jaoks jätkus raha. Võtsime mõned pudelit kaasa ja hakkasime kodupoole sõitma.

[Image: paevik1.jpg]

Teel koju käis meie jutt raha puudutavate teemade ümber. Nimelt olid meil mõlemal näpud põhjas. Oli tarvis veidi lisaraha teenida. Pidasime aru ning jõudsime järeldusele, et kõige paremaks rahaallikaks on vanaraud. Sellest arenes välja uus probleem - Kust me selle vanaraua saama peaksime ?
Legaalset sellist asja ajada oleks suhteliselt raske ja aeganõudev. Seega oli meil tarvis vargile minna. Sõitsime oma kodu garaasi, võtsime kaasa vajalikud tööriistad ja Klausi. Seejärel võtsime suuna Fort Carsonisse, et seal sobiv rauahunnik välja valida. Meie kõigi pilk peatus kollast värvi Nissan Skyline'l, mis kesklinnast eemal ühe Garaasi ees seisis. Suht vaikne kohake teine, rahvast vähe, ühestki aknast seda sõidukit märgata ei olnud.
Ainsaks probleemiks osutus auto alarm. Otsustasime, et peame internetist selle auto turvasüsteemi kohta veidi uurima. Sõitsime rahulikult koju tagasi, tõime toast arvuti ning läksime internetti onformatsiooni otsima. Põhiline oli teada, milliseid sõiduki kereosi signalisatsioon ei kaitse. Pärast pooletunnist joonise uurimist saime teada, et kõige turvalisemini pääseb alarmi juhtmele ligi piduritulede kaudu. Seejärel oli meie plaan selge. Panin arvuti kinni ning sõitsime kamraadidega tagasi meie huviorbiiti jääva nissani juurde. Klaus pidas valvet ja mina hakkasin alarmi kahjutuks tegemisega pihta. Kuna joonis oli mulle hästi meelde jäänud, kulus selleks umbes pool minutit. Alarm kahjutu, asus Roddy sõiduki käivitamise kallale, eemaldades ümber juhipoolse akna oleva tihendi, seejärel surus kangi akna ja ukseraami vahele ning kangutas akna piisavalt alla. Edasine läks juba ladusamalt. Mina läksin Klausi juurde valvet pidama, samal ajal avas Roddy Nissani juhtmepaneeli ning sai sõiduki juhtmete abil käima.

[Image: paevik2.jpg]

Sõitsime rahulikult kodupoole, et mitte kellegis kahtlusi äratada. Toimetasime auto garaasi ning uurisime seda pingsalt. Oli teine ikka üpris võimas auto. Uurisime parasjagu autot, kui Politseimasin garaasi ette sõitis. Sõidukist astus välja 2 mundris meest, kes tundsid tohutu suurt huvi selle sõiduki kohta, mis meil garaasis. Nendele oli tulnud teada, et siit garaasi lähedalt oli kusagilt sõiduki alarmi kostunud. Kuigi meie varastatud autolt see alarm ei tulnud, olime me nüüd paraja supi sees. Nimelt nad tahtsid näha seda autot ka seest poolt. Meie teadsime, et juhtmepaneel on ju laiali kistud ning kui mendid seda nägema peaksid, oleksime me kotis. Rääkisime siis mentidega veidi juttu, kuni hoovile ilmus veel 2 seadusesilma. Nad hakkasid põhimõtteliselt vägisi mulle garaasi tungima, seda kahjuks edukalt. Nad leidsid eest sõiduki, mille juhtmepaneel lahti lõigatud ja ka tagumine pidurituli puruks löödud. Seejärel hakkas meile tulema tohutult küsimusi, uuriti meie tausta ja igast muud paska veel.. Meie aga ajasme mentidele iba, et end välja valetada. Valetasime nii, et suu suitses.

[Image: paevik3.jpg]

Tohutu ime läbi suutsime me puhtalt pääseda. Pärast kahetunnist seletamist mentidega saime jälle omapäi olla. Tuleb tõdeda, et ükski ment pole arukam kui lauajalg. Vähemalt läks meil kõik õnneks ning pääsesime puhta nahaga.
Mõne aja möödudes tuli mulle külla üks vana koolivend Viktor, koos oma pundiga. Rõõm oli teda pärast neid pikki aastaid taas oma silmaga näha. Mehed olid end hästi varustanud, mitu liitrit kanget alkoholi kaasas. Mõtlesime, et võtame siis veidi napsu ja vestleme erinevatel teemadel. Mõeldud, tehtud ! Tõime puukuurist kõigile istumise alla ühe puupaku ning võtsime istet. Rääkisime juttu ja võtsime napsu, kuni ma vaikselt ära kustusin.

[Image: paevik4.jpg]
Teisipäev, 20. September

Päev Metsas
Hommikul ärgates olid mul juba väikesed plaanid tehtud. Sõin kärmelt hommikust ja tegin muid hommikusi tegemisi. Kui olin kõige muuga maale saanud, asusin ma niiöelda pearoa kallale. Nimelt ostsin ma eile õhtul omale uue tsikkli. Peaaegu tonnine Suzuki GSX-R seisis nüüd mu kuuri all, kuid ega ma pikalt tal oodata ei lasnud. Tõmbasin bomberi selga, saapad jalga ning läksin tsikklile valu andma. Võrreldes minu eelmise 600'sega oli see ikka tõeline lennuk.

[Image: Paevik5.jpg]

Pärast pooletunnist tiiru ümber Red County naasesin ma koju. Klaus ja Miguel olid samuti juba jalad alla võtnud ning tegid hoovis omi tegemisi. Sõitsin meestele veidi lähemale ning demonstreerisin neile oma uut tsikklit. Mugul tundus kuidagi eriti vaimustatud olevat. Lasin tal tsikkliga isegi ühe väikse tiiru teha.

[Image: paevik1337.jpg]

Vahepeal jõudsime üle minna ka muudele teemadele, mis tsikklit ei puudutanud. Nimelt ajasime me väiksemat sorti pundi kokku ning otsustasime metsa tegema minna. Selleks oli tarvis ka vajalikke töövahendeid ja sõidukit. Ühe mootorsae võtsime kuuri alt, teine oli meil vaja hoopis osta. Seega läksime Red County'sse mõnda ehituspoodi otsima. Oma pooletunnine otsing andis tulemusi. Leidsime nimelt poe, kus müüdi korralikku Husqwarna saagi üpris mõistliku hinnaga. Mootorsae ostsime selle raha eest, mille me paari päeva eest teenisime. Seega oli meie varasem auto ärandamine igati kasuks tulnud.

[Image: paevik6.jpg]

Nüüd jäi üle vaid kodust vajaminevad asjad kaasa võtta ning seada sammud metsa poole. Teel metsa mõtlesime, et võiksime meie metsa ka küttepuudeks maha müüa. Ega me kogu metsa eesoleva talvega ära ei küta. Umbes 2-3 ruumi puitu võime talvega maksimaalselt ära kütta, Rohkem mitte. See-selleks.
Metsa jõudes hakkasime kärmelt tööga pihta. Puude tegemise ajal selgus, et mitteüks puupea ei ostnud midagi joodavat kaasa. Seega pidime tervelt 4 tundi tuimalt puid saagima. Viimaks oli paras kogus tehtud. Tassisime pakud sõidukile kasti, sidusime need koormarihmadega kinni ning sõitsime kärmelt koju.

[Image: paevik7.jpg]

Kõigil olid kõhud tohutult tühjad ning mehed olid tööpäevast väsinud. Otsustasime kõik omadesse kodudesse minna ning veidi puhata. Puhkus venis aga nii pikaks, et sel päeval me teineteist enam ei näinud. Kellelgi polnud viitsimist enam kodust välja tulla. Magama läksin samuti üpris vara, juba kell kümme. Eks näis, mis homne päev meil tuua võib.
Neljapäev, 22.September
((Ei olnud täna jaksu pikalt kirjutada))

Teguderohke päev
Hommikul ümber hoovi jalutades tundus, et tänasest tuleb rahulik päev. Võtsin kamraadid kampa ja läksime lihtsalt ringi sõitma. Puhtalt ajaviiteks. Kahjuks ei tulnud hommikusest rahulikust tiirust midagi välja, sest põrkasime kokku mingisuguste tegelastega. Kergelt tõmmu nahaga teised. Pärast kokkupõrget ei tajunud me mitte kui midagi teha, seevastu nemad olid väga aktiivsed tegutsema. Nimelt tahtsid nad meile selle kokkupõrke eest peksa anda ning seda tegid nad kahjuks edukalt. Mina sain igaljuhul 2-3 hoopi näkku, rohkem ma ei mäleta..

[Image: blog1.jpg]

Pärast pooletunnist toibumis olime me enam-vähem valmis teekonda jätkama. Seda küll lõhkise autoga, kuid see ei huvitanud hetkel kedagi. Põhiline oli see, et leiaksime üles need värdijad, kes olid kõvad mehed meiega ärplema.
Esimene tiir, mis me ümber Red County tegime, ei andnud tulemusi. Seega jätsime asja sinnapaika. Kõik hakkasid tegema omi tegemisi, mis parasjagu vaja oli.
Mina tegelesin oma FIE asjadega. Nimelt tuli mulle üks suur tellimus Red County Taksopargilt. Kuna talv oli tulemas, siis oli vaja vanad töömasinad ära soojustada. Peale selle oli tarvis ka uusi istmeid, et reisijatel oleks ka vanemates taksodes mõnus ja hubane sõita. Käisin vaatasin ka ise taksod üle, tegime valmis vastavad lepingud. Nüüd jäi üle vaid oodata, kuni kaup San Fierrost saabub.

[Image: blog2.jpg]

3-4 Tunnipärast oligi kaup kohal. Kuradi kärmelt tehakse nendes suurlinnades selliseid asju. Mis seal ikka, sõitsin taksopargi juurde ning aitasin kaupa maha tassida. tasusin kohapeal kaubavedajatele ka vajamineva tasu ning need lahkusid seejärel. Otsustasin, et oleks tark kaup üle ka vaadata. Astusime siis Terry nimelise taksopargi asedirektoriga asja kallale. 10 Minuti möödudes oli selge, et kaup oli korras. Niisiis, jätsin kauba hetkel Taksopargi suurde GaraaÃ"¦Ã‚¾i, et see kindlas kohas seisaks. Ise läksin tagasi koju, sest ei viitsinud enam hilja õhtul midagi putitama hakata.

[Image: blog3.jpg]

Vahepeal oli kätte jõudnud õhtupoolik, kui me koduhoovis Klausiga juttu vestsime. Võtsime nõuks minna Palominosse, ja sealt ühed mõnusad Hot-Dogid võtta. Mõeldud, tehtud! Palominost leidsime me lisaks kabanossidele ühe helesinist pearätti kandva mehe. Nüüd oli meil selge, et tegu on mingisuguse kambaga, mis on end Red Countys sisse seadnud. Otsustasime, et maksame sellele jõugule läbi tema jüngrite kätte. Seega, kutsusime selle peapaelaga kääbiku endaga majade vahele väites, et müüme üliodavalt narkootikume. Tema oli pikalt mõtlemata nõus, kuid see osutus temajaoks väga kehvaks otsuseks, sest majadevahele lõudes, sai ta mõne sekundiga selliste hoopide osaliseks, et vedeles pikali maas ning karjus valust. Me andsime talle teada, et ta käsiks oma sõpradel siitkandist sääred teha, enne kui hilja !

[Image: blog4.jpg]

Seejärel tegime sealt viivitamatult sääred, et mitte mentide kätte sattuda. Lippasime tagasi Palomino Maxima ette, kus kohtasime Sandrit ja Mugulat. Oli rõõm neid näha. Istusime seal lähedal maha ning vestlesime erinevatel teemadel. Teemaks olid raha, neegrid, debiilikud ja muud loomad, kellest meil siin kandis villand on saanud.

[Image: blog5.jpg]

Laupäev, 24. September

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 12:46    09 Apr 2020  Powered By MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.