MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
Sinu nn Visiitkaart.

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Sinu nn Visiitkaart.

Teeb ka keegi neid?
Tahaks ka teada Teeth_smile
Minu oma pole ka veel tulnud ja arvan et ei tule ka, sest Drama ei jõua ega jõuagi enam neid teha ma arvan, sest neid on ju tohutult teha.
Mõistke Dramat ka, nende kõigi tegemisteks läheks tal pool päeva kui mitte rohkem ma arvan.
Nimi: E.C
Allkiri: Front Yard Gangster
Moto/msn: olen_sander@hotmail.com
Värv: must
unionstationtrecevarrio
horton Wrote:Minu oma pole ka veel tulnud ja arvan et ei tule ka, sest Drama ei jõua ega jõuagi enam neid teha ma arvan, sest neid on ju tohutult teha.
Mõistke Dramat ka, nende kõigi tegemisteks läheks tal pool päeva kui mitte rohkem ma arvan.
Ei läheks, nende signatuuride erinevus on ju ainult värv ja tekst. Pool päeva läheks siis, kui ta teeks igale kasutajale erineva signatuuri.

Sunday Wrote:
horton Wrote:Minu oma pole ka veel tulnud ja arvan et ei tule ka, sest Drama ei jõua ega jõuagi enam neid teha ma arvan, sest neid on ju tohutult teha.
Ei läheks, nende signatuuride erinevus on ju ainult värv ja tekst. Pool päeva läheks siis, kui ta teeks igale kasutajale erineva signatuuri.
Aga hakka ise neid siis tegema... Ei usu et sa viitsiksid sedasi kõigile teha.

horton Wrote:
Sunday Wrote:
Aga hakka ise neid siis tegema... Ei usu et sa viitsiksid sedasi kõigile teha.
väga vanad olijad ilmselt mäletavad küll, et ma tegin kunagi päris palju teistele signatuure. ja asi pole viitsimises, see on mõttetu. sama mis ilma palgata töö tegemine.

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 22:50    08 Dec 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.