MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
Russian Mob

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

3 - Consequential Russian Mob

Tervist foorumirahvas!

Lugupeetud kaasvõitlejad, poolehoidjad, toetajad ja muud tolparid. Russian Mob on jõudnud punkti, kus puudub edasiminek. Jah, ta on seal punktis pikalt olnud, korraks üritas sealt väljuda, kuid tegelikult tulutult.

Omaltpoolt võtan süü omaks, sest vedasin alt nii mõndagi liiget ja RP kaaslast, kes minust ilma on jäänud minu ebaaktiivsuse tõttu. Minu ebaaktiivsus on tingitud mitmest põhjusest. Nimelt on mul motivatsioonipuudus, ei näe väga mõtet asjal enam, aja nappus ehk ja ka üksluisus. Arvasin, et suudan asja uuesti käima panna, kuid vana kelguga liugu lasta alalõpmata ei saa. Seepärast ei õnnestunud ka minul maffiat ajada tagasi suureks. Seepärast leian, et kõige targem on asi lihtsalt kinni panna.

Peale motivatsiooni puuduse on veel probleeme. Nimelt mängijaskond ja nende RP tase. Sorry aga tõesti, see on langenud rohkem kui veidi. Server on praktiliselt kolmeks jaotatud - On need, kes on siin RP-mise pärast, on need, kes põletavad lihtsalt elu ehk farmivad raha ja kihutavad ringi ning on need, kes on trollid. Väga kahju, kuid viimased kaks gruppi ületavad esimese ja RP-jate ring jääb aina väiksemaks. Oleks minu teha, teeksin ka serveris suurema puhastuse nii autodest, rahast kui ka mängijatest, sest siin leiab ikka igasuguseid idioote.

Liikmete kohapealt ei ütle ma ühtegi halba sõna. Liitusid ja olid need, kes tahtsid seda asja teha ja mul on hea meel selle üle, et nemad olid. Kes seda asja ajada ei tahtnud need ütlesid ka ära.

Omalt poolt tahaksin tänada/kiita järgmiseid kodanikke: Mumm, Matthias, Dog, Sun, Liivak, Stayfrosty, Ryan Travis, Maru, Derrick, Magazin, Keeraja, Stalker, Soap, psycho, swoosh, panomees, tegija ja veel mõned kliendid, kes mul olid.

Kahju tõdeda, et inimeste nimekiri kellega RP-da sai on nii lühike nagu seal üleval lugeda võib, kurb aga tõsi.

Russian Mob on ametlikult suletud!

Parimat,
Autoriteet.

[Image: taiend.png]

* Teiste vigadest õppimine on nagu koolipingis spikerdamine *

Tunnustatud rollimängur aastast 2008.

Ah, Padi ära võta kogu süüd omaks. Mina ütlen enda seisukohtalt, et põhjus Russian mobi lõplikus sulgemises oli tugevalt härrade Kuslapite, Smirnoffide ja ma ei tea veel mis familiate süü. Nendel õnnestus ära võtta minult viimsegi soovi Nebuloses RPda.
[Image: signa.jpg]
Sa poleks must jagu saanud. Aga olgu, head teed sulle!
¯\_(ツ)_/¯

[Image: kJNv1KK.jpg]

common sense is extinct
Liivak.;247043 Wrote:Ah, Padi ära võta kogu süüd omaks. Mina ütlen enda seisukohtalt, et põhjus Russian mobi lõplikus sulgemises oli tugevalt härrade Kuslapite, Smirnoffide ja ma ei tea veel mis familiate süü. Nendel õnnestus ära võtta minult viimsegi soovi Nebuloses RPda.
Väga õige jutt. Autoriteet, ära ennast nüüd küll hukka mõista. Mina ütlen, et selles asjas on puhtalt süüdi Nebulose mängijaskond, kes ei suuda sellisele grupeeringule pakkuda head ning nauditavat RP-d. Ning kui RP-d pole, siis tuleb ka motivatsiooni puudus.
Koodiguru
Aga mina?aka FNZ.
[Image: dkFGIjK.png]
©StayFrosty
Pole motivatsiooni pole õiget RPd.. gl, hf..
[Image: Kalev.png]
Grupeering terviklikuna oli VÄGA super & ma juba igatsen aegu, mil sai Roman Fedjosevi nime all Teie'ga RP'da.
Kuid nagu siinne mängjaskond on, rõhutame Kuslapeid, Smirnoffe jpm. ei ole võimalik sellist maffiat läbi viia.
Inimestel lihtsalt puudub hirm, nii relva, kui tervikliku maffia vastu.
ÄRA MÕTLE, KOHE ÜTLE
Hästi, hästi.. Autoriteet ma loodan, et sa vastu pole kuna sul on mingi osa sellest õigustest, et..
anname ametliku koha ära ning ma teen grupeeringu 0'st?Lihtsalt.. anname ametliku koha ära
ja teeme nii nagu alguses oli.. Jarmo't ja Keerajat küll pole, aga ma usun, et ma leian mingi osa
inimesi kes oleks minuga nõus olema seda teha.. kuna kui sinul pole enam tahtmist jätkata.. ehk annad kõik õigused mulle tagasi ning lihtsalt.. ma tõstan avalduse grupeeringu avaldused alla ning jätkan sellega oma teed, kuna jah.. minuarust oleks nii kõige parem.. oleme läbi elanud nii head kui ka halba..

Seega.. Autoriteet.. kas sa annad mulle kõik õigused, et ma saaksin selle grupeeringuga mitte-ametlikult jätkata NULLIST?
Anna minna Psycho!
[Image: taiend.png]

* Teiste vigadest õppimine on nagu koolipingis spikerdamine *

Tunnustatud rollimängur aastast 2008.

Tõstan asjad arhiivi ning avalduse teiste juurde siis.

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 20:24    20 Oct 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.