Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Valime abistajaid juurde!

vüffo Wrote:Ma ei saa aru, mida te kanditeerite abistajaks, kui te ise ei tahagi?

Praegu jääb mulje, et nädal aega tagasi kandideerisite, et tahate abistajaks. Nädal aega hiljem oleks juba kasutaja vedelenud ning lihtsalt quiti pannud. Mina ei saa nendest inimestest aru...
E.C Kandideeris abistajaks esimesel korral, ta ei teadnud, et tuleb veel teine abistajate valimine. Ehk vahepeal tema plaanid RP juures muutusid, ehk on tal soov RP'le nüüd rohkem aega pühendada, kuid enne seda polnud?Võimalusi on mitmeid.

E: vabandust, ei saanud aru, et asi oli suunatud iCop'ile. Aga eks tal trügib eraelu vahele vist.
Mina näiteks ei kandideerinudki.Ma teadsin, et kool tuleb ja muud värgid.Sama teile.Mõelge ennem läbi, kas ikka tahate abistajaks ?
vüffo Wrote:Ma ei saa aru, mida te kanditeerite abistajaks, kui te ise ei tahagi?

Praegu jääb mulje, et nädal aega tagasi kandideerisite, et tahate abistajaks. Nädal aega hiljem oleks juba kasutaja vedelenud ning lihtsalt quiti pannud. Mina ei saa nendest inimestest aru...
Nagu Tha Z väitis.

Aga .. Ma tegelt ei oleks isegi uskunud, et ma saaks abistajaks.. Kuna newcomer jms, kuid vaata ja nuta, saingi.

Aga ütle mulle palun.. Mis annab sulle abistaja / moderaatori / administraatori tiitel rohkem kui tavamängija?Saad ringi hullata rohkem CMD'dega & enda sõpru välja aidata hädast & nende poolel olla kui asi läheb karistamiseks?Vot sellepärast ei tahtnud ka mina siia kohale, kuna paljude mängijate poolt hakkan kindlasti vihkajaid saama, kuna ei teinud tööd õieti või kasutasin kogematta enda käsklusi ära vms.

Mõtle ka vahel.

unionstationtrecevarrio
E.C Wrote:

Nagu Tha Z väitis.

Aga .. Ma tegelt ei oleks isegi uskunud, et ma saaks abistajaks.. Kuna newcomer jms, kuid vaata ja nuta, saingi.

Aga ütle mulle palun.. Mis annab sulle abistaja / moderaatori / administraatori tiitel rohkem kui tavamängija?Saad ringi hullata rohkem CMD'dega & enda sõpru välja aidata hädast & nende poolel olla kui asi läheb karistamiseks?Vot sellepärast ei tahtnud ka mina siia kohale, kuna paljude mängijate poolt hakkan kindlasti vihkajaid saama, kuna ei teinud tööd õieti või kasutasin kogematta enda käsklusi ära vms.

Mõtle ka vahel.

Siis järelikult tuleb kõiki õglaselt karistada mitte enda sõpru aidata. Nii tuleb karistada kuidas asi on.
Enne kui kandideerima üldse hakkate, siis palun mõelge hoolikalt läbi, kas sa üldse tahad saada abistajaks ja kui tahad, siis mõtle tulevikule, et kas midagi suurt pole ees ( Kool või mis iganes ).

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 16:32    16 Dec 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.