MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
Pildid, päevikud ja videod meie tegemistest

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Pildid, päevikud ja videod meie tegemistest

Tõesti kenad pildid.
Autoriteedi teisel pildil on käsi auto ukse vahele jäänud Regular_smile
Dwayne Bronze - Paul Kayne - Keiichi Akihiro - Vittore Donati - Jamal Jennel - Giuseppe Marino - Brett Miller - Theodore Bennet

[Image: steeringwheel.png]
[Image: 25.png]

[Image: 20.png]

[Image: 21.png]

[Image: 22.png]

[Image: 23.png]

[Image: 24.png]

[Image: 26.png]

[Image: 27.png]

[Image: 28.png]

[Image: 29.png]

[Image: 30.png]

[Image: 31.png]

[Image: 32.png]
[Image: taiend.png]

* Teiste vigadest õppimine on nagu koolipingis spikerdamine *

Tunnustatud rollimängur aastast 2008.

Rome pildid.

Eespool on vanemad & tagapool uuemad.
[Image: 1.png]
[Image: separator.png]
[Image: 2.png]
[Image: 3.png]

[Image: 4.png]
[Image: 5.png]
[Image: 6.png]
[Image: 7.png]
[Image: 8.png]
[Image: 9.png]

Rome on 26-aastane Vene härrasmees, kes tegeleb linnas nii relva- kui ka autoäriga. Rome positiivseks küljeks on külm närv, kuid ta ei salli, kui tema rahvust mõnitatakse. Rome austab väga naisi ning kui mingi härra teeb mõnele naisele viga, siis on Rome naisel abiks. Rome sündis Moskva oblastis, kuid pidi kolima juba noorelt isa juurde Peterburgi. Rome lapsepõlv ei olnud roosiline & 16-aastasena teatati Rome'le tema ema hukkumisest, kahtlustati mõrva, kuid mõrvarit pole tabatud. Nüüd kolis Rome Los Santosesse, lootuses oma minevik seljataha jätta & elada olevikus. Rome liigub linnas ringi tumedat värvi Sentineli või/ja tumedat värvi Huntleyga.
ÄRA MÕTLE, KOHE ÜTLE
Rome teine pildiseeria.

Proovisin OLD PHOTO varianti.

[Image: RUS1.png]

[Image: RUS2.png]

[Image: RUS3.png]

[Image: RUS4.png]

[Image: RUS5.png]

ÄRA MÕTLE, KOHE ÜTLE
Moskva!

Maxim maandus uuesti Moskvas. Möödub hetk, kui tema telefon heliseb. Ta vastab sellele ja teisel pool on Stanislav. Kõne pikkus jääb väga lühikeseks. Maxim pistab telefoni tagasi põuetaskusse ja võtab takso. 15 Minuti pärast piiksub Maximi telefon taskus. Mees võtab telefoni ja märkab, et tal on uus sõnum saabunud. Lugedes sõnumit on seal kirjas ainult linnast eemal olev mäenõlva äärne kohtumispaik ja kellaaeg. Takso peatub kohaliku pubi ees. Maxim tasub taksoarve ja astub autost välja. Pubi ees tervitavad teda vanad seltsimehed. Ta annab neile kiire ülevaate Los Santoses toimuvast ning selgitab ka, kuhu ta edasi kiirustab. Jalutades ümber pubi silmitseb ta enda musta BMW X5-te. Ta istub autosse ja asub teele. Sõites veidi üle tunni jõuab ta siht kohta. Kedagi peale tema pole veel saabunud. Ta kergitab pinsaku varrukat ja vaatab kella. Varem, kuid vähemalt kohal mõtleb ta endamisi. Kuna kohtumise eesmärk on relvade import Los Santosesse on tal kerge närv sees. Jutt käib siiski suurtest kogustest ja suurest rahast. Üle pika aja võtab ta autos oleva suitsupaki seest ühe suitsu ja süütab selle. Ta paneb suitsu huultevahele ja toetub autonajale jäädes ootama ...

[Image: maxim.png]

Vene Mob pole surnud!

Kaks pilti lisan juurde. Need kes meid otsivad, me pole linnast kadunud. Oleme kindlas kohas, mida nimetatakse Novõi Moskoviks. Linnapealt uurides võib leida koha, kuhu tuleks RP-ma tulla!

[Image: 33.png]

[Image: 34.png]

Parimat,
Autoriteet.

Jonathan Payton käis Maximilt käsirelva ostmas nimega TT.
[Image: samp015ag.png]

Jonathan Payton rääkis veidikene juttu Koljuga - Tony Lazzaroga.(Yabodo)
[Image: samp016mt.png]

Kerge pokker, Vadim pani kinni, oli kergelt kokkumängu ka meie poolt Regular_smile
Saime taas 400 000-. rikkamaks.
[Image: samp017oe.png]

[Image: samp018lh.png]

Diileriga tekkis probleeme, urod ei tahtnud raha maksta, kuna ühed olid nahad teinud lauast ja soovisid oma 15 protsenti sisseostust tagasi. Klaarisime asja ära ja kõik oli taas vinks vonks.
[Image: samp019fz.png]

Väike jutuajamine, Dimoni abil sai ka tema hea lapsepõlve sõber, Slavik tööle ühes mõjuvõimsas organiseeritud fraktsioonis.
[Image: samp033ex.png]

Russkaja Maffia käis siis linnapeal valduseid vaatamas.
[Image: samp035ky.png]

Jäid ühed kummalised isikud silma, kellega sai ka veidikene juttu puhutud.
[Image: samp036wj.png]

Täna hommikul leidsin siis oma Williardile ja Windsorile otsja, kuid nad sattusid liiklusõnnetusse ning sinna mu ostsjad kadusid - haiglasse.
[Image: samp037oyg.png]

Lõpus tegin Nõvõi KGB Stalõvi vastas juttu mingite meestega jutt läks relvadele ning sai kerge rulba teenitud.
Kohale ilmus ka Vadka&Evgeny.
[Image: samp038vl.png]

Vadka ajas hindu taga ja lõi summasid kokku.
[Image: samp040uv.png]

Ootasime millal rahvas oma kraamile järgi tuleb.
[Image: samp041zg.png]

Panomees.

Sõitsime rahulikult East Los Santoses ringi, kui vanad head latiinod võtsid tuulde. Soovisid äri teha ...
[Image: 35.png]

Los Santoses leidub veel võluvaid kohti, kus on imekaunis poseerida!

[Image: 36.png]

Jefka andis teada, et ta soovib suhelda.

[Image: 37.png]

Peagi võttis linnas tagaotsitav jooksik minuga ühendust ja soovis veidi nõu ning täiendust.

[Image: 38.png]

Novõi Moskov - Rahulik rajoon?Ei, kodu kõigile venelastele.

[Image: 39.png]

Narkootikumid ei tee kellegile head - Roma sattus haiglasse.

[Image: 40.png]

Väga mõnus on teiega RP-da ja pildid on ka über khuulid.
[Image: Minu.jpg]

Roma pidevad kokku kukkumised.

Romale on saanud tervisemured päevakajaliseks probleemiks, millega Roma peab tegelema, et hoiduda lõpuks kirstus lõpetamises. Või siis haiglas.

[Image: 40.png]
Tegelikult sai kõik alguse läbi Bar'i, kes mulle pakkus niiöelda muredeunustajat. Ma esimest korda seda proovisin & tõepoolest meeldis, tervisemuresi ei olnud. Siis päev-kaks hiljem tuli esimene kurb uudis. Kukkusin rooli taga kokku & kaotasin oma BMW M5 üle juhitavuse & leidsin autoga lõpuks pidurduse Novõi Mosskovi lähedal seinas. Mind opereeriti, pandi kael lahasesse.
Minu õnneks juhtusid mu õnnetust pealt nägema Max i Rosa & kuna Rosa on tohter, saadi mind lõpuks maa peale tagasi. Lõpetasin siis haiglas, väljudes olid mul ülekeha avariist jäänud armid, õmblusjäljed. Teine tervisemure toimus eile kokkutulekul, kukkusin lihtsalt kokku. Saadi mind jälle elule & 5 minuti pärast toimus mul kolmas terviserike, seekord olid minu hingamisteed blokeeritud & ma kukkusin uuesti kokku, nii hullult, et isegi pulss katkes & ma ärkasin üles mälukaotusega.
[Image: matu4.png]

Varem või hiljem lõpetab Roma lõpuks surnuna kuna terviserikked on tal muutunud väga tõsisteks probleemideks. Roma võtab elult nüüd seda, mis võtta annab kuna ta elab teadmisega, et varsti teda siin ilmas enam ei ole.
ÄRA MÕTLE, KOHE ÜTLE

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 19:05    20 Oct 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.