MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
Tagasiside liikmete kohta

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

4 - Very Important Tagasiside liikmete kohta

Kiidan neid, kellega täna äri sai tehtud.
Samuti kiidan ka kõiki teisi, kes selle grupeeringuga seotud on, tasemel RP on teil kõigil.
[Image: tumblr_mpvvw2Rxur1sax2iao1_500.gif]
Paljud venelased ei oska venekeelt.
IRL isikul ei peagi olema samasugused oskused nagu karakteril mida mängitakse.
Saab kasutada teksti ees [Vene keel] ja küsida /do's tõlget kui vaja.

Muidu kiidan eilse matuste RP eest teid. Läks enam-vähem hästi.
Kiidan suurelt ja tugevalt Vladi kes müüs mulle Deagle. Oskab venelase RPd! Väga mõnus, ei hakanud kohe mind tapma kui relva kohta küsisin. Suuur respect teile. Mina üritan sisse RPda ennast.

Fedja olen.
Kiidan ka siis. Mingi päev tagasi RP sin mingite kuttidega. Olin diileri kutt teile. Mingi konn afkis autos teil, aga Dimitri ja Vlad kes need iganes ka foorumis ei ole, olid päris tublid. Kiidan. Jätkake samas vaimus.

// See.. Natuke vene keele tundmisega teil raskusi. Vladilt küsisin, Kak dela ja ta ütleb mulle, et KGB pubi. Ma ei küsinud, gde tõ Teeth_smile V no üldse. Teeth_smile Aga ei muidu okei. Vene keel Regular_smile
[Image: Pilt.jpg]

Ex-LaheModeraator BLS-st!!!
Vahepeal toetan õigekirja!!
Abi tarvis, siis pöördu adminite poole!
Tahad sikna, siis võid minult küsida. Ehk aitan.
Kiidan teid! Oli väga tore teiega RP-da..
[Image: Ripper.png]
By Jarmoo.

Olete kadunud?Oma võimu olete vist küll kaotanud.
Ärge andke alla, proovige ja pingutage edasi, saate jalgadele tagasi. Ärge karte oskamatuid oma ridadesse õpetada Teeth_smile!

Jacob Morris; Draco Reed; Bill 'Nirk' Weasel; Antonio Machado; Cletus'Spuck' Spuckler; Jeffery'Ice-Cold / Chief / Iceman' Ice; Jose Tierra;
Alfred'Alfie' Asimmetrico; Jordan'Jockey' Click; Guillermo ' Elmo ' Contrarez;Jeffery 'Mistasy' Cole;Rafaello Luciano,
Raffaello Valenzini
; Jimmy'Slim B aka Slim Jim aka Jimmy B' Blend;Trevor ' Fly' Buck; Keyshawn ' The Key aka Def Key' Washington; Nathaniel 'Nate' Broadus
; Chrystal Blackwood;
James " Jimmy " Mancini; Vincent 'Vinny aka Scarfaced Vin' Scarligani; Benedict' Benny the Pope aka Paavst" Reginelli; Russell 'Rizzle' Jefferson.

Donald ' Donnie ' Marcello

[Image: Untitled-3.png]

____________________________________________________________________________________

Morten;178724 Wrote:.. Igatsen aegu kui trollimine oli tundmatu mõiste ning sel ajal lollitada julgesid väga vähesed.
BlckDiamond;249338 Wrote:Adminid kardavad pedesi karistada ja kui suudavadki karistada siis minut hiljem "Seekord saad andeks". Selle asemel topivad need ajaili kes veel püüavad.

Kui ma ei eksi, on grupeering kinni.
T2ring;232079 Wrote:Olete kadunud?Oma võimu olete vist küll kaotanud!
Ärge andke alla, proovige ja pingutage edasi, saate jalgadele tagasi. Ärge kardke oskamatuid oma ridadesse õpetada Teeth_smile!
T2ring mu pisike!

Tegelikult on asi nõnda, et grupeering on üle pidanud elama järjest palju tugevaid lööke. Seda liidrite kui ka liikmete poolest. Vene maffia grupeering kui selline, ei kao kuhugile. Seda hakatakse üles ehitama, kuid mitte sellisel kujul nagu enamus seda teeksid. Selleks, et grupeering tagasi tugevaks muuta on vaja moodustada uus korralik tuumik, kes on võimelised asja juhtima ja "oskamatutest" teha oskajad. Minu silmis jääb vene maffia veidikeseks ajaks põranda alla, kui administraatorid soovivad selle koha ära anda, siis minu seisukoht on see, et andku minna. Leian, et ametlikkus mingil määral pärsib grupeeringute RP-d. Aga jah ... Kokkuvõttes, vene maffiat hakkatakse nullist uuesti üles ehitama!

Kui server enne ei kuku, siis te veel näete vene maffiat Wink_smile

Olen rääkinud!
Autoriteet.
[Image: taiend.png]

* Teiste vigadest õppimine on nagu koolipingis spikerdamine *

Tunnustatud rollimängur aastast 2008.

Uudised!

Asi on nüüd nõnda, et maha pole mõtet seda grupeeringut kanda. Osad uued & vanad näod on näidanud üles huvi, et soovivad mind aidata selle grupeeringu ülesehitamisel. Seda oleme ka mängus tõestanud, et vene maffia pole kadunud. Kõik, kes on meiega äri ajanud on meid ilmselt märganud ning kes oskavad otsida, need meid ka leiavad!

Veel uudistest nii palju, et peagi on avanemas uus RP väljund - Nimelt Pandimaja. See saab olema koht, kus inimestel on võimalik RP jaoks vajalikke tarbeid soetada. Ei julge pead anda, kuid ehk on võimalik sinna ka külmrelva lett avada (kui selleks vastavad "jumalad" loa annavad). Igatahes eesmärk on siis rajada ettevõte, kus on võimalik käia RP-mas, endale head ja paremat soetamas. Lisaks oma vanast kraamist ehk ka lahtisaamas, kui leiame, et see on kasulik ja vajalik. Ilmselgelt peab kraam kusagilt pandimajja jõudma ja siin tuleb kasuks juba pikanäpu poistel. Seepärast on valitud koht ka veidi "pimedam", et sinna igaüks niisama vist ei satu. Kraami lettidel hakkab olema täpselt niipalju, kui te ise seal RP-mas käite. Täpsem ülevaade asjast aga siis, kui pandimajale lisatakse ära tellitud interjör.

Maffia kohapealt, siis lisan peagi endale arvutisse uuesti photoshopi ja siis saate oma silmaga vaadata, mis toimub. Pilte on tulemas rohkem kui üks, ma luban seda!

Kõik kellele meeldib vene rolli RP-da,
Vene maffia pole kadunud!

Parimat,
Autoriteet.
[Image: taiend.png]

* Teiste vigadest õppimine on nagu koolipingis spikerdamine *

Tunnustatud rollimängur aastast 2008.

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 20:15    20 Oct 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.