MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
Tagasiside liikmete kohta

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

4 - Very Important Tagasiside liikmete kohta

Omg, kiidan taevani... Fakk küll kui hea RP teil poisid on..
Kas asi on selles, et kõik, kes rpvad venelast serveris on head RPjad või siis teil on kuradi vinge seltskond.
Mina veel algajat venelast pole kohanud.
[Image: PvRPakY.png]
Ma arvan et Keeraja ajas hea pundi kokku Wink_smile
Antonio " Ant " Altieri
Perekonna seis:Vallaline.
Karistusregister:Masinate varastamine
Tapmine
Elukoht:Teadmata.
Kui Keeraja ja Autoriteet on kambas on kindel värk!
Loodan, et tuleb midagi sama võimast nagu RMR.

Küsimus siis ka ja põhjus miks tegelikult siia postitan: Kui venekeelt ei jaga IRL praktiliselt üldse, ei ole ka mõtet üritada teie sekka teed leida?

Samuti ainult venelasena on võimalik saada ligi, jah?

Jacob Morris; Draco Reed; Bill 'Nirk' Weasel; Antonio Machado; Cletus'Spuck' Spuckler; Jeffery'Ice-Cold / Chief / Iceman' Ice; Jose Tierra;
Alfred'Alfie' Asimmetrico; Jordan'Jockey' Click; Guillermo ' Elmo ' Contrarez;Jeffery 'Mistasy' Cole;Rafaello Luciano,
Raffaello Valenzini
; Jimmy'Slim B aka Slim Jim aka Jimmy B' Blend;Trevor ' Fly' Buck; Keyshawn ' The Key aka Def Key' Washington; Nathaniel 'Nate' Broadus
; Chrystal Blackwood;
James " Jimmy " Mancini; Vincent 'Vinny aka Scarfaced Vin' Scarligani; Benedict' Benny the Pope aka Paavst" Reginelli; Russell 'Rizzle' Jefferson.

Donald ' Donnie ' Marcello

[Image: Untitled-3.png]

____________________________________________________________________________________

Morten;178724 Wrote:.. Igatsen aegu kui trollimine oli tundmatu mõiste ning sel ajal lollitada julgesid väga vähesed.
BlckDiamond;249338 Wrote:Adminid kardavad pedesi karistada ja kui suudavadki karistada siis minut hiljem "Seekord saad andeks". Selle asemel topivad need ajaili kes veel püüavad.

Lihtne vastu, on küll. Lihtsamaid väljendeid nagu "Tere" ja "Headaega" õpid sa ma arvan kiiresti. Põhiline oskus on valesti kirjutada. Vene keeles suhtleme ette kirjutades [Vene keeles]. Seega jah, ei pea oskama Wink_smile
Karmid vennad, loodan ka, et valite mind.. Edu tulevikus!
Kiidan Vladi ja Borist ,tublid röövijad.

[Image: DU-EVn-W0AEsQB9.jpg]
Minu jaoks on see part-time job ja igapäevane üks suur probleem ja peavalu, kus ma täidan erinevaid rolle nagu näiteks: kliendiga suhtleja, projektijuht, projekti analüütik, arendaja, projekti arhitekt ja serverite administraator.
[b][Image: wMBQZmD.jpg]

[

/b]

Kiidan enamjaolt kõiki , aga on ka mõned erandid ,keda ma nii palju ei kiidaRegular_smile

Kiidan Autoriteeti tõsiselt hea oli RPda temaga seal pubis ,Matthew Rainer.

[Image: DU-EVn-W0AEsQB9.jpg]
Minu jaoks on see part-time job ja igapäevane üks suur probleem ja peavalu, kus ma täidan erinevaid rolle nagu näiteks: kliendiga suhtleja, projektijuht, projekti analüütik, arendaja, projekti arhitekt ja serverite administraator.
[b][Image: wMBQZmD.jpg]

[

/b]

Kiidan suurelt Dimon Dubrov'it, Vlad Kuznetsov'i & Dimitri Kuznetsov'i !
Ülimalt mõnusa RP'ga isikud tegelikult. Meeldiv on nendega suhelda.
Minu grupist ''Kyho'' RP's nendega ligikaudu üks tund & kolmkümmend minutit. Kahjuks aga ma ei tea mis neil seal veel toimus. Dimoni, Vladi & Dimitri sõnul /b whine. Minetea, eks järgmine kord läheb paremini.
Kindlasti sooviks veel teiega RP'da.
Kiidan ka kõiki teisi, kuid kõige rohkem hetkeseisuga Dimon'i, Vlad'i & Dimitri't.
Super!
Kui olen silma jäänud millegi heaga, siis hinda mind palun SIIN
Vajutades SIIA sisened võlumaailma..

ELLAB!

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 19:54    20 Oct 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.