MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
Tagasiside liikmete kohta

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

4 - Very Important Tagasiside liikmete kohta

Siin teemas on võimalik teil anda tagasisidet/soovitusi meie liikmete RP ja muu kohta.
Väga hea oli teiega RP'da ja hea et teil keegi tajub Inglise keelt ka ,kiidan.
Jeremy

[Image: DU-EVn-W0AEsQB9.jpg]
Minu jaoks on see part-time job ja igapäevane üks suur probleem ja peavalu, kus ma täidan erinevaid rolle nagu näiteks: kliendiga suhtleja, projektijuht, projekti analüütik, arendaja, projekti arhitekt ja serverite administraator.
[b][Image: wMBQZmD.jpg]

[

/b]

Kiidan teid kõiki kes seal olid Keerajal & Jarmo'l toeks Regular_smile
Kiidan kogu grumpi.
[Image: PvRPakY.png]
Kiidan teil Dimon Dubrovi lihtsalt Super RP ja oskab kaotada asju lihtsalt võrratu pole juba ammu nii head RP'd näinud ja neid leidub siis serveris kahjuks suht vähe kes oskavad nii kaotada ja rpda asju Regular_smile

[Image: DU-EVn-W0AEsQB9.jpg]
Minu jaoks on see part-time job ja igapäevane üks suur probleem ja peavalu, kus ma täidan erinevaid rolle nagu näiteks: kliendiga suhtleja, projektijuht, projekti analüütik, arendaja, projekti arhitekt ja serverite administraator.
[b][Image: wMBQZmD.jpg]

[

/b]

Mul teie grupist mõni sõber juba , kes aitabRegular_smile
Hoidke lippu kõrgel Keeraja ning Jarmo!
Dawaj tüübid, ilma teie rpd n2gemata ütlen ,et 5+ kuna Keerjaga nii mõnigi kord pundis olnud, tulen seekord ka, kui keegi mul sampi fixida aitab Wink_smile
[Image: Mafia_Signature_by_casheylycme.png]

Maffiat eristab tavalisest organiseeritud kuritegevuslikust grupeeringust täpselt paika pandud hierarhia.
Kiidan samuti kogu gruppi, kui teise nimega liitusin (Vladimir Kumarin) ja kui oli vist ainult viis liiget, siis ei osanud ma küll arvata, et see grupp nii suureks ja mõjuvõimsaks kasvab. Nüüd loodan, siis uuesti sisse RP-da ennast, raskem on see eelmisest korrast igastahes! Edu teile!

-Vlad Kuznetsov.
[Image: Ripper.png]
By Jarmoo.

Laidan teie grupeeringu metajaid, nimesi ei nimeta, eks nad ise tea.
esimene mulje oli hea, jätkake samas vaimus!
 [Image: bug.gif]

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 19:17    20 Oct 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.