MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
F1CEL - Eesti vanim sim-racing liiga

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

F1CEL - Eesti vanim sim-racing liiga

Damm. Täna, 28.08.2011 jäävad F1 ja GP2 sõidud ära ning lükkuvad edasi järmisesse nädalasse.
[Image: parasigna.png]
Tehtud Paradiisi poolt
Ranirahn:

Kui kodulehel serveri andurid vilguvad puna-kollaselt, siis see tähendab seda, et server ei ole neti kaudu kättesaadav. Kas on kinni või on katki või maha põlenud või mida iganes, aga EI OLE KÃÂ"žTTESAADAV NETI KAUDU. Ei maksa siis küsida, miks server üleval ei ole, sest keegi ei tea seda enne kui kohale lähen ja vaatan. See nädal sõite ei toimu, sest nädalavahetusel ei saa ma midagi teha selles osas. Selle seadistusega on server nii pees esimest korda. Server oskab oma jamasid lihtsalt ideaalselt ajastada. Ükskõik mis muu aeg oleks olnud lihtne uurida, mis viga on, aga mitte pühapäeval. Kahtlustan, et võrgukaart läbi põlenud ja peab neti teisele pordile ringi seadistama ja siis saab uuesti serveri ülesse.

Jama küll Sad Just otsisin rooli välja.. Järgmine nädal vist rooli kasutus võimalust enam pole =/ Nojah, eks näha ole siis ..
Mul mingi jama. Igakord kui boxi lähen pannakse mul 1 liiter ehk kohe boxist väljudes auto kutu.
Jarx, sa pead ise enne boksi minekut sõiduajal valima koguse palju bensiini tahad ning samuti seadetest ära määrama mitu boksikorda sa soovid.
Eip, ühe modiga oligi nii, et pmst kütust ei saa tankida jms ning kui boksi lähed, siis ta võtab sult kütuse ära ja järgi jääb 1 liiter..

Lahendus:

Lähen rFactori kasuta -> Userdata -> Sinu nimi ( mis sul mängus on ) -> Ava notepadiga fail " Sinunimi.PLR " -> Otsi üles rida: Relative Fuel Strategy="0" // Show how much fuel to ADD, rather than how much TOTAL fuel to fill the tank up to -> Muuda 0 -> 1'ks ning enam seda probleemi pole Wink_smile

Esimese võidusõidu start oli ikka vägahea. Pandi kohe tagant sisse ja siis ei viitsinud enam edasi mängida. käisin boxis aga juhitavus oli ikka ilma tagu ja esitiivata.
Troojal vedas. sai hea stardi Teeth_smile mina sinuga trooja vastane pole vahetpole, et mõlemal kliavatuur Teeth_smile
E:: 4.09.2011 18.32 trooja 4. koht
18.41 3. koht
Krt, alles nüüd nägin teemat.Päris huvitav mäng tundub, peaks ka rooli välja otsima..
Kas tegu on nagu LFS'iga, et ainult ei saaa autot ise tuunida jne ?. Kui on, siis tahaks e90 sarjast osa võtta, aga sellega tekkis ka küsimus, et sinna e90 sarja pääseda, peab midagi tegema ka ?

Terv.
Madis
[Image: poptartFINALTINY.gif][Image: poptartFINALTINY.gif]
eitea ma diliitisin mängu ära, ei osanud, ei meeldinud.... Teeth_smile
Sa nuga.. Täna oli sõit .. 20 sõitjat oli .. Enne sõitu mul oli juba otsus tehtud " Teen enda sõidu põnevaks " ja nii ma tegingi, kvalifikatsioonis ma ühtegi ajalist ringi ei teinud ning alustasin sõitu viimaselt kohalt, sõidus sai tehtud Jõhkralt möödumisi .. Taktika oli üli hea, läksin kõvade rehvidega peale ( vähem kulu ) ning sõitsin nendega 34'st ringist 26, viimaseks 8'ks ringiks jätsin pehmemad rehvid ning hakkasin 3'nda koha sõitjat püüdma, ilmselgelt olid tal kulunud rehvid, sest kohati sain 1 sekund ringile lähemale ja 8 ringiga tegin vahe tase, viimase ringi viimases kurvis sain talle kõrvale, kuid ta keeras natukene peale ning mu auto kiirus langes koheselt, kuigi kiirust enam polnud üritasin siiski, jätsin pidurdamise väga hiljaks aga vajusin välja ning jäin ikkagi 4'ndaks.. Ise ülimalt rahul, sest 3's koht oli pmst juba olemas .. 20'ndalt kohalt 3/4'ndaks. Elu parim sõit forsure Wink_smile Taktika -> hiilgav, kuigi oleks 2 ringi varem boksi tulnud oleks saanud 3'ndale kohale lähemale, kuid njah, läks kuidas läks .. Siiski Väga Väga rahul Regular_smile

Siin on ka sõidust video üleval, keda peaks huvitama Wink_smile ( sõit hakkab ~20:30 videos ) -> Alguses saab kino Teeth_smile Kommentaator paneb hästi Teeth_smile
http://www.livestream.com/f1cel/video?cl...b0d51a9efb
Ja Trooja arvas, et me vastased Teeth_smile samal tasemel.
Olen seal kõrval tabelis "Jan"
mul BMW 3 sarjaga jamad kohe kui pw kirjutan ja load siis mäng crashib

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 23:38    27 Oct 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.