MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
F1CEL - Eesti vanim sim-racing liiga

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

F1CEL - Eesti vanim sim-racing liiga

Kui koos harjutada tahate võiks homseks mingi aja kokkuleppida .. BMW / GP2 ?BMW oleks kindlasti kergem ma usun. Wink_smile

Eriti BMW sarjas, seal oleks kahekesi/kolmekesi väga hea harjutada.. Sest alguses on väga raske möödumisi ja puhast sõitu teha..
Ma ei saa eriti praegu midagi aru. Pea läks sassi reeglite lugemisega Teeth_smile võib küll jah homme aga võistlusele kuidas regada vms?mu pea sassis Teeth_smile

Kust saab setinguid muuta?ei viitsi a-ga mängida Teeth_smile
ee, Soovitan ikka GP2te harjutada. Pühapäeval on sõit ,siis saate oma esimesed kogemused kätte - nii Kvalifikatsioonis ,kui ka sõidus.. Teeth_smile Regular_smile

Ja GP2le ei pea registreerima, tuled lihtsalt õigel ajal kohale ja sõit võib alata..Teeth_smile
NJah, see GP2, sõidan sõidan, aga head aega ei tule, ei tea mis vigaTeeth_smile

BMW-d pole proovinud
[Image: parasigna.png]
Tehtud Paradiisi poolt
saab ka nuppe muuta?
Clownz. Wrote:Lol... ma sakin . Teeth_smile , kurvides eriti. D::

Rool on ka kuhugi kadunud, maitea kuhu ... Teeth_smile
Aga laenuta siis mõnelt sõbralt roolWink_smile Siis saad rooliga mängidaWink_smile
Nagu Hull laenutab minu rooliTeeth_smile

Hehe, Trooja õpetas sõitma, sain ühe supper aja ning ühe natuke alla 20-e aja. Rohkem välja ei pingutanudTeeth_smile
[Image: parasigna.png]
Tehtud Paradiisi poolt
Panen tõmbama, rool olemas Teeth_smile
Pad olemas, aga sellega üsna raske, kui BMW teeten näiteks homme, siis andke aga vajaminevad filed, prooviks ka korra ära.
Käisime vüffo'ga harjutamas..
See juhtus imekombel .. Ise ka ei uskunud:

[Image: uusrek.PNG]

Tegin siis vana rekordi üle 0.018 sec'iga Smile Naljakas on see, et ma ise arvan, et kuskil 0,3 sec jagu on veel varu, sest ennast rahuldavat ringi ei tulnud..

Algul oli selline asi, et wtf . Auto tegi Spinne, modi on vist muudetud või midagi aga jah, tunnetuse kätte sain, siis juba nagu lendas Tongue_smile

vüffol oli see asi, et tal oli TC low/medium ning ABS oli off..

Kõigile, kes tulevad sinna, siis soovitan 100% vaadata üle settingud.. Tulete serverisse -> Ülevalt Settings -> Difficulty -> Ning seal pildil olevad seaded

[Image: opetus2.PNG]

.. Esimest rida te võite muuta, kuid kuna server on need keelustanud, siis nad lihtsalt ei tööta..
Settinguid saate ka rajal olles muuta F1 - F10, sellega on nii, et See asi mis teil ette jääb, see setting jääb ehk te klõpsite F8't ning ette tuleb " Traction Control: High " , siis ta on kõrgeima peal..

[Image: opetus1.PNG]

Samuti saab ka nuppe muuta settings all, kui settings vajutate ilmub kohe see koht.

Nuppudest peaks teil käe ulatuses olema kindlasti Up & Down ja Neutral käigud, kui spinnite, siis automaat käigukast viskab küll Neutraali peale, kuid tagurdamiseks peate te käik alla panema ning et uuesti Esimest käiku saada peate vajutama Neutralit..

Kui rajal olete on teil paremal all nurgas väike kast.. Seal näete kõvasti infot.. Rehvidest kuni pidurite temperatuurini, kindlasti üks koht, mis tuleb VÃÂ"žGA kasuks.. Samuti näete te käimas oleval ringil enda aja ning parima aja võrdlust. Wink_smile

Kui te soovitate niisama harjutada soovitaksin kasutada bensiini 15-20 ringi jagu, kui aga üritate hotlapsis Mind lüüa ( mida te ei julge ), siis pane kütust pfff . 5 ringi jagu umbes, võite ka vähem aga 5 oleks selline paras, et auto ei põrka rämedalt käes ning saab ka ringi lisaks teha..

Loodan, et keegi leidis siit ka midagi abistavat Regular_smile Kui on küsimusi olen Iga kell nõus siin teemas / Pm'i teel aitama Wink_smile

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 23:36    27 Oct 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.