MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
F1CEL - Eesti vanim sim-racing liiga

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

F1CEL - Eesti vanim sim-racing liiga

See pühapäev on Minu elu täht sündmus, ma võin esimest korda lõpetada sõiduTeeth_smile
[Image: parasigna.png]
Tehtud Paradiisi poolt
See aasta pole jõudnud veel väga osaleda, esimesel kestvussõidul tegin palju lubavalt häid Hotlapse ning ka kvalifikatsiooni, kuid sõidu jaoks jäi arvuti nõrgaks ning starti ei jõudnud, kuid Nordschleifel ( enda teisel kestvussõidul ) sain lõppu ning seda 5nda tulemusega 12'st sõitjast Tongue_smile, elu esimene Kestvussõidu finish, ei kurda ( ainuke klaviatuuriga sõitja olin samuti ).

Tuleval nädalavahetusel kindlasti suur soov võtta osa enda elu esimesest GP2 & Bmw M3 E92 sõidust..

GP2 Hotlapsid näitavad, et kiirust peaks jaguma ( Samuti olen jälle üks Väga vähestest, kes klaviatuuriga sõidab . Top5 peale minu rooliga ) :
[Image: gp2hotlaps.PNG]
Sõidust ei oota mitte midagi vähemat kui poodiumit, siis oleks väga rahul ..

BMW M3 E92 lähen arvatavasti külmalt peale.. Põnev on näha mis saama hakkab Wink_smile Hetkel küll mõned ringid harjutatud, kuid arvatavasti tuleb neid alles tund aega enne sõitu vms juurde ..
[Image: bmwm3warmup.PNG]
Esimese sektori põhjal võib rääkida, et praegu saaks veel parandada natukene.. Canada rajal olen just märkand, et esimesel sektoril metsikult head ajad.. GP2's samuti.. Regular_smile

" Martin Lepassar " nime all sõidan Regular_smile

Kõik kes sõidavad, siis võiks enda nime postitada ka siia teemasse, teaks keda rammida. Teeth_smile Okei okei joking , ei lihtsalt lahe teada Wink_smile
Kay Stokes.... hell jee... Teeth_smile , hakkan ka vist klaviatuuriga sõitma, või kui rool töötab siis vaatan... aga jah, ma harjutama. Teeth_smile
Aa mainiks ära, siis see liiga pole tõesti trollimiseks, kui trollida tahate pange endale botid peale ja rammige neid.. Siiski võiks tulla sinna inimesed, kes tõesti tunnevad asja vastu huvi Wink_smile
Sorri kui ma loll olen, aga mis mänguga tegemist?Teeth_smile kust tõmmata vms.
Kodulehel on kõik olemas, mängu nimi muidu rFactor.. Aga jah kodukal saad täpsed juhised, kuidas kuhu ja mida Wink_smile

Põhimõtteliselt alustasin see aasta alles uuesti, kunagi sai ka BMW E90 sarjas osaletud ( paar aastat tagasi ) : Väike promo video :

Kollase Aviva Bemmiga panin Smile 0:11 mäest üles teine, 0:38 kõva vend väliskurvist Teeth_smile, 0:40 veel kõvem vend " spin " Teeth_smile
Ise tahaks tuleval Nädalavahetusel saada Top6. Sõidus olen ma tugevam, kui hotlapsis näha on. Enda nimi muidu Hardi Niinemets.(PS:Kui kasutaja tegin, ei teadnud ,et päris nime peab panemaRegular_smile )

Parim soojendusring F1CELis Regular_smile

Lol... ma sakin . Teeth_smile , kurvides eriti. D::

Rool on ka kuhugi kadunud, maitea kuhu ... Teeth_smile
Proovin ka siis ära

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 23:13    27 Oct 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.