MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
Call of Duty

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Call of Duty

keegi call of duty-st teab midagi?
kui jah siis jätke endast märge Wink_smile
ise olen kõik osad ära teinud Wink_smile

väike tutvustus cod: black ops

Mänginud ainult "Modern Warfare", mis on ajalugu.

Hetkel vahest kiikan "Modern Warfare 2" osas.
Call of duty 2 = parim
Call of duty 4 = Natuke halvem kui 2, parim.
Black ops = normal
MW3= tuleb epic. D:

Teised on jamad
Call of Duty I - Kindlasti üks pikemaid Call of Duty osasid. Sisaldab väga põnevaid ja pikki missioone.
Call of Duty II - Pole kõige pikem mäng, kuid missioonid on selle eest väga head. Thumbs_up
Call of Duty IV Modern Warfare - Parim osa, mida mänginud olen. Ainuke miinus on see, et mäng on väga lühike.

Lugupidamisega,
Mattias
Endal ostetud Modern Warfare 2 ja Black Ops. Ütleks, et multiplayer CODidel suht hea ning samas ka SP

Call Of Duty - Oli esimene säärane sõjamäng, enne oli mu lemmik MOHAA aga olin Call Of Dutyst vapustatud. Stoori hea pikk ning gameplay ka hea.

Call Of Duty 2 - Minuarust väga mõnus ja pikk stoori ning väga põnevad missioonid.

Call Of Duty 3 - Kahjuks ainult konsoolidele ning natukene sai proovitud. Ei meeldinud.

Call Of Duty 4 - Väga kõva stooriga mäng, kahjuks oli lühikene. Multiplayer oli epic.

Call Of Duty 5 World At War - Stoori väga lühikene, kuid see eest oli isegi päris hea.

Call Of Duty Modern Warfare 2 - Väga epic stoori, kahjuks on ainult siukene stoori mida on hea ühe korra läbi mängida. Ainult kuradi lühikene. Multiplayer see eest väga hea.

Call Of Duty Black Ops - Stoori oli segane, kuid siiski nautisin mängu. Lühikene kuid lõpus hakkas stoori koitma. Ei ütle halbu sõnu. Multiplayer on veidi imelik aga siiski Call Of Dutylik.
Hetkel pelan Miku, JRISETH'i, Earl'i ja muude houmidega AlterIW'd, mis on MW2'e multiplayer edit, mängijad seal küll suht noobid ning ka hackereid on palju, kui private matchis niisama lolli mängida ning vahel ka mõni tähtsam 3v3 teha on väga vinks-vonks.

COD jääb siiski kõvasti alla Battlefieldi osadele.
Kõikide mängude SP-d läbi teinud ja COD 2, COD 4, COD 6 MP ka mänginud.
Suht head olnud.
[Image: 825IBF.png]
Kuna enda Arvuti ei vea Mw2 välja siis ostsin ja mängisin sõbra arvutisTeeth_smile Mulle meeldibRegular_smile
Olen siis Black Opsi teinud läbi hard-i peal ja poolikuks jäi raskeima auastme peal Regular_smile
Poolik koht: rallisid kõrbes kusagile ja siis oli paar terroristi vms, peale terroriste tuli 2 helikopterit vms Regular_smile Sealt helikatest edasi ei õnnestunud Regular_smile
Aga jah COD-id on head mängud
CoD4=Hea singleplayer ja multiplayer.
CoD5Confusedingleplayer väga hea ja huvitav aga multiplayerit pole proovinud.
CoD6=Mitte kõigeparem singleplayer aga minuarust parim CoD multiplayer.
CoD7=Normaalne singleplayer ja multiplayer kuid minuarust mitte väga hea kuigi zombie mod on jube hea ja lahe sõpradega koos mängides.
CoD8Razzole mänginud aga gameplaysid vaadates tundub väga lahe.

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 23:12    27 Oct 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.