Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Vito Morris - kaebus

Tervist RCPD juhtkond!

Soovitaksin kaebuse esitada kadett Vito Morris kohta!
Mida politseinik tegi?Politseinik peatas mind kinni tehniliselt ebakorras autoga. Mina eirasin politseiniku käske, kuna tema pidas mind kinni katkise autoga!

Istun praegu siin kongis ning olen telefoniga internetis. Palun aidake mind välja, see on õiguste ärakasutamine!
Teadagi, et ka politseinikel kehtivad seadused. Politseinikud ei tohiks teostada patrulltegevust katkise autoga! Autol oli katki üks esituli ja stange logises.
Lisaks tekitas politseinik mulle kehavigastusi.

[Image: tere.jpg]

Lisaks käis politseinik Morris eile tööajal peol, karjudes sõiduki ruuporist, et pidu alles algab.

**Vito Morris istub arvutisse**
**Vito Morris siseneb RCPD koduleheküljele**
**Vito Morris märkab kaebust ning otsustab oma kaitseks paar lauset lisada**

Tervist, olen Kadett Vito Morris.
Juhtum leidis siis aset BlueBerrys, kui olin tulnud ärevalt väljakutselt, kus ametiauto sai vigastada(Hiljemalt auto muidugi parandati). Nägin siis rohelist kaubikut, millel oli siis esiosa kergelt deformeerunud, ning otsustasin isiku kontrolliks kinni pidada. Isikul olid olemas vastavad load, kuid autot lähemalt uurima minnes, nägin deformeerunud esiosa. Otsustasin isikut noomida väikese trahviga, põhjuseks:"Deformeerunud auto". Kuid järsku isik otsustas autost lahkuda, istus oma sõiduautosse ning põrutas minema(Mina polnud talle selleks luba andnud - #1). Viskasin asjad nurka ja sõitsin isikule taas järgi. Isik taas peatus ning oli väga agressiivne ja ei allunud taas korraldustele. Nimelt palusin isikul rahulikult autosse siseneda, kuid isik ei allunud taas minu käsklustele (#2). Pärast pikka viisakat palumist väljusin ma autost, minnes tema juurde. Palusin ka seal teda viisakalt mitmeid kordi tulema minuga autosse, et rahulikult asjaolud lahti rääkida, kuid ta oli väga närviline ja ei allunud korraldustele. Seejärel võtsin isiku randmest kinni, kuid ta lausa muutus vägivaldseks ja olin sunnitud kasutama Tazerit ja mehe maha suruma, et ta käed raudu panna. Isiku rahunemiseni läks palju aega ja viimaks sain isiku tänavalt ära jaoskonda viidud, et isikuga tõsiselt rääkida. Kuid isik ei soovinud minu soovitusi mitte tõeks võtta ja sõimas mind Korrupeerunud politseiametnikuks. Pärast pea tundi saime mehe arreteeritud Kadett Hoffa abiga.(#3)

Vito Morris.
12.08.2011

**Vito Morris lisab oma ütluse**
**Vito Morris sulgeb InternetBrowseri**
**Vito Morris lahkub arvutist**

((EDIT: Igal politseil on õigus kirutada kaebuse juurde oma versioon, lõpetame selle vinguviiuli ja laseme kõrgematel auastmetel teha omad otsused))
(( Eriti armas on see, et sa ei näe seda kaebust. Ja muideks, mu auto esiosa polnud deformeerunud, vaid seal oli mölk, mis oli rusikasuurune. ))
(( Ilma IG nimeta mängisid, Kaspar?))
(( IG nime lahter korda! ))
(( Korras ))

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Vito Scaletta Jarx 0 259 26 Jul 2011, 10:17
Last Post: Jarx
  Edward Morris egert_mybb_import5830 0 237 09 Jul 2011, 14:46
Last Post: egert_mybb_import5830

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 08:35    05 Jun 2020  Powered By MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.