Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Vaadake ja mõelge.

Selline lugu, et pidevalt loen foorumis kellegi CV -sid ja igasugu avaldusi, pdevalt on sinna pandud OOC teema alla "SInu RP oskus". Ja kõigil on sinna järgi pandud 7/10 kuni 10/10 vahemikus. Kuigi see tegelt pole ju nii. Kui sa paned juba 8/10 kuni 10/10 vahemikus see tähendab et sa teed täielikku RP-d.
* Alati sõidad IGAL POOL mööda teed, mitte üle rohu ja mägede.
* Nii linnas kui ka maanteedel sõidad alati õige kiirusega.
* Inimestega suhtled nagu päriseluski, ei ülbitse ja ei tapa neid PIDEVALT.
* Vaevalt päriselus te provotseerite mente, ning põgenete KOGU AEG nende eest.
JNE...

http://nebulos.net/roleplay/foorum/t-ic-ooc-liitumine

Vot võtke see sama leht ja vaadake kui kõvad RP- vennad koos on. Igas avaduses on RP tase märgitud. Hästi ei tahaks uskuda.
See tähendab et sa pead igal pool ka RP- tegema, kui sa pead enda RP oskust nii tugevaks. Kahjuks pole ma siin serveris veel näinud inimest kes teeks 100% - liselt kõiki asju RP-ga nagu tehakse seda päriselus. Vaevalt keegi viitsib autost väljagi tulla tanklas , tükitakse CMD sisse ja kohe edasi, ei mingit RP-d.
Kui te teete midagi, mõelge kuda te seda päriselus teeksite ja tehke ka nii mängus, uskuge mind nii on palju parem ja adminid ei pea ka ajaile/warne jagama pidevalt nRP eest.

Jah, olen sinuga nõus, et mängijad ülehindavad oma RP oskusi (enamus).

John ^^ Wrote:* Alati sõidad IGAL POOL mööda teed, mitte üle rohu ja mägede.
* Nii linnas kui ka maanteedel sõidad alati õige kiirusega.

Üle mägede/rohu saab ka RPlikult sõita. Näiteks trükid commandid: /me paneb maasturil veojõukontrolli sisse ning sõidab aeglaselt teelt kõrvale. jne.

Kiiruse ületamine on täielikult IC probleem ju. Politsei peab sellega tegelema. Ma ei räägi hetkel infudest/turismodest.
--------

Sul on täiesti õigus, kuid pean jällegi meelde tuletama seda, et kõike ei saa SAMPis IRL järgi võtta. See läheks vääga igavaks. SAMPis on siiski need ajad pisut väiksemad kui IRL. + su jutt on pisut vale. Kõik ju oleneb karakterist. Võibolla mõni mängibki sellist pisut hullu nahhaali ja kurjategijat, kes sõidab üle muru ja mööda mägesid, ületab kiirust ja möliseb inimestega - kui ta teeb seda kõike ülima RPga, siis võib vabalt väita, et tema rp oskus on 9/10. RP oskus ongi oma karakterisse sulandumise ja vastavalt käitumise oskus. Ega kõik siis IRL ei ole viisakad ja tublid. Ja kiiruse ületamise kohta: IRL on inimesi, kes on äärmiselt korralikud, kuid siiski tuleb ette olukordi, kus ka nemad ületavad kiirust. Väga RPlikult sõites kiiruse ületamine ei tohiks küll RP punkte maha võtta, lihtsalt ületad pisut kiirust, nagu IRL. Ning asi mida olen igalpool kõigile meelde tuletanud ja korrutanud: Roleplayst ei saa rääkida nii üldiselt nagu sina siin teemas teha üritad. ABSOLUUTSELT KÃÂ"¢IK oleneb karakterist ja inimesest, kes seda juhib.

--------

Päikest,
Juss.
Mai oletagi et kõik peab nagu IRL olema, aga võiks ju. VAevalt keegi viitsib sul cmd kirjutada kui üle rohu või mägede sõidab. SF ei saanud üldse mängida ju pidevalt mingi auto lendas üle teise auto kuskilt mäest tulles. See pole ju normaalne.

Juss
Sa ütlesid nii : Võibolla mõni mängibki sellist pisut hullu nahhaali ja kurjategijat, kes sõidab üle muru ja mööda mägesid, ületab kiirust ja möliseb inimestega - kui ta teeb seda kõike ülima RPga, siis võib vabalt väita, et tema rp oskus on 9/10.
Küsimus ongi selles et keegi ei tee seda ülima RP-ga vaid suvalt ilma CMD-idetta ja siis hindab oma RP taseme nii suureks.

Aga mida üritad sa selle teemaga üldse saavutada, kas seda, et inimesed hindaksid ennast õigesti või seda, et nad hakkaksid RPma oma 8/10 järgi?Seda teemat lugedes sa justkui suunaksid inimesi ennast õiglaselt hindama, aga minumeelest oleks parem viis inimesi natuke õpetada, motiveerida ja aidata korralikku RPd tegema. Võiks seletada inimestele karakteris püsimise tähtsust ja vastavalt käitumist, et tõesti paljud meist lõpuks võikski käsi südamele pannes öelda, et nemad oskavad RPd 9/10.
Juss Sa said mu mõttele pihta, mida ma öelda tahtsin, aga ma ei oskand seda sõnastada. Aidake välja mõelda kuidas seda teostada võiks ?
Ega fakt on see, et alati ei saagi RPda veatult, kuna võib tulla näiteks reaaleluga mingi kindel probleem ette, mis vajab kohest tegemist. Siis peatakse minema ära ja oma masin kuhugi ära panema, kust seda hiljem võtta. Lihtsalt ma arvan, et enamus mängijaid suudab küll RPda seal 7/10 ja üle selle, aga nad ei suvatse seda kogu aeg teha.
Enda RP taset ei saa hinnata.

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 15:42    16 Dec 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.