MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
Live For Speed (LFS)

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Live For Speed (LFS)

Ise sain sõidetud ja driftitud hiirega väga edukalt, aga noh, rool kindlasti parem.

Kui keegi viitsib teha paar tiiru, tulgu serverisse nimega INDERACER #3 Drift
Tekib probleem installeerimisel. Ütleb, et ei ole võimalik pakkida(extractida) mingit faili ja ebaõnnestub koguaeg. Proovisin mitmeid korda ja tõmbasin erinevaid setupeid.

Ehk keegi oskab aidata?
Oi, mul neli rooli vist kokku...

ptui, kolm siiski.

Ühega sõidan siin veokiga millega on väga mõnus sõita, peaks ka driftimist proovima. Regular_smile

Vaatab peale tööpäeva, vast tõmbab.
Eh demos läksin 180-ga kurvi = üle katuse 80 kurvi=ka üle katuse Teeth_smile ise mängin nooltega ja rool ei lähe mängule taha aga GTA-s töötab Teeth_smile Ise uue rooli ka otsima rool ei pööra enam paremale Teeth_smile
e:: need help. Lähen LFS lehele panen oma kasutaja ja passi logib sisse aga kui Mängus siis ütleb pw ei klapi. Kui sõidetud Finish jäängi ju edasi sõitma Teeth_smile
Kunagi mängisin, sõitsin põhiliselt seda vormeli sarja ja mängin nooltega.
Täitsa vinge oli. Väike mõte oli vahepeal uuesti mängima hakata, aga sinna see mõte jäigi.
Imo võiks tulla paar eesti serverit juurde sinna. Praegu kui ma ei eksi, siis on ainult 1 server ja see on ka selline rohkem fun server vn.

[Image: DU-EVn-W0AEsQB9.jpg]
Minu jaoks on see part-time job ja igapäevane üks suur probleem ja peavalu, kus ma täidan erinevaid rolle nagu näiteks: kliendiga suhtleja, projektijuht, projekti analüütik, arendaja, projekti arhitekt ja serverite administraator.
[b][Image: wMBQZmD.jpg]

[

/b]

Ise drihvtin rooliga, läheks driftima, kes viitsib?
Kahju et S1 ja S2 radasi ei saa -.-
[Image: dWv3MtH.png]
Mul sama probla mis Legend'il pm...Ma teen selle faili lahti onju siis ta korra naq hakkaks seda installima aga siis setup kaob alt lihtsalt ära ja ongi kogumoos...
http://www.lfs.net/?page=downloads

Tõmmake kõige esimene..teised .exe'd kustutage ära.
[Image: dWv3MtH.png]
Keegi oskab aitada selle kasutaja probleemiga?tahaks multyplayerit aga jamab Confused_smile Eelmises postituses probleem

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 22:15    27 Oct 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.