Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Poll: Lased quiti peale 0RRi?
You do not have permission to vote in this poll.
Lasen quiti peale 0RRi
31.87%
29 31.87%
Ei lase quiti peale 0RRi
68.13%
62 68.13%
Total 91 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Lasete peale 0RR quiti?

jep raha on vajalik rp-miseks, aga seda ju tuleb nii kärmelt. teed mõned päevad tööd, kalastad vms ja opsti on korralik algkapital all, lööd omad jutud püsti ja asi ants. see 0rr, uskuge mind, sellega me ei kaota mängijaid, nvn tulevad siia saba jalgevahel tagasi mõne päeva pärastRegular_smile
Ma ei saa aru... P****e miks te RP serverites olete kui te RPda ei taha... kogute enda raha, ostate vara, panete nqn quitti.. ffs mida te ronite siia siis kui te rahapärast mängite?! Seletage lahti mulle see p**k palun...

lol ...... ants.

Kindlalt ei quiti, ega ma NIISAMA serverile ei annetanud.. tean et asja saab ( on saanud ) ja... jah.

Laseme Caupol mängida! D:
Thankful ^^. Wrote:Ma ei saa aru... Persse miks te RP serverites olete kui te RPda ei taha... kogute enda raha, ostate vara, panete nqn quitti.. ffs mida te ronite siia siis kui te rahapärast mängite?! Seletage lahti mulle see pask palun...
loe seda:

Caupo Wrote:Mina enda seisukoha pealt võin nii palju öelda, et kui ma mängin siis raha pärast, kuna sellega saab enda karakterit nö "ülesehitada". See aga tõstab omakorda lause esile, raha ongi RP. Sest mida sa ka ei teeks mängus, et raha saada sa RPd, et saada raha. Isegi kui sa kalastad, sa mängus tegelikult RPd, sa mängid oma karakterit. Oled siis kas rahaahne päss või rahuarmastav kodanik.
Ja ma ei saa aru, mida te üldse siin vingute. Mina ei saa isegi omaenda serveris pmst mängidagi. Ma olen korra IG, ma ei jõua parooligi panna ja juba 3 venda ESivad mulle ja küsivad midagi. Ma võib olla olen serveris saanud kokku oma karakteriga mängida siiani kuskil ~30 minutit kui sedagi. Nii, et olge õnnelikud, et te saate isegi rahus mängida, mina ei saa sedagi.
Kõik on seletatud!
Ok... prükkari mängimiseks raha vaja pole.

OT: Üks vend lasi juba sellepärast quiti, et ma temalt IC RP'ga 7k üle lasin Regular_smile
Minu silmis lasevad quiti ainult need, kes mängivad raha pärast.
See kalastamine on ka ajuvaba. Mõtelge IRL peale, kas te pigem teeniksite raha mingi kala püüdmisega või arstina teisi inimesi aidates?

Peale 0rri võiks see lollus lõppeda...
oii bljaaa, mina küll quiti ei lase Teeth_smile taksojuhtidel hakkab ju sitta kanti tööd olema kui kellegil pole oma panni pepu all Teeth_smile
BassEngine Wrote:oii bljaaa, mina küll quiti ei lase Teeth_smile taksojuhtidel hakkab ju sitta kanti tööd olema kui kellegil pole oma panni pepu all Teeth_smile
You talk right, man Teeth_smile

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  ei saa MODE peale :( Cryst4l0ne 8 569 30 Aug 2011, 23:50
Last Post: Chick?
  0rr või varajagamine. z3k--- 34 2,454 06 Jul 2011, 01:26
Last Post: Nightmare
  0rr tühistus Arryxx1 13 898 05 Jul 2011, 23:20
Last Post: Codemasterz.

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 08:22    05 Jun 2020  Powered By MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.