Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

politseid on laisaks jäänud

POLITSEID ON LAISAD

Ometi on politseisid palju ning peaksid hakkama saama, aga miks nad ei kontorolli relvalubade taotlusi ?Mingi nädala jooksul paar tükki kontrollivad ära siis on hästi. Kui teie arust on politseid samuti laisad siis oleksin väga tänulik kui jagaksite oma arvamusi teistega ! Ette tänades Jim_Walker.
Nii palju kui ma teistelt politseinikelt ja muudelt asjapulkadelt kuulnud olen, siis on politsei jäetud lihtsalt seisma. Seda seniks kuni toimub kolimine. Siis pidi tulema keegi etteotsa, kes ka seda väge siin ohjata suudab.
täna õhtul tegin politseiga laupkokkupõrke, tema jäi süüdi. Ma hakkasin RP-ma ta tõmbas sündmuskohalt minema ! Mul oli kõiks esi osa lömmis !
Täna olid õppused, homme tulevad taas õppused ja praegune Ülem minu silmis saab oma asjadega hakkama. Hilisematel õhtutundidel olen enamjaolt mina sees ja jagan Kadetidele käsklusi ja teen kõik, et Kadetidest saaksid hea RP'ga politseiametnikud.

Mis annaks parandada?
*Treenida Kadette, tegema Tagaajamisi/Röövimisi õpustena, et arendada koostööd teiste politsei ametnikega.
*Panna kindlad isikud Relvalubade taotlusi kontrollima.
*Teha üha aktiivsemalt õppusi, nii kadetidele, kes õpiksid ja ka kõrgematele ametnikele, kes värskendaks oskusi.
*Karmistada korda
*Lisada Foorumisse taas Raadiokoodid ja panna töötajad reegleid lugema.

Jah eelnev seis mis oli SFPD oli kohtutav.
Olen asjad peaaegu korda saanud.
Relvalubade avaldustest nii palju et arvan et neid kontrolliks Sheriff ehk mina ja Komissar.

Sammuti on mul idee võtta kohe need ameti kohale kes tegelevad kadettidega ehk õppused ja asjad.
väga hea mõte marek ja karel!
kõige aktiivsem on karel, aga teda pole kuna ta arvuti katki! mingi väga haige, ootan juba teist päeva relvaluba (foorumis on see ära aktsepteeritud) ning ootan teist päeva kuna mu CV ära kontrollitakse! ! Angry_smile

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 23:59    17 Sep 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.