MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
Kadunud 70 tuhat krooni.!

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Kadunud 70 tuhat krooni.!

Tere mina olen Jenna White ja probleem järgmine.Eile õhtul käisin viimati sees täpselt ei mäleta mis kell aga eile oli mul ilusti panka pandud 70 tuhat krooni.Ja nüüd täna mõtlesin et vaatan mis sampis toimub ja login sissse ja üllatus on väga ebameeldiv .Nimelt on kadunud 70 tuhat krooni minu panga arvelt.Tean et ma ise seda raha ei raiskanud ega keegi ei tea (ooc) mu parooligi ma võin pildi ka tõestuseks panna et raha pole enam .Ausalt olen väga pettunud.Üks asi veel selle raha teenisin ma taksoga ja müüsin oma eurose maha !Aga ma ei saa aru kus see raha siis kadus.Seda teemat ma ei teeks siis kui kaoks näiteks 5 tuhat ära sest see väike summa aga 70 tuhat see on juba ikka midagi .

[Image: sa-mp-025.png]
see pilt ei näita hetkel muud, kui su tühja pangakontot. Oleks vaja eelnevat pilti, kus sul see raha juba olemas oli. Igatahes peavad adminid sellesse ise sügavamale minema. OT: tean, et see teema polnud minu nokkida.
whiplash. Wrote:see pilt ei näita hetkel muud, kui su tühja pangakontot. Oleks vaja eelnevat pilti, kus sul see raha juba olemas oli. Igatahes peavad adminid sellesse ise sügavamale minema. OT: tean, et see teema polnud minu nokkida.
On üks pilt ka olemas kus on mul natuke üle 30k
aga siis ma alles teenisin võin selle pildi ka üles panna !Ma arvan kui sellest asja ei saa siis lõpetan ka sest ma ei viitsi uuesti 70 tuhat endale teenida !

Aga üks pilt on selline siin siis on veel 34 tuhat

[[Image: sa-mp-069.png]
Tal oli Euros ja ta müüs selle minu teada maha, sealt sai ta ka selle papi. .
Pildipeal on ka näha, et tal pole ühtegi sõidukit/maja, kuhu ta küll selle raha sai panna?
Ta müüs auto ju maha.. Parem ütle kellele sa auto müüsid vms, siis tunnistaja olemas vms, ning logisid saaks ka ju uurida?
Mina ütlen vaid niipalju. Sa ei saa seda raha nkn. Ma jäin 25k ilma, sest isik kellega tegin IC lepingu sai banni. Peale seda pole ma seda raha näinud kuigi olen korduvalt küsinud. Siim ükskord OMAARUST andis aga kui kirjtuasin /andmed siis oli ikka sama summa mis enne. Ma ei tea miks aga neil oleks nagu kade meel kui inimestel on palju raha.
Arvan et lõpetan vist mängimise kui raha ei saa sest mul suht kopp ees .Ma lihtsalt ei viitsi uuesti seda raha teenima hakkata .Ja kui isegi pärast mängima hakkan kus ma nii kindel saan olla äkki kaob raha jälle ära Sad_smile
Raha pärast mängid jääb mulle mulje.Raha pole KÃÂ"¢IGE tähtsam kuid on tähtis.Lihtsalt mängi ja mine ''vooluga'' kaasa.Küll see raha tekkib sulle,Selle pärast ei pea ''katuselt alla hüppama'' Regular_smile
If cannabis destroy brain cells i'd be a vegetable.

(26 Jul 2011, 19:50 )$ Siim
Raha pärast mängid jääb mulle mulje.Raha pole KÃÂ"¢IGE tähtsam kuid on tähtis.Lihtsalt mängi ja mine 'vooluga'' kaasa.Küll see raha tekkib sulle,Selle pärast ei pea ''katuselt alla hüppama'' :)
pid='9968 Wrote:
Raha pärast mängid jääb mulle mulje.Raha pole KÃÂ"¢IGE tähtsam kuid on tähtis.Lihtsalt mängi ja mine ''vooluga'' kaasa.Küll see raha tekkib sulle,Selle pärast ei pea ''katuselt alla hüppama'' Regular_smile
oli plaanis hea auto osta nüüd hakka jälle otsast peale.Aga võibolla mängin edasi isegi.

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Krossiaks kadunud MenoPaus 5 573 18 Sep 2011, 23:07
Last Post: horton
  Abistaja koht foorumist kadunud Keeraja 1 293 13 Sep 2011, 19:01
Last Post: myrka
  Maja ja Auto kadunud Miku 13 1,081 30 Aug 2011, 19:59
Last Post: Capt.
  Kadunud auto clover! Cameron 3 380 23 Aug 2011, 00:52
Last Post: Suss
  Kadunud 125k JustForChill 9 716 14 Aug 2011, 02:46
Last Post: Juss
  Kadunud raha rollbacki tõttu Keeraja 0 362 11 Aug 2011, 01:11
Last Post: Keeraja
  Raha kadunud iMattias 2 419 03 Aug 2011, 18:53
Last Post: Adolf Schneider
  Kadunud Elegant Keeraja 0 301 20 Jul 2011, 22:42
Last Post: Keeraja
  Kadunud Firma ''Jahipaun'' Ptv. 2 545 19 Jul 2011, 18:26
Last Post: Replay

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 03:27    07 May 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.