Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Poll: Loe posti, enne kui hääletad!
You do not have permission to vote in this poll.
Red County
44.12%
60 44.12%
Bone County
55.88%
76 55.88%
Total 136 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Red County või Bone County

Siim Wrote:Huvitav võib Bone County olla, aga ajapikku tüütab seal ära vast. Üksluised hooned, üksluine maastik jne jne...

Minu arust parim varjant: Montgomery - Fort Carson - Palomino Creek.

Montgomery -
Tööstuslinn, kuhu saab rajada firmasid, töökohti maffia katteks jne jne.

Palimino Creek -
Ilusaim linn GTA SAs minu arvates, sisaldab väga head sadamat koos kalapüügiga, annab tegeleda ka mõningate äridega. Linnas on palju maju, st, et igaüks saab endale vastava maja osta.

Fort Carson -
Midagi uut, kuid "kõike" sisaldav linn. Annab tegeleda ärindusega, osta maja. Fort Carsonisse saab rajada ka palju hooneid, nt haigla, kainestusmaja, pank. (Neid saab ka Palominosse, olekski hea, kui kahekordistuks).

No iga map võib pikka peale ära tüüdata aga BC pole veel olnud nii et see võibka olla.

Ma hääletasin BC poolt

Ã"šÃ‚¤JannukazÃ"šÃ‚¤ Wrote:Kui Artur ütles, et ta valib Red County, siis ma ei tea mis sealt Red Countyst järele jääb Teeth_smile Igalpool scriptimisplekid Teeth_smile nvmr Teeth_smile tnxhbye
Ja ärge hakake jälle huupi panema, et BC oh. Uued asjad värki.NO! Mida ma ütlesin San Fierro kohta ?ÃÂ"žrge kolige, ma eRp-s pakkusin seda varianti kuna polnud ise ka SF-is rpnud.Mis välja tuli ?1 Kuu hiljem taheti uut kohta kus rpda.
My point:ÃÂ"žrge valige BC kuna see tundub teile lahe ja pakute kohe, et sealt tuleb hea RP.Mitte, et ma ei ütleks, et me rpme.Aga pmst.Ütlesin, et SF on sitt.Adminid ei kuulanud ja näed mis sai Teeth_smile

Ah eks te ise otsustage Teeth_smile

GO Red County !
Aga Bone County'ga on vähemalt rahvast piisavalt palju olnud Regular_smile Nagu seda ka bRP's Regular_smile

ÃÂ"žra Egotse, ega ainult sinu sõna ei ole Regular_smile
kas BC alla läheb ka Fort Carsson?
tahaks ikka seda variant 3 nagu myrka 1 teemas tegi Teeth_smile
Fort Carson on jep Bone County.
Siiski usun, et tuleb see Siimu variant, kuna hääletus suht tasavägine ja tahetakse mõlemat siis oleks kõige loogilisem, et BC-st tuleb Fort Carson ja siis RC-st mingid.
Pigem ikka see nagu Myrkal oli 3. variant seal teemas kuskil. See oli perfektne. Aga kindlasti BC Wink_smile
Milliseid linnasid te siis Bone County listis näeksite?
KAART
Show ContentSpoiler:

Mina pakuks välja variant 3-e, ja võtaks juurde El Quebradose.
Variant 3 - Fort Carson, Las Barrancas ja Las Payasadas ning võiks ka El Quebradose.
Sama mis myrka Regular_smile
Varjant 2'l oleks sadam olemas, mappisin eile midagi seega valin varjant 2'he.

Thankful ^^. Wrote:Varjant 2'l oleks sadam olemas, mappisin eile midagi seega valin varjant 2'he.
Variant 3-le saab ka sadamaid päris palju sinna jõkke teha ju`?

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 17:54    24 Jan 2020  Powered By MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.