Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Poll: Loe posti, enne kui hääletad!
You do not have permission to vote in this poll.
Red County
44.12%
60 44.12%
Bone County
55.88%
76 55.88%
Total 136 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Red County või Bone County

ei no tore. BC tegid nii suureks, Parem Las Payadas, El Quarbardas vms ja Las Barranca vms
Või kutid, mis arvate Palomino Creek - Montgomery - Fort Carson?Tongue_smile
No jahm, kui valitakse Bone County, siis saab seda linnade süsteemi muuta. Teistes linnades pole lihtsalt haiglat ntks või siis Sherifi hoonet normaalselt, nagu on seda FC-s. Saab ju võtta Bonecounty poole pealt veel lisaks need vasakpoolsed väikelinnad, kui vaja.
Tõsi, RC vana ning hea kuid minu arvates pole seal mafiale piisavalt tegevust, BC'st ei tea kuid valisin selle kuna see paistis väiksemana ning maffiatele gängidele pakub see minu arvates veidi raskemaid ülesandeid ning üleüldse challegent.

(ÃÂ"žrge pange mõnda sõna tähele, Eesti keel läheb käest ära vaikselt(Põder since 2008))
Siim Wrote:Või kutid, mis arvate Palomino Creek - Montgomery - Fort Carson?Tongue_smile
liiga kaugeks ei läheks?kuigi oleks ülilahe, midagi uut jällegi
Ma olen Erapooletu, aga kahjuks sellist vastust siin ei leidu. Valiksin parema meelega Los Santose.
Siim Wrote:Või kutid, mis arvate Palomino Creek - Montgomery - Fort Carson?Tongue_smile
Idee on vägagi hea, selle võiks teoks lasta.

Need teised kohad on suht vanad juba, nagu blueberrie jne.

Ja kõike annab mappida mida ei ole nendes linnades!

myrka Wrote:No jahm, kui valitakse Bone County, siis saab seda linnade süsteemi muuta. Teistes linnades pole lihtsalt haiglat ntks või siis Sherifi hoonet normaalselt, nagu on seda FC-s. Saab ju võtta Bonecounty poole pealt veel lisaks need vasakpoolsed väikelinnad, kui vaja.
El Quarbadoses ei ole ?vms iganes see place on Teeth_smile

mina pigem pooldaksin BB, Dillimore, FC ja tee palminosse jms ära blokeerida, nagu et saab aint ülesse, mitte kõrvale, sest muidu sinna mindakse ikka rpma. ig saaks öelda et need kohad veel suure tormikahjustuse all vms
Ei tea. Bone County tundub nii kahvatu tühermaa olevat, et seda eriti ei usalda. Olgu siis vähemalt Red County. Gangidel ka hea teada, kuhu oma telgi ülesse löövad.

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 04:55    27 Feb 2020  Powered By MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.