MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
UCP pask / MY RANT

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

UCP pask / MY RANT

Tere!

Tegin siis RP testi ja mängisin vaheldumisi Darkedenit ja sealjuures nägin normaalselt vaeva, et igasse lahtrisse saaks normaalselt teksti, sest oli lihtsalt selline tuju kirjutada palju ja hästi. Niisiis kirjutasin ka eluloo, kus oli üle 300 sõna kindlasti. Ei kopeerinud midagi, sest ei aimanud midagi halba. Niisis vajutasin mitte-sõbralikku saada/muuda nuppu, mis viis mu lehele, kus tuleb sisse logida jne. :gasp: Tol hetkel mõistsin, et midagi läks perse.. Mis KURADI jama see on, et UCPst logib automaatselt välja?Kurat, ei saa normaalselt RP testigi täita, ilma et välja logiks!?JA ÜLEÜLDSE mis kuradi küsimused seal RP testis onÜ EnamMR. OBVIOUSlikumaks ei saa minna nendega. Ma lootsin et see mingi "UBER-HARDCORE-ELITE-HAXX0R RP TEST FTW!!" , aga ei.. ollakse mitte-originaalsed ja küsitakse kõige mõttetuimaid küsimusi, millele igaüks leiab googeldades vastuse. Paneks siis tulevase mängija mingi olukorra ette, kus ta peab selle lahendama, aga ei.. Ikka faktiküsimusi nagu istuks faking sõidueksamit sooritamas. Faking geeniused koos siin?
Ülimalt frustreerunud ( :grrrrrr: ) olen siiamaani ja loodan, et ma ei pea seda RP testi enam kunagi tegema.

Aitäh.
Kaeba kohtusse.
Tere!

Hetkel leian, et meie UCP ei ole antud asjus süüdi. UCP polegi mingi lisa plugin teise mängu mängimise jaoks. See ei logi ennast automaatselt välja. Mis puutub küsimustesse, siis mis sa sealt leida tahad, "mitu masinat on serveris?" või "kui paljud tegelikult RPvad?". Hetkesed küsimused on rollimängus põhilised ning igaüks nendele vastata ei oska.

Kui soovid rollimängu testi mitte teha, siis kahjuks jäävad meie uksed Sinule suletuks.
See RP test ja aktiveerimine aitab häkkerite laviini vastu..
Selge, väga kahju.
Parem teha siuksed ägedad Regular_smile Algul varjant vastused ja siis elulugu jne ....

Mis tunduks mõnele liigagi rasked Regular_smile

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  UCP Rooland^^ 3 476 25 Sep 2011, 19:52
Last Post: Siim
  UCP Mahl. 2 308 30 Aug 2011, 00:48
Last Post: Mahl.
  UCP. suX. 0 318 14 Aug 2011, 19:22
Last Post: suX.
  UCP taavet78 3 359 10 Aug 2011, 19:53
Last Post: lullla
  UCP $ Siim $ 6 562 27 Jul 2011, 14:53
Last Post: Timo1

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 01:49    12 May 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.