Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Soovitused & Serveri vead

Hey!

Kutsun kõiki ülesse raporteerima serveri vigu Bugtrackeri alla, et avamisel oleks server bugfree ning hästi mängitav. Ning kui tahate lisadamängumoodi rohkem vürtsi, siis tasuks ka soovitusi & Ideid täita.

Aitäh.
Lugupeetud Nebulosi kollektiiv, olen leidnud suhteliselt suure vea teie serveris. Ei hakka siin mingit jama ajama kuid jah, võtan väljavõtte "Kuritöö ja karistuse" teadaandest.

Mängijad olid sõbralikud, vastutulelikud

Samuti võiksid mängijad hakata heatahtlikumalt suhtuma teistesse ja ka õpetada teisi algajaid, kes ei tea nii palju mängust, sest ainult hea mängukeskkonna saame me koos luua.

Väljavõte Caupo jutust.

Te söödate seda inimestele,aga ise seda ei söö?See on nagu külalisele keedukartuli pakkumine, kuid ise sööd friikaid.

Mida pean silmas on politsei peadirektori (TpK) üle otsustamine. Kas on see tõesti nii halb, kui ta tahab tuua Eesti rollimängu serverisse politsei kohapealt suuri uuendusi, ma mõtlen suuri. Te ei tea, kuidas ta on ette valmistanud ning nüüd, kui ta pole kedagi invitenud paari päeva jooksul mõistate te ta hukka?Jah, tuli vist pähe,et keegi tahab RCPD üle võtta. Ise juhatada. Miks?

(loe: admin) RCPD-s ja vingub ning üritab vist enda valdusesse seda RCPD-d saada, kuna ei ole nõus sellega, et mina sinna sain. Väidab, et tema pidi vms
Väljavõte TpK jutust.

Kas keegi adminitest oleks nii tore ja tunnistaks üle, kes on nii kuradima enesekeskne?

Palun parandage see bugg ning rollimäng saab uue maigu.
ÃÂ"žitäh

Lugesin selle problemaatika tõstetava teksti üle 2 korda, aga pihta nagu ei saanud. Ehk on minus ja mu unises peas, et ei võta. Aga ehk seletad natuke lihtsamalt lahti, milles on täpselt probleem.
Kui serveris pole 2 päeva jooksul liikvel ühtegi patrulli, ja seda öeldakse, siis pole see asi vingumine, vaid pigem võtaks seda, kui kriitikat Juhtkonna aka tpk vastu. Miks läheb isik nii lihtsalt närvi kohe, kui talt seda küsitakse?Muud ma omastarust ei ütelnud talle, ma ei tea, mis konflikt neil Adolfiga oli, aga RCPD-st ja tpk-st ei teadnud ma midagi. Kuidas ta sai, kuna ta sai, miks ta üldse sinna sai.

Keegi ei ole tahtnud RCPD-d üle võtta. Minul olid samuti enda plaanid RCPD-ga ja oma ideed ning tpk ilmus sellele kohale kui välk selgest taevast kolimise käigus.

Ja ei ütleks, et ma vingusin, ma rääkisin temaga, mis peale tema /q tegi. Vist jõudsin ainult ühe lause öelda, muud midagi. Ja huvitav lausa, et ta seda mulle otse öelda ei julge, vaid saadab kõrvalise isiku, kes asjast midagi ei tea.
myrka Wrote:Kui serveris pole 2 päeva jooksul liikvel ühtegi patrulli, ja seda öeldakse, siis pole see asi vingumine, vaid pigem võtaks seda, kui kriitikat Juhtkonna aka tpk vastu. Miks läheb isik nii lihtsalt närvi kohe, kui talt seda küsitakse?Muud ma omastarust ei ütelnud talle, ma ei tea, mis konflikt neil Adolfiga oli, aga RCPD-st ja tpk-st ei teadnud ma midagi. Kuidas ta sai, kuna ta sai, miks ta üldse sinna sai.

Keegi ei ole tahtnud RCPD-d üle võtta. Minul olid samuti enda plaanid RCPD-ga ja oma ideed ning tpk ilmus sellele kohale kui välk selgest taevast kolimise käigus.

Ja ei ütleks, et ma vingusin, ma rääkisin temaga, mis peale tema /q tegi. Vist jõudsin ainult ühe lause öelda, muud midagi. Ja huvitav lausa, et ta seda mulle otse öelda ei julge, vaid saadab kõrvalise isiku, kes asjast midagi ei tea.
Kui ma midagi ei teaks poleks ma seda teemat teinud. Kaks päeva või ei - kas te ei tahaks näha koolitatud politseinikke tänavatel selleasemel,et tuua politseinikud kes pole midagi näinudki ning sõimavad kodanikke, mõlisevad ning tuhat häda. Kurat, poleks arvanud,et Myrkale hakkan kunagi vastu vaidlema.

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Serveri hooldus & Topeltkontod Siim 17 1,557 17 Aug 2011, 10:31
Last Post: Beats

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 18:46    18 Feb 2020  Powered By MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.