Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Dominic Shelnik

Sinu IG nimiTeeth_smileominic Shelnik
Millal sa said banni?: just.
Milline admin sind bannis?: Jason Corner.
Mis oli banni põhjus?: Mingi et nrp-sin. Kuigi hakkasin just pikka cmd-d kirjutama. Toppis ajaili ja pani warni. Seega sain kokku 5warni nd banned. Yeye Oled äge?Pane siis ajaii kui 3minta pole rp-nd. ÃÂ"¢pi admin olema.
Tunnistajad:Blake_Durward.

//E: 4 Warni oli selle eest et, trollisin. Sain warnid .... siis sain aru et ei tasu. Hakkasin korralikuks. Niikaua olin kuni see admin toppis warni.

Oleksin Nõus Kasvõi 3Warniga Või 2Warniga. Pelama hakata.
Jason Corner palun siia rääkima, kuidas asi oli tema vaatenurga alt.
Ootan ise ka Smile
Viienda warni said ka trollimise eest, kui sa seda selliseks nimetad. Ma speccisin sind ja su sõpra, kelle nime ma hetkel ei mäleta juba ammu. Tuli mitu teatat, et te provotseerite politseinikuid Palomino punasel sillal ja nii see oligi, te oleks teoreetiliselt juba selle eest warni saanud mõlemad. Seisite mentidel lihtsalt ees ja hoidsite signaali peal. Siis speccisin sinu sõpra ja ta sõitis Dillimore, uudistebussi juurde, kus tegi samuti väga rollimängulise küsimuse reporterile uudistebussis. "Kas 1 kroon ka aitab?"
Siis tuli mingi siklivend MC'st, Dave Cruz su selle sõbra juurde, enam-vähem sellise jutuga, et mida sa mõnitad ja paugud siin ja tõmba minema. Ja siis ilmusid selle siklivenna taha sina oma sikliga. Tal oli nuga käes ja ta tõstis selle sulle näo ette, sina kirjutasid "Mis sa arvad et ma sind kardan ve, ma olen MMA's käinud." Kole rollimänguline tõesti. Siis tõmbas Dave Cruz sulle commanditega noaga kõhtu ja sekund hiljem hakkasid sina teda käte-jalgadega peksma ja sealt sa oma ajaili ja warni said. Seda juttu, et sul nii pikk RP command oli kirjutamisel mine räägi kellelegi teisele, kes seda usub ja see, et sa 3 minutit AINULT?ei RPnud ei ole mingi õigustus.
Irw. Mai näinud algul et ta tegi cmd me tõmbab mehele noaga kõhtu. Kui nägin Siis hakkasin kähku cmd kirjutama aga sa laksasid juba Ajail ja Warni seega ban. JA ME EI PRVOND MENTE!!!!!
Väga kahju sust sel juhul, mente provosite küll ja kui mitte, siis oli see mitte-rollimängulik käitumine igal juhul. Mina omalt poolt seda warni ei eemalda, süüdista ennast oma debiilses käitumises.

PS, üks väike vihje, kui tahad kiiremini unbani, siis pole vaja pärast bani shoudis admineid wannabe "suruma" hakata eks, sul ei tulnud see nii või naa väga hästi välja.
Reede! Sa oled loll! Küsisin kas "Sa oled Rebecca Blacki fänn et kasutaja nimi on Reede?" See kohe surumine?Irw. Mõnitad ka et debiilik?Ütleb et süüdista ennast oma debiilses käitumises. Tahad hea admin olla ja et kõik kiidaks sind siis ole viisakas. Mitte ära hakka mdea ull bossi pelama. Ja specci teisi nats kauem, kui juba 3 minta jooksul ple cmd tlnd siis pane ajail või warn. WhatEva! + Blake Durward ja Vlad Stronov Võivad tunnistada. Blake Ütles skypes et ou ta andis nuga. Siis nägin seda cmd-d hakkasin kohe cmd-d vastu kirjutama ja nad kuulsid ka klavika klõbinat.!
Vot nii sa kohe kindlasti ei küsinud ja see ei olnud ainus asi, mida sa mulle shoudis ütlesid. Ma ei vaja mingeid lõputuid kiitusi oma aKoha kohta. Kui vaja on siis karistangi reeglite rikkujaid, see ei tee mind halvemaks adminiks. Ja palun õpi midagi käänetest või eesti keelest üldiselt, sest praegu ajad sa küll täiesti sisutut juttu. Selle jaoks, et käituda debiilselt ei pea olema debiilik.
Sad Story Bro
Palun Vabandust et, ma ei jõudnud /ME -cmd ära kirjutada nii kiiresti! Ja mente ei provo enam

Caupo Wrote:Jason Corner palun siia rääkima, kuidas asi oli tema vaatenurga alt.
Mis sa siis arvad?Saan Unban ?
Reede toimis õigesti. Ban tuleb maha 6 päeva pärast. ( Kuna eile saadi banni 5 warni eest, siis 7mest lahutada 1 )

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  DOMINIC SHELNIK Pagan võtaks MasterDisaster 1 250 26 Jul 2011, 21:46
Last Post: Adolf Schneider
  Dominic Capeli Duff 0 227 21 Jul 2011, 11:55
Last Post: Duff
  Dominic Moroto John ^^ 0 264 17 Jul 2011, 15:31
Last Post: John ^^

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 09:33    22 Oct 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.